Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

SNR Privatizat sau NU?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
nike1

nike1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 11.02.2007
Salutari tuturor.poate ca sunt pe langa de tot ..poate ca nu dar eu as vrea sa stiu care este situatia SNR-ului sau mai nou RADIOCOM. S-a privatizat sau nu? Poate s-a zis si la televizor si la radio dar eu din pacate nu am auzit nicaieri.deci daca exista cineva sa ma ajute si pe mine cu un raspuns pertinent va rog mult!

#2
gepeto

gepeto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,069
  • Înscris: 19.08.2003

View Postnike1, on Jun 17 2007, 20:05, said:

Salutari tuturor.poate ca sunt pe langa de tot ..poate ca nu dar eu as vrea sa stiu care este situatia SNR-ului sau mai nou RADIOCOM. S-a privatizat sau nu? Poate s-a zis si la televizor si la radio dar eu din pacate nu am auzit nicaieri.deci daca exista cineva sa ma ajute si pe mine cu un raspuns pertinent va rog mult!


Vor sa-l privatizeze de cativa ani, dar interesele sunt prea mari...si inca mai e cate ceva de ...muls...
NU, nu este inca vandut!!

#3
nike1

nike1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 11.02.2007
Ok deci ii inca "firma de stat" Dar daca au pilon Pt repetoare pe parcela de pamant proprietate privata cu titlu de proprietae sunt obligati sa plateasca chrie? Mentionez ca pilonul a fost construit pe vremea comunistilor si acuma din pacate pt ei locatia respectiva este proprietate privata! Care este situatia sunt obligati sa plateasca chirie pe teren sau nu?? Cine stie un raspuns garantat 100 la suta? Adica sa se bazeze pe ceva concret.un precedet ceva ....

#4
mtest

mtest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,957
  • Înscris: 13.06.2002
Parca era un articol prin constitutie care garanta proprietatea...

#5
gepeto

gepeto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,069
  • Înscris: 19.08.2003

View Postnike1, on Jun 17 2007, 22:07, said:

Ok deci ii inca "firma de stat" Dar daca au pilon Pt repetoare pe parcela de pamant proprietate privata cu titlu de proprietae sunt obligati sa plateasca chrie? Mentionez ca pilonul a fost construit pe vremea comunistilor si acuma din pacate pt ei locatia respectiva este proprietate privata! Care este situatia sunt obligati sa plateasca chirie pe teren sau nu?? Cine stie un raspuns garantat 100 la suta? Adica sa se bazeze pe ceva concret.un precedet ceva ....


Da, daca echipamentul este pe o proprietate privata sunt 1000% obligati sa se inteleaga cu proprietarul. Pentru mai multe amanunte:

- trimiti o adresa in atentia P.D.G. Mircea Cazan, in care explici exact toata situatia si ce doresti.

Adresa poate fi trimisa prin FAX: 021.307.36.65 sau cu scrisoare recomandata pe adresa Bulevardul Libertatii nr.14 Sector 5 Bucuresti.

P.S. Nu esti singurul ;)

#6
nike1

nike1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 158
  • Înscris: 11.02.2007
Ok multumesc mult.deci exista o sansa sa ii transformam intr-o "firma europeana" care sa respecte legislatia in vigoare!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate