Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 

Noua oferta BEST DEAL

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1987 replies to this topic

#1981
tassadar

tassadar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,773
  • Înscris: 17.02.2004
Voi nu retineti aspectul ca BD inseamna "lichidare de stocuri" si nu grija pe care o are Orange ca noi sa luam telefoane noi si performante sub forma de chilipir?!!

#1982
zoozoo

zoozoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 18.07.2007

View Posttassadar, on Feb 4 2009, 12:54, said:

Voi nu retineti aspectul ca BD inseamna "lichidare de stocuri" si nu grija pe care o are Orange ca noi sa luam telefoane noi si performante sub forma de chilipir?!!
Aici sa stii ca nu sunt de acord cu tine! BD-ul nu este lichidare de stoc! Iti dau un singur exemplu, cand a intrat 5310 la BD era model nou, prin urmare nu aveau de ce sa lichideze stocul...si exemplele pot continua.

#1983
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008

View PostFlorinbv, on Feb 4 2009, 11:30, said:

Buna dimineata!

@zoozoo  Intr-adevar sunt sterse posturile care sunt offtopic si care contin flame si este foarte bine ca se intampla asa. Inclusiv mie mi-au fost sterse posturi insa intodeauna au fost sterse cu motiv intemeiat. Sa fi vazut ce era pe aria asta cand era moderata de speedo. Dispareau topicuri intregi din motive doar de el stiute. Asa ca parerea mea este ca Rangerul face treaba buna! :OK:
O,da,ce flame facea flavia fara sa pateasca nimic prin vara(adica cand era Speedo)...

On:Mie mi se pare ca am facut o afacere buna ca mi-am luat E51.Decat u800-le asta,E51 Rules!

#1984
k3nt

k3nt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 09.11.2007
E51 este chiar un tel f bun din pacate eu am avut numai ghinioane cu el si l-am asteptat de mult deja sunt la al3-lea.Din cate am auzit de la cineva de la orange Noul best deal ar putea fi E66:X:X:Xnu imi iau telefon pana voi vedea ce va fi din 1 aprilie sper sa fie E66.

#1985
medley

medley

    custom attitude

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,879
  • Înscris: 06.05.2005
un telefon necodat de 300e+, ce nu a intrat la vreo reducere nici in oferta business, nici la persoane fizice, nici la abonamente blackberry(pentru care nu e un BB connect compatibil inca) il vrei la BD, dupa ce tocmai a fost nokia de sarbatori?
eu zic sa iti iei telefon linistit de pe acum, o sa vina aprilie si vei fi dezamagit.

Edited by medley, 21 February 2009 - 17:43.


#1986
k3nt

k3nt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 677
  • Înscris: 09.11.2007
AM auzit ca BD din aprilie va si 149 euroi desi am vazut enormul pret de 339 euro inca mai am incredere in sursa dar nu bag mana in foc sunt cam 33%sigur ca va fi dar nici nu am ce sa imi mai iau n95 l-am dat raman la e51 pana in aprilie cred.Acum am vazut noile preturi de la fostele BD:E51-135euro,6500slide 149euro si KU990 la 189EURO.

#1987
hynix

hynix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 17.09.2006
ar fi super daca ar fi E66 la 149 euro. inca mai avem o luna si ceva de asteptat

#1988
Administrator

Administrator

    The One

  • Grup: Administrators
  • Posts: 260
  • Înscris: 10.01.2009
Acest thread este deja imposibil de urmarit. Va rog sa deschideti de acum subiecte separate pentru orice problema legata de "noi oferte promotionale".

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate