Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 

caut un joc in care sa fie peisaje gen digital blasphemy

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
alex_202222

alex_202222

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 326
  • Înscris: 09.10.2006
Salut , ati jucat vreodata un jos cu peisaje de genul celor de pe http://www.digitalblasphemy.com/ ?
Sa se desfasoare pe planete necunoscute , sa iti dea sentinemtul acela de frica amestecat cu mister si curiozitate ... Uitati-va la pozele de pe http://www.digitalblasphemy.com/ ca sa intelegeti mai bine si daca stiti ceva va rog spuneti-mi si mie un joc :)

#2
tieston

tieston

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 585
  • Înscris: 12.10.2006
Asemenea peisaje in nici un caz nu pot fi renderizate de engine-ul vre-unui joc actual. Poate peste cativa ani.
Totusi poti incerca Trees of Pangaea, nu e exact ce cauti tu cu planete &shit, da mie mi-a placut. Merge de pus ca screensaver in magazinele cu monitoare. :D

#3
alex_202222

alex_202222

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 326
  • Înscris: 09.10.2006
Ce am jucat asemanator era Alien nu stiu ce varianta si Condemned dar condemned era prea mult in interiorul cladirilor . Eu caut peisaje de exterior si feelingul din Condemned ... Am jucat unul mai demult dar am uitat cu se chema ... Mergeai pe langa niste castele parasite si prin orase parasite si auzeai maraind de prin jurul tau ceva urat faceau ca niste draci. Si cand nu te asteptai sareau pe tine si faceai cu inima :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate