Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Bacalaureat 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
2312 replies to this topic

#2305
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View PostJOSEPH, on Aug 19 2008, 09:50, said:

Mda, din pacate eu nu mai am variantele care le-am avut anul trecut (Shift+Delete)... HELP ! ! !
Variantele din 2007 se mai găsesc pe site-ul de la minister: http://subiecte2007....ureat/subiecte/

#2306
littledead

littledead

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 01.10.2007
Stie cineva unde s-au afisat rezultatele la Bac in sesiunea a 2a ? Pe internet ma refer !

Edited by littledead, 30 August 2008 - 12:45.


#2307
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006

View Postlittledead, on Aug 30 2008, 12:44, said:

Stie cineva unde s-au afisat rezultatele la Bac in sesiunea a 2a ? Pe internet ma refer !


Sunt pe site-ul www.edu.ro , intrii la bacalaurea 2008 si ai rapoarte pentru sesiunea a 2`a http://bacalaureat.e.../rapoarte_sept/

Intrii la orasul tau si te cauti.

#2308
JuMp3R

JuMp3R

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 02.03.2006
gata si cu bacuuuu :D 8.80 :X

#2309
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006
8.30 , mi`am si depus doasarul la facultate. La Mecanica in Galati .

#2310
JuMp3R

JuMp3R

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 02.03.2006
finante-banci la Spiru ;))

#2311
mishiky

mishiky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 04.07.2007
fratilor ce sa dau?geografie sau istorie?geografia romaniei o iubesc da` ce ma fac cu cea a europei si cu uniunea europeana?la istorie stiu sa invat,n-ar fi problema,numai sa nu fie exagerat de mult!Dar de psihologie ce ziceti?am inteles ca nu e mult de invatat dar pot fi surprize cu intrebarile :rolleyes: pls un sfat

#2312
lacrimosal

lacrimosal

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 13.01.2008

View Postmishiky, on Nov 19 2008, 15:07, said:

fratilor ce sa dau?geografie sau istorie?geografia romaniei o iubesc da` ce ma fac cu cea a europei si cu uniunea europeana?la istorie stiu sa invat,n-ar fi problema,numai sa nu fie exagerat de mult!Dar de psihologie ce ziceti?am inteles ca nu e mult de invatat dar pot fi surprize cu intrebarile :rolleyes: pls un sfat
Eu una tot la geografie o sa dau. Am ceva in plus de invatat dar macar nu e ca la istorie,filosofie,psihologie ...adica argumentare,discutie.Acolo trebuie nu doar sa inveti ci sa si stii sa treci dincolo de cerintele impuse,sa le poti analiza,sa poti dezvolta anumite idei... macar la geogra stiu sigur anumite notiuni,totul e clar. Cat despre sport,nici nu poate fi vorba  :rolleyes:  :P

#2313
mishiky

mishiky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 04.07.2007
da,te aprob..dar proful meu de geogra e un pic dus cu pluta...nu preda deloc bine,vorbeste in limba lui si nu inteleg nimic.Mi-e dor de profesoara mea de geografie din generala...datorita ei am luat cu brio examenul..Nu credeam ca o sa ajung in situatia asta..sa nu stiu ce sa aleg..vroiam sa ma apuc de invatat dar nu stiu la ce :huh:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate