Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Cum transfer jocuri pe tel mobil SAMSUNG ?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
DareDevil

DareDevil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 22.06.2004
Salut !
Am un tel samsung si vreau sa imi pun niste jocuri aduse de pe internet. Am adptor IRDA, si softurile aferente (EasyStudio). Problema e ca merg transferate (fara probleme) doar imagini (jpg) si melodii (mmf) cu softul asta EASYSTUDIO. Vad cu programul asta doar 3 directoare de pe telefon  : images, sounds, albums. Directorul GAMES sau JAVA nu il vad cu programul ca sa pot copia in el jocurile ... de ce ??? Cum trimit atunci jocurile (.jad/.jar) pe telefon ??? nu am in ce director sa le pun, nu vrea sa mearga in nici unul din cele 3 de mai sus si nici sa fac eu un director nou nu merge  !
Ar mai fi solutia downloadarii prin GPRS, dar asta costa ...

Multumesc anticipat !

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,670
  • Înscris: 26.11.2001
In programele de Nokia si Siemens exista facilitati separate pentru upload la jocuri :(
Nu am avut niciodata Samsung

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate