Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?

Etanșare intre cada perete b...
 

Fast Food chinezesc...

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
markyzule, iti spun sincer, cred ca nu stii in ce vrei sa te bagi. eu zic sa o iei catinel si sa studiezi legislatia horeca. o sa gasesti raspunsuri multe. mai vorbim dupa.

#20
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
tocmai ce-am primit un pliant pentru livrare la domiciliu de mâncăruri chinezești. Din păcate prețurile sunt occidentale, un meniu complet te duce pe la vreo 50 de lei.
Spicuiesc din fluturaș:
-urechi de lemn în sos china 14 lei
-pui îndrăgostit (iute-dulce cu usturoi) 13 lei
-furnici în copac (iute) 10.5 lei
-pui cu bambus și ciuperci chinezești (usturoi) 16 lei
Firește, nu-s trecute cantitățile

#21
investesc

investesc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 26.06.2007

View Postretele, on Jul 5 2007, 16:23, said:

tocmai ce-am primit un pliant pentru livrare la domiciliu de mâncăruri chinezești. Din păcate prețurile sunt occidentale, un meniu complet te duce pe la vreo 50 de lei.
Spicuiesc din fluturaș:
-urechi de lemn în sos china 14 lei
-pui îndrăgostit (iute-dulce cu usturoi) 13 lei
-furnici în copac (iute) 10.5 lei
-pui cu bambus și ciuperci chinezești (usturoi) 16 lei
Firește, nu-s trecute cantitățile

Nasol ca nu's trecute cantitatile , tu ai habar de preturi occidentale la mancaruri chinezesti ? eu zic ca preturile alea pe care tu le-ai trecut acolo sunt mai mult decat OK...mai bine zis era bine daca-ti dadea si o lumânare la tot meniul :P...sa fie asa de sufletul cuiva :))

Markizule eu zic ca e o afacere super buna ce vrei tu sa incepi , mai ales daca o sa fii "ORIGINAL" !

#22
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004

View Postinvestesc, on Jul 5 2007, 17:13, said:

eu zic ca preturile alea pe care tu le-ai trecut acolo sunt mai mult decat OK...mai bine zis era bine daca-ti dadea si o lumânare la tot meniul :P ...sa fie asa de sufletul cuiva :) )
dacă e să fie ok pentru cineva, atunci să știi că e ok pentru patronul afacerii, eu ca potențial client nu-s mulțumit. Și dacă tot suntem la capitolul afaceri, când vrei să-ți deschizi prăvălie întrebi întâi potențialii mușterii, că ăștia or să ducă sau nu mai departe succesul afacerii.
Firește, dacă te învârți între dorobanți și unirii, probabil că vei avea vânzare, dar omul poate nu o să activeze în buricul bucureștiului

PS: dacă cineva e interesat, uite am aflat că afacerea cu urechi de lemn se dă și în franciză, suma aproximativă de investit e 70.000 €

Edited by retele, 05 July 2007 - 19:22.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate