Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Mailul de adio al unui fost angajat Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
453 replies to this topic

#451
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View Postmedley, on 10th February 2011, 19:21, said:

Este suprinzator cum genul acesta de topic nu exista si la ceilalti operatori. Ca de prins, ar prinde bine. Cred ca pur si simplu e sila prea mare in momentul in care pleci ca sa mai povestesti si altora. Altfel, mailul initial e chiar de bun simt si retinut in exprimare. Mai e loc pentru multe.
Deschide un topic si pe celelalte arii, poate aflam ceva si mai tare.

#452
kmeleonu3

kmeleonu3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 19.11.2009
Cu siguranta ca sunt cazuri si la "ceilalti" numai ca fenomenul "social media"  nu e atat de prezent la ceilalti.

#453
roman_sadea

roman_sadea

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.10.2010
in alte compani, daca nu angajati au salari mari, probabil sunt respectati. cat de mult conteaza sa vina un superior sa vina sa iti zica. bravo ai atins targetul, sau sa te faca sa iti fie tie rusine sa nu iti atingi targetul. astfel de superiori erau in vodafone, dar aceasta minunata companie a stiut sa "scape" de ei pentru ca aveau si salarii pe masura. acum sunt numai ciumpalaci pupincuristi care nu stiu decat cu biciul sa "motiveze".

Edited by roman_sadea, 12 February 2011 - 10:05.


#454
antico

antico

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 16.07.2010

View Postroman_sadea, on 10th February 2011, 18:52, said:

prietene, nu stiu cine esti, posibil varul vreunui manager sau fin sau.... cine stie. poate ai lucrat pe vreun vapor si acum ai ajus prin vodafone tl. eu iti spun tie si altora ca in vodafone e o mare mancatorie. se dau afara oameni vechi si se angajeaza PARTENERI pe bani mai putini. uita-te pe portal.just.ro sa vezi cati dau in judecata vodafone pentru ca au fost da-ti afara pe nedrept. sa mi se scuze limbajul dar decat sa fi angajat vodafone mai bine iti bagi un bat in fund. eu un jeg de firma care isi bate joc de angajati, ca si cum ei ar fi negrii pe plantatie.


mai mult ca sigur are o legatura de rudenie + o groaza de tupeu nesimtit de face astfel de afirmatii
asta ori o fi angajat Professional... e limpede ca apa de izvor faptul ca cei angajati direct de Vodafone nu mai au cum sa avanseze pe motiv de discriminare financiara, insa cei Professional au multe posturi inainte... in fine, inafara de cel Team Leader... la alea ajungi daca pupi masiv in fund un manager sau ceva de genu', etc etc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate