Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...

Ruse vs Rusesti
 Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...

Se poate imbunatati o poza sa se ...
 

Connex fura la abonamente cu minute incluse ?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
58 răspunsuri în acest subiect

#55
kiwy

kiwy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.263
  • Înscris: 11.01.2004
Problema este de ce nu e in lista si punctul D Minute fidelizare.

#56
alemat

alemat

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 725
  • Înscris: 05.09.2004

George_Catean, pe Jan 30 2005, 02:51, a scris:

si la orange este la fel...dupa ce termini minutele in retea nu iti scade daca ai minute de fidelizare ci te taxeaza...este normal deoarece numere favorite si ore favorite sunt 2 platforme diferite...

<{POST_SNAPBACK}>

POFTIM??? Documenteaza-te si tu inainte sa postezi aberatii. Dupa ce termini minutele in retea, la Orange ti se scade din alea nationale si de-abia dupa aia te taxeaza, chit ca e vb de nr fav., chit ca nu! Inghit sa se pupe mai pe fata, mai pe codite, Connex-ul in ...., dar nici chiar asa! Mai aflati, dragilor, ca la Orange, ordinea de consumare a minutelor este aceea de bun simt, adik dc ai minute Orange si nationale, se ia mai intai din alea Orange si dupa aia din celelalte. Exact asa cum trebuie de fapt. Platformele alea diferite sunt aberatii Connex.

#57
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.668
  • Înscris: 11.09.2002
Seara daca suni un numar favorit si ai si ore favorite esti taxat din ore favorite. Daca se termina minutele ore favorite si vorbesti cu un numar fav atunci este taxat conform numerelor favorite. Daca se termina si minutele nr. fav ti se scade ori din minutele de fidelitate ori din nationale sau esti taxat normal in caz ca nu mai ai altceva. Mie mi se pare corecta taxarea si la fel este si la orange.

Editat de George_Catean, 30 ianuarie 2005 - 16:08.


#58
tatalor22

tatalor22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 41
  • Înscris: 04.01.2005

DjAdi, pe Jan 29 2005, 17:15, a scris:

Nu e vorba de abonamet, e vorba ca desi nu mi`am terminat minutele gratuite mi`au bagat cost suplimentar.

<{POST_SNAPBACK}>


Da e o faza nasoala cu softu lor la schimbarea promotiei, teoretic pe contract scrie pana cand ai promotie, si luna aia o imparte in 2 , prima cu x minut pana in 1.01, partea a 2-a restul lunii cu 50-x minute.Daca vorbesti cumva x+5 minute in prima parte a lunii, alea 5 minute sunt taxate normal.

Ce sa zic, nu prea e normal, dar asa e :(

Viata e complexa si are multe aspecte :)

#59
DjAdi

DjAdi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.535
  • Înscris: 17.03.2003

George_Catean, pe Jan 30 2005, 16:07, a scris:

Daca se termina si minutele nr. fav ti se scade ori din minutele de fidelitate ori din nationale sau esti taxat normal in caz ca nu mai ai altceva. Mie mi se pare corecta taxarea si la fel este si la orange.

<{POST_SNAPBACK}>


Nu prea cred ca e asa, eu dupa ce mi`am terminat minutele cu numere favorite desi mai aveam minute nationale am fost taxat pentru apelurile catre numerele favorite si nu mi s-au scazut din cele nationale  :puke: Asta doar la Connex, la Orange iti ia din minutele nationale :peacefingers:

Editat de DjAdi, 30 ianuarie 2005 - 17:53.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate