Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?
 

Water Park - Otopeni

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#19
catabit

catabit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 19.04.2004
v-as sfatuit sa veniti la aqua magic in mamaia.
e super civilizat si curat.
parol!

#20
herske

herske

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 26.12.2001
Water Park-ul nu e rau, dar sunt probleme :

1. Debite foarte mici de apa pe tuburi. Foarte mici.
2. Imbinari infecte, iti faci spatele varza.
3. Topogane nefinisate, daca pui mana pe margini in timp ce te dai ai sanse sa te tai serios.

Macar la punctul de prim ajutor e ok, dau cu apa oxigenata nu cu spirt :D.

#21
honeybunny

honeybunny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 27.04.2004
Dupa cate vad aici abia astept sa vina iarna si sa putem merge la ski in Poiana Brasov unde este mai mult decat bine :) Macar te uzi de la zapada curata. Si nici tigani nu prea intalnesti!

Ne vedem pe partii!

#22
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Inseamna ca e misto de ati inceput toti sa laudati punctul de prim-ajutor :)

#23
altcineva ix

altcineva ix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 31.07.2004
Totusi, de ce nu reclamati ? Poate ca de la o reclamatie sau doua nu ar iesi nimic, dar daca toti cei care au "reclamat" aici s-ar adresa OPC - ului, Directiei de Sanatate Publica si chiar instantei...

#24
Rodea

Rodea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 273
  • Înscris: 05.08.2004
Am fost si eu si e misto, merita banii.

#25
Rover

Rover

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 28.06.2004
am fost si eu...noroc ca am intrat moca, fiindca altfel plangeam o saptamana dupa bani....
intradevar, principalele probleme sunt debitul mic de apa si imbinarile proaste...cel mai misto a fost ala in care te dai pe colac, fiindca nu iti zgarii fundul din dotarea personala, insa si acolo mi s-a parut bazinul prea mic, recte cand am ajuns la finish m-a intors colacul si am dat cu genunchii de fundul bazinului...
merita ca experienta, dar ca bani nu face mai mult de 100k...
si apropo, unde sunt vestiarele sa te schimbi? sau voi laudati cutiutele unde sa-ti pui bagajul? ca vestiare pt. schimb eu nu am vazut...

#26
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
mai fratilor, eu am fost... si nu am patit nimic din ce descrieti voi...decat m-am julit in cot ca nu am respectat instructiunile alora...

concluzia mea este ca ori sunteti toti pussy si fugiti si de o musca... ori sunteti din material nasol facuti ...ori nu stiu ce sa zic...

vestiarele sunt unde sunt si dusurile... deci ai plecat fara sa faci dus... :D:D:D daca intrebai si tu pe acolo aflai imediat... ;)

#27
The Dark Knight

The Dark Knight

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 01.09.2004
Eu am fost in mamaia unde n-am avut ce reprosa in afara de faptu ca era plin (deh... nu-i vina lor).
Salvamari peste salvamari (si salvamarite care indulceau peisaju :D ), toboganele super... doar ala "palnie" m-a cam zgariat pe spate un pic...posibil din vina mea. Pacat ca e ala de peste 18 ani in care nu am putut sa ma dau :( :D

#28
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,146
  • Înscris: 05.12.2002
mda, la mamaia e SUPER.

#29
eugensu

eugensu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.03.2006
Am fost si eu cu familia la Water Park .

Este evident ca nu au aceeasi calitate ca la Mamaia dar pentru copii a fost OK.

Partile negative au fost :

- organizare proasta in general.
- Personalul imbracat prost si sictirit.
- lipsa de supraveghetori la "gurile topoganelor" .Am fost martor la incidente stranii cand adultii aterizau pe copii mici cu colace si nici un supraveghetor nu era acolo . A trebuit sa intervenim noi.
- La Mamaia era un fel de "rau curgator in cerc"  in care daca stateai  pe un colac te deplasai.Aici nu este nici o miscare
- Muzica este aiurea deoarece se suprapun mai multe surse diferite
- La mincare este coada tot timpul si este un singur loc din care poti sa cumperi.
- lipsesc scrumierele in tot parcul.
- inghetata costa 80000 (una care la Metro costa 25000)
- lipsa de colace .Era bataie pe colace si daca cineva prindea unul nu-l mai lasa toata ziua.

Parti bune:

- Locuri de parcare
- Apa destul de curata
- Bazinul  pentru copii era OK

In general zic ca decat la televizor mai bine totusi la Water Park Otopeni

#30
Giorgiana

Giorgiana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 05.07.2006
Nu v-ar sta mai bine pe strand cu 50 mii decat cu 700 mii si sa nu va mai plangeti atat ca va juliti si va dati cu curu de fundul bazinului etc..Eu n-as fi dat bani astea doar daca era un loc de fite si de oameni de bani gata ADICA SA SE MERITE BANI dar de ce vad ca scrie la acest site nu ma mai duc :puke:

#31
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
mai bine la mamaia.Ala e bun din toate punctele de vedere.Dear putea schimba si toboganele in fiecare sezon ar fi superb ca m-am saturat de alea

#32
mihura

mihura

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 07.10.2006
hhhmm..vad ca discutia s-a oprit prin iulie 2006.Vreau sa merg si eu in Otopeni la Water Park,a mai fost cineva?sunt cinditii mai bune sau a ramas la fel cum au s-a povestit aici pe forum?Am citit in ziar ca preturile sunt 40 lei week-end si 35 in rest pt adulti,iar pt copii 20 lei week-end si 15 restul.

#33
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005

 crysti_91, on Jul 6 2006, 02:59, said:

mai bine la mamaia.Ala e bun din toate punctele de vedere.Dear putea schimba si toboganele in fiecare sezon ar fi superb ca m-am saturat de alea
Dar de apa din raul de clor ce zici? E pe placul tau?

#34
tomtom

tomtom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 03.01.2007
Are cineva idee cat mai costa intrarea la Aqua Park Mamaia? As vrea sa ma duc weekend-ul asta si vreau sa stiu la cat sa ma astept ... :)

Multumesc anticipat

#35
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006
s-a schimbat treaba la aqua park otopeni? pretul de intrare care mai e? as vrea sa merg saptamana asta si vreau sa stiu daca merita sa fac altceva cu banii respectivi

multumesc

#36
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
40 de lei

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate