Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Caut o carte

- - - - -
  • Please log in to reply
862 replies to this topic

#37
all_for_fish

all_for_fish

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.10.2005

python_3x, on Sep 24 2005, 00:01, said:

Cum pot intra si eu in posesia unei carti traduse in limba romana Justine sau Nenorocirile [email protected]

<{POST_SNAPBACK}>


sal nu am auzit de ele dar eu imi comand de la alfa si au o baza de date imensa de carti le cauta ei pentru tine .Trebuie sa le trimiti un mail la [email protected] cu cartile pe care le vrei (daca le gasesc le vei primi in format electronic)eu platesc 300000 pe cd si imi inscriptioneaza 4 carti /cd care vrea muschi mei .BAFTA sper sa le gasesti !

#38
all_for_fish

all_for_fish

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.10.2005

python_3x, on Sep 24 2005, 00:01, said:

Cum pot intra si eu in posesia unei carti traduse in limba romana Justine sau Nenorocirile [email protected]

<{POST_SNAPBACK}>


sal nu am auzit de ele dar eu imi comand de la alfa si au o baza de date imensa de carti le cauta ei pentru tine .Trebuie sa le trimiti un mail la [email protected] cu cartile pe care le vrei (daca le gasesc le vei primi in format electronic)eu platesc 300000 pe cd si imi inscriptioneaza 4 carti /cd care vrea muschi mei .BAFTA sper sa le gasesti !

Edited by LoveDemon, 04 October 2005 - 00:39.


#39
cosmin09

cosmin09

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 334
  • Înscris: 01.07.2004
Caut si eu o carte de editura tehnica "electrotehnica Aplicata" de Ursea cine ma poate ajuta unde as putea sa gasesc aceasta carte si cam cat ar costa...P.S. sunt din Bucuresti
si daca ati putea sa imi spuneti unde as gasi editura tehnica tot in bucuresti v-as ramane dator
10q

#40
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

all_for_fish, on Oct 3 2005, 12:46, said:

sal nu am auzit de ele dar eu imi comand de la alfa si au o baza de date imensa de carti le cauta ei pentru tine .Trebuie sa le trimiti un mail la [email protected] cu cartile pe care le vrei (daca le gasesc le vei primi in format electronic)eu platesc 300000 pe cd si imi inscriptioneaza 4 carti /cd care vrea muschi mei .BAFTA sper sa le gasesti !

<{POST_SNAPBACK}>

auzi mestere, tu iti faci reclama singur? ca pe al post ziceai ca tu le furnizezi!!!
si prosti or fi astia sa iti dea 300k pe 4 carti, cand sunt siteuri de pe care le descarci singur
eu stiu unul de vreo 700 carti de unde poti sa le tragi fara sa platesti nimic

#41
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005

bogwol, on Oct 5 2005, 17:26, said:

auzi mestere, tu iti faci reclama singur? ca pe al post ziceai ca tu le furnizezi!!!
si prosti or fi astia sa iti dea 300k pe 4 carti, cand sunt siteuri de pe care le descarci singur
eu stiu unul de vreo 700 carti de unde poti sa le tragi fara sa platesti nimic

<{POST_SNAPBACK}>


si nu ni-l spui si noua ?

#42
bogwol

bogwol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,514
  • Înscris: 26.04.2005

vand`branza, on Oct 5 2005, 17:39, said:

si nu ni-l spui si noua ?

<{POST_SNAPBACK}>

http://raz-cartionli.../AfiseazaDB.php
enjoy

si beti o bere in cinstea tipului care gestioneaza site-ul (stati linistit, nu sunt eu :coolspeak: )
de-ar exista mai multi ca el, poate si editurile ar mai reveni cu picioarele pe pamant in privinta preturilor
in state, un best-seller se vinde cu 3-12 usd (max 10 euro). la noi o carte buna acum se invarte in jur de 40 ron (12 eur). concluzia o trageti si singuri

#43
adizaha

adizaha

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,207
  • Înscris: 17.06.2005
Vreau sa comand niste carti.
Am incercat pe amazon.com dar unele titluri nu mi le trimite. probabil ca multumita hotiei arhicunoscute a romanilor pe net.
Ce siteuri cunoasteti care trimit carti in romania?
La fel si cu cd-urile cu muzica.

Multumesc

#44
Jas

Jas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 15.12.2001
Incearca pe amazon.co.uk. Am prieteni care cumpaa tot timpul carti de acolo.

#45
Siberia

Siberia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.11.2005
http://www.curteaveche.ro <-----testat si verificat de un amic.Sper sa-ti fie de folos.

#46
sisu_andrei

sisu_andrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 18.06.2002
Vreau si eu opera lui Shakespeare tradusa in romana ...
Am tot cautat cu Google si n-am gasit.
Poate stiti vreun site unde o gasesc...
Multumesc!

#47
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Am citit-o acum cativa ani...si mi-as dori sa o recitesc.
Dar e de negasit prin librarii, sau poate nu am cautat eu bine.
Are idee cineva unde pot gasi ?

Mathias Sandorf: the Conspirators of Trieste ? scris de Jules Verne.

Multumesc!

Edited by FireEyes, 20 November 2005 - 19:34.


#48
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005
Biblioteca? :w00t:

#49
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Vreau sa si cumpar mey...sa fie a mea!
Imi cer scuze ca am omis acest lucru.

#50
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005
Incearca pe la un anticariat.Eu nu m-am ciocnit niciodata de titlul asta...deci n-as putea sa-ti spun sigur unde ai putea gasi...dar am gasit pe la  anticariat o gramada de carti de care n-am reusit sa dau prin librarii.

#51
yallil

yallil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 08.11.2004
A aparut la editura Dacia din Cluj acum cativa ani. Imi amintesc ca in acelasi volum mai era si "Castelul din carpati"

#52
yallil

yallil

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 08.11.2004
m-am uitat pe site-ul librariei Dacia si se poate comanda online; costa 5,45 lei

#53
FireEyes

FireEyes

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 02.12.2002
Multumesc yallil !

#54
Howzit_90

Howzit_90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 10.06.2005
As fi interesat de niste carti tehnice.... proiectari instalatii ( termice, sanitare, ...) & toata documetatia de rigoare ... sau cursuri universitare legate de instalatii
as putea gasi astfel de carti in format electronic & programe pe calculator aferente (nume, linkuri) ?
dintre cartile vechi ( editura tehnica & ...)  care sunt  cele mai bune? ... sau daca imi puteti recomanda ceva anume ... am cautat in toate anticariatele din oradea si nu am gasit .... anticariatele online au "stocul epuizat" ..  <_<
multumesc anticipat,
:peacefingers:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate