Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 

DUO 789

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
29 răspunsuri în acest subiect

#19
balandaniel

balandaniel

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 13.11.2007
Astazi m-am uitat din nou pe situl oficial de la duo www.2uo.ro la tel duo 789 si am vazut ca au scos de la datele lui tehnice specificatia JAVA... deci nu are asa ceva.

#20
FolderBulk

FolderBulk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 765
  • Înscris: 19.08.2007

View Postbalandaniel, on Nov 15 2007, 11:30, said:

Astazi m-am uitat din nou pe situl oficial de la duo www.2uo.ro la tel duo 789 si am vazut ca au scos de la datele lui tehnice specificatia JAVA... deci nu are asa ceva.
:coolspeak: Sa inteleg ca cei de la DUO citesc topicurile de pe SoftPedia ??? Orisicum as fi curios catzi cumparatori au fost tzepuiti !!!Tu sigur nu esti unul dintre ei . Ai rude pe la DUO  ?:notangel:

#21
ovidiu_n2004

ovidiu_n2004

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 11.12.2005
Cel mai ieftin am vazut tot pe net, la adresa: http://www.magazin-o...obile-c374.html

Fișiere atașate



#22
Neo_Andersson

Neo_Andersson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 197
  • Înscris: 25.05.2005

View Postovidiu_n2004, on Jan 12 2008, 05:12, said:

Cel mai ieftin am vazut tot pe net, la adresa: http://www.magazin-o...obile-c374.html

Sau la importator direct: www.duomobile.ro

#23
FolderBulk

FolderBulk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 765
  • Înscris: 19.08.2007

View PostNeo_Andersson, on Mar 21 2008, 02:25, said:

Sau la importator direct: www.duomobile.ro
  haha

#24
badegheo

badegheo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.234
  • Înscris: 21.10.2007

View Posthop, on Aug 23 2007, 12:08, said:

eu am duo789
am fost cu el, si mi-au facut garantia pe loc, super tare, mi-a placut
asta nu are probleme cu memoria, traiesc cu impresia ca face la fel cu semnalul, dar acum am schimbat cartelele intre ele, poate e o problema de genul asta.
pe duo789 scrie made in korea, dar se pare ca si cect, care e mai ieftin, e facut in aceiasi fabrica, dar pentru china. probabil nu vom stii niciodata care e diferenta cu adevarat
sa crezi tu ca e made in Koreea

View Postbalandaniel, on Nov 15 2007, 11:30, said:

Astazi m-am uitat din nou pe situl oficial de la duo www.2uo.ro la tel duo 789 si am vazut ca au scos de la datele lui tehnice specificatia JAVA... deci nu are asa ceva.

au ars si ei cat au putut. OPC nu se sesizeaza...

#25
flo2216

flo2216

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 14.10.2006
Salut,

Vreau si eu sa-mi iau un duo 789, dar stau in dubii, datorita java care lipseste.
Spuneti-mi va rog, cei care aveti, ati intrat pe net cu el, cum merge, daca merge, unde ati gasit setari?
Mie imi trebuie sa am mail tot timpul si daca nu merge, ma reorientez.
Pls. reply.
Merci anticipat.

#26
Croconelu

Croconelu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 661
  • Înscris: 02.10.2005

View Postflo2216, on Mar 24 2008, 15:55, said:

Salut,

Vreau si eu sa-mi iau un duo 789, dar stau in dubii, datorita java care lipseste.
Spuneti-mi va rog, cei care aveti, ati intrat pe net cu el, cum merge, daca merge, unde ati gasit setari?
Mie imi trebuie sa am mail tot timpul si daca nu merge, ma reorientez.
Pls. reply.
Merci anticipat.
sau poate recomandati alt dual sim ??? samsung D880 de ex ? cine stie ceva de acest aparat ? e un brand pana la urma, nu ?

#27
Neo_Andersson

Neo_Andersson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 197
  • Înscris: 25.05.2005

View Postflo2216, on Mar 24 2008, 16:55, said:

Salut,

Vreau si eu sa-mi iau un duo 789, dar stau in dubii, datorita java care lipseste.
Spuneti-mi va rog, cei care aveti, ati intrat pe net cu el, cum merge, daca merge, unde ati gasit setari?
Mie imi trebuie sa am mail tot timpul si daca nu merge, ma reorientez.
Pls. reply.
Merci anticipat.


Eu il folosesc la mail. L-am configurat pe IMAP si folosesc un abonament de date de la Orange. Merge foarte bine, singurul inconvenient e ca nu poti vedea attach. Le poti d/l in schimb pe card.
Setarile sant pe site la Orange si se fac in cateva minute. Eu cand l-am luat i-am rugat pe cei de la Duo sa-mi faca setarile pentru Orange si le-au facut pe loc.

#28
flo2216

flo2216

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 23
  • Înscris: 14.10.2006

View PostNeo_Andersson, on Mar 25 2008, 15:18, said:

Eu il folosesc la mail. L-am configurat pe IMAP si folosesc un abonament de date de la Orange. Merge foarte bine, singurul inconvenient e ca nu poti vedea attach. Le poti d/l in schimb pe card.
Setarile sant pe site la Orange si se fac in cateva minute. Eu cand l-am luat i-am rugat pe cei de la Duo sa-mi faca setarile pentru Orange si le-au facut pe loc.
Salut, si esti multumit de cum merge?
Al doilea sim pe ce il ai, eu vreau sa-l folosesc pe vodafone(primul, cu mail si net) si cosmote?
Mai spune-mi despre el, ce iti place mai mult la el, ce nu-ti place, probleme, etc.

Am uitat, te uiti la filme pe el, la ce rezolutii si cum merge, streaming pe net ai facut, cum merge?

Editat de flo2216, 25 martie 2008 - 16:13.


#29
Neo_Andersson

Neo_Andersson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 197
  • Înscris: 25.05.2005

View Postflo2216, on Mar 25 2008, 17:13, said:

Salut, si esti multumit de cum merge?
Al doilea sim pe ce il ai, eu vreau sa-l folosesc pe vodafone(primul, cu mail si net) si cosmote?
Mai spune-mi despre el, ce iti place mai mult la el, ce nu-ti place, probleme, etc.

Am uitat, te uiti la filme pe el, la ce rezolutii si cum merge, streaming pe net ai facut, cum merge?


Sant foarte multumit. A doua cartela e Vodafone. Pe sim-ul 2 nu merg serviciile de date. Doar de pe sim-ul 1.
Ce sa zic. Eu il folosesc strict pentru a vorbi si pentru a nu cara 2 telefoane prin buzunare.Si am nevoie sa vad cand primesc un email.
Camera e cam slabutza dar in general e un telefon bun . Tinand cont de faptul ca are camera, bluetooth, si e si dual sim nu cred ca gasesti sa cumperi 2 telefoane cu specificatiile astea in aceasi bani. Pe o scara de 1 la 10 eu as da nota 8.

#30
iusyp800

iusyp800

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 13.12.2008
Eu am un CECT V30 de mai bine de un an,si nu-i pot aduce decat multumiri!
Merge perfect!
doar ca m-a mancat pe mine pe undeva si am schimbat niste stari la ecran, din codul de engineering, si acum se vede putin in ceata...
Am cautat sa va dce am schimbat, dar am uitat valorile intiale, asa ca...acum sufar1
Poate cineva sa-mi spuna care sunt setarile initiale, oroginale, de la ecran (lumionozitate, etc)
Dau o bere!

In rest, merge perfect!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate