Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

RBD and Tokio Hotel

- - - - -
  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#109
1-H3X

1-H3X

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 20.10.2007

View Postkryss_girll, on Oct 29 2008, 00:35, said:

PS:Daca mai exista pe aici fani TH sa imi spuneti si mie va rog... :kisstogether:  :thumbup:  :photo:
:peacefingers:
Daca vrei putem sa vorbim pe mess. Te pupic.
Si eu sunt fana din 2006. Iubesc foarte mult trupa asta si sunt mandra de ei. Sper sa vina in Romania anul viitor.

Edited by 1-H3X, 15 November 2008 - 00:16.


#110
Spyridoula

Spyridoula

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 243
  • Înscris: 17.09.2008
Oooo nu !!! Oooo NU !!! OOOO NUUUU !!!
Nici Tokio Huotel nici Rebede.

#111
-Elena-

-Elena-

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 25.07.2009
Nu îmi plac nici Tokio Hotel nici RBD.
Singura melodie care o știu de la RBD și care îmi place este "Wanna Play". În rest nu am ascultat. Iar de la Tokio Hotel, nu am ascultat nici o melodie, deci nu am să comentez.

#112
ccfan_chris

ccfan_chris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 04.09.2008
95% din muzica comerciala de azi ii naspa!

Pt toti ascultatorii de muzica comerciala: Va doresc sa va maturizati sau sa nu mai ascultati muzica.

#113
maria88

maria88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.06.2009

View Postburja, on 17th February 2008, 12:34, said:

RBD nu au nici o treaba cu Tokio Hotel cum nu au nici o treaba manelele cu rockul, cu toate astea voi ii bagati in aceeasi oala.RBD suna bine desi nu au pic de voce, totul este calculator...dar suna bine pentru un lationo-pop.Tokio Hotel ii plac si lui tata si lui sora-mea pe care ii doare fix in dos de cat de comerciali sunt.Am ascultat si eu acum ceva timp insa acum cand dau firul inapoi observ ca nu mai e nimic asa interesant de capul lor.Vocea solistului este bunicica.Daca ar fi sa ma dau pe tokio hotel, as prefera melodiile mai vechi nu jegurile care le-au scos de 1 an incoace.Ambele sunt trupe categoric pentru fetitze, dar ei sunt multumiti de ce fac si la fel si fanii, restul nu mai conteaza.Cu toate astea nu inteleg de ce lumea acuza, poate ca aceste trupe sunt acum praf dar cum a fost si cu compozitorul acela de muzica clasica , mai intai lumea l-a injurat si peste ceva timp era cel mai tare.In plus, copiii astia au doar 18 ani.Dau sanse pe viitor tokio hotelului, RBD insa, ramane tot o telenovela!

Poi uite  :tie nu iti plac RBD deci nu ask si nu te intereseaza,nu cumperi cd-uri nu ai fost la concert etc. nici mie nu imi plac TH si cred ca sunt niste oameni fara viitor  dar cred ca daca as asculta si m-ar inteeresa chiar mi-ar placea.eu sunt fana RBD din 2008 -inainte ii uram si am fost la ziua unei prietene si am ascultat toata seara rbd si mi-au placut.deci daca nu stii prea multe despre RBD SI NU i-ai ascultat live te rog nu iti bate gura ca ei nu au pic de voce..informeaza-te si dupaia mai vb. :D ;)   ;) fara suparare

Edited by maria88, 30 July 2009 - 14:43.


#114
ccfan_chris

ccfan_chris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 04.09.2008
Problema voastra e ca sunteti foarte subiectivi cand alegeti muzica care o ascultati.

#115
a-darko

a-darko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 20.11.2008

View PostAnahi_Mia, on 17th May 2008, 21:24, said:

eu sunt fan RBD si nu mi-e rusine...prefer sa fiu fan RBD...decat o manelista de 2 lei ;) care da din dos in prejma baietilor

Ti-ai gasit cu cine sa te compari. Oare e de ajuns pentru tine sa fii mai buna decat o manelista de 2 lei?

#116
ccfan_chris

ccfan_chris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 04.09.2008

View Posta-darko, on 8th August 2009, 21:36, said:

Ti-ai gasit cu cine sa te compari. Oare e de ajuns pentru tine sa fii mai buna decat o manelista de 2 lei?

Nu mai esti o manelista de 2 lei ci o cocalara de 2 lei.

#117
a-darko

a-darko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 772
  • Înscris: 20.11.2008

View Postccfan_chris, on 9th August 2009, 12:17, said:

Nu mai esti o manelista de 2 lei ci o cocalara de 2 lei.

Nu cred ca (,) "cocalara" e cuvantul, dar mi se pare stupid sa spuna "macar sunt mai buna ca o manelista de 2 lei". Parca asa se pune problema, sa fie mai buna decat o manelista.

Edited by a-darko, 09 August 2009 - 12:15.


#118
choppermaster

choppermaster

    The Mechanic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,498
  • Înscris: 08.07.2008
doua formatii de tot ka**tu

#119
ccfan_chris

ccfan_chris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 456
  • Înscris: 04.09.2008
Cocalar cred ca merge. Pentru mine cocalarii sunt persoanele care abuzeaza de mainstream si tot cei la moda si poze pe hi5 in oglinda. :confuzzled:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate