Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

problema 3230

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006
sall...am si eu un nokia 3230 si nu se mai deschide..apare nokia la inceput si ramane asa..e symbian..aveti idee ce as putea face?se poate resofta daca e inkis telefonu?astept sugestii :worthy:

#2
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
Baga-l in congelator,astia de pe forum zic ca merge.Dar io oricum n-as face asa ceva.Eu te sfatuiesc sa-i scoti bateria,card-ul,sim-ul si sa-l lasi asa vreo 10 min,apoi baga bateria(fara card si SIM) si vezi daca iti zice sa bagi SIM-ul inauntru.Daca da inseamna ca problema e pe card pe undeva(un virus).Dak nu inseamna ca tre sa-l duci la service.

O alta problema la tel e cand iti moare bateria cand transferi ceva(prin bluetooth),io am patit asta la mai multe telefoane(nu toate aveau Symbian) si a trebuit sa le duc la service.

#3
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006

View Postphoenix12345, on Jun 19 2007, 10:13, said:

Baga-l in congelator,astia de pe forum zic ca merge.Dar io oricum n-as face asa ceva.Eu te sfatuiesc sa-i scoti bateria,card-ul,sim-ul si sa-l lasi asa vreo 10 min,apoi baga bateria(fara card si SIM) si vezi daca iti zice sa bagi SIM-ul inauntru.Daca da inseamna ca problema e pe card pe undeva(un virus).Dak nu inseamna ca tre sa-l duci la service.

O alta problema la tel e cand iti moare bateria cand transferi ceva(prin bluetooth),io am patit asta la mai multe telefoane(nu toate aveau Symbian) si a trebuit sa le duc la service.

ok o sa incerc..dar aia la service ce-i fac de nu pot si eu? :D

#4
phoenix12345

phoenix12345

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 821
  • Înscris: 03.12.2006
Buna intrebare, angajeaza-te la un service si vino sa ne zici si noua.

#5
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006
alta solutie inainte sa dau cu el de pereti? :down:

#6
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006

View Postbobyroach, on Jun 20 2007, 20:15, said:

alta solutie inainte sa dau cu el de pereti? :down:


a mers cu * 3 tasta apel...thank god

#7
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006
mai am o intrebare...vreau sa trimit ceva prin bluetooth si zice ceva de protected..drepturi de autor...aveti idee ce tre sa fac?tnx :rolleyes:

#8
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006
ati mai intalnit?am un cititor de carduri si cand vreau sa trimit o mell pe card nu imi merge..imi zice pe tell file corrupted <_<

#9
botelucian

botelucian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 23.03.2007
cam tarziu dar cred ca merita pentru cei ce citesc forumu  
Eu am gasit o solutie simpla , folosesc fexplorer si redenumesc fisierul care sigur e "*.jar , jad etc" in altceva si pe telefonul care primeste fisierul se redenumeste la loc asta daca nu e copyright nokia

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate