Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 

Cum ati reactiona?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Aseara, 13 iunie 2004, la ora 23 57, de langa o scara a unui bloc dintr-un cartier periferic si rau famat din Iasi, s-a putut auzi brusc un tipat de femeie isterica, 10 secunde de cearta intre doua femei, replica "Ce e aici? Casa de curve nebune ingenuncheate????", dupa care o alta femeie decat cea cu replica a fost aruncata de la etaj. Aceasta probabil ranita a reusit insa sa se ridice, si sa o ia la fuga in intuneric, pe dupa blocuri. Cearta din apartament a continuat insa pana dupa orele 00 30, probabil femeia cu replica si cu aruncatul peste geam si-a pierdut corzile vocale de la atata zbierat la barbat, pe care, cel mai probabil avand in vedere schimbul de replici, il prinsese in flagrant cu o alta femeie, care, in genunchi stand ii facea sex oral acestuia. Cum vi se pare, cum ati reactiona? Ati arunca pe geam pe amanta partenerului? Eu as arunca eventual partenera, dupa care as iesi cu gagiul acesteia la o bere, si as discuta despre viata.

#2
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
eu le-as invita pe amandoua la un sex. daca tot am comis-o sa o comit de tot.
:rolleyes:

#3
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
nu ma mai mira nimic in tara asta, totusi @krumel ar fi putut sa iasa o partida de sex in 3......

#4
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
cam multe presupuneri... foarte posibil ca situatia reala sa difere mult de ce ai presupus tu!... cat de dobitoc sa fii ca sa te prinda "nevasta" cu alta in casa?
edit
Mai oameni buni!... fratilor!... colegilor!... incercati sa aveti putin respect si nu mai postati toate prostiile la "EDITORIALE"

#5
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Scuze, nu am stiut unde sa postez mai "aproppiate" decat aici, mutati threadul... iar cu presupunerile.... Daca auzi o femeie ca spune "ce e aici, casa de curve nebune ingenunchiate" dupa care le auzi si vezi la geam certandu-se si tragandu-se de cap, iar una este impinsa peste geam, cealalta reprosandu-i barbatului fapta inca juma de ora, oare ce altceva putea sa fi fost acolo? Mie mi se pare ca se potriveste exact... Inca odata scuze ca am postat aici, mutati threadul unde credeti ca se cuvine.

#6
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
nero tzi-au zis pe thread-ul cu avorturi, acu o zic si eu, esti prea incordat frate, relaxeaza-te, viata e frumoasa nu trebuie sa fii mereu asa stresat.

#7
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
@gatts
io zic sa-ti vezi tu de treaba ta si de viata ta si nu-mi purta mie de grija... k?
forumul are niste reguli pe care trebuie macar sa arati bunavointa, vointa, daca chiar nu le poti respecta [/off topic]
nu vreau sa jignesc pe nimeni dar macar pe aceasta arie e pacat sa cadem in derizoriu... sau sunteti fani ai stirilor de la ora 5?!?

#8
Milutza

Milutza

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 05.05.2004
Nero-d, subiectul nu mi s-a parut chiar prostie, omul a vazut o chestie i s-a parut ciudata si si-a postat parerea. la cate thread-uri sunt deschise aici pe teme mult prea ciudate religie, sexe...(la care, parerea mea, nu se va ajunge la un sfarsit), zic ca unul cu ceva din realitate, sau mai bine zis din viata de zi cu zi nu raneste pe nimeni.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate