Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Noua oferta BEST DEAL

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1987 replies to this topic

#1
kecs

kecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 18.03.2006
Samsung D900i.
Pret abonament/fidelizare pe 24 luni: 139 EURO.

Bafta!

#2
capuera

capuera

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 467
  • Înscris: 15.10.2006

View Postkecs, on May 30 2007, 14:53, said:

Samsung D900i.
Pret abonament/fidelizare pe 24 luni: 139 EURO.

Bafta!

tot mai "best deal" a fost 6288...samsung D900 e cam slabut

#3
kecs

kecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 18.03.2006

View Postcapuera, on May 30 2007, 14:56, said:

tot mai "best deal" a fost 6288...samsung D900 e cam slabut


Nu chiar... Camera mai performanta (3.15 MP). Constructie mai stabila.

[ http://img.gsmarena.com/w/pics/samsung/samsung-d900i-00.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
george126

george126

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 02.07.2004

View Postkecs, on May 30 2007, 14:53, said:

Samsung D900i.
Pret abonament/fidelizare pe 24 luni: 139 EURO.

Bafta!

vreau si eu o scanare ceva...

#5
GabiBan

GabiBan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 19.05.2005

View Postkecs, on May 30 2007, 14:53, said:

Samsung D900i.
Pret abonament/fidelizare pe 24 luni: 139 EURO.

Bafta!

Am si eu o intrebare. De unde ai scos tu acest best deal. Ca la orange pe site nu apare nimik. Si eu unul nici pe la televizor nu am vazut nimik.

#6
Rotter Ackland

Rotter Ackland

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 16.12.2006

View PostGabiBan, on May 30 2007, 16:34, said:

Am si eu o intrebare. De unde ai scos tu acest best deal. Ca la orange pe site nu apare nimik. Si eu unul nici pe la televizor nu am vazut nimik.

oferta apare si se face publica pe 1 iunie... insa asa se face ca cate-odata se mai strecoara anumite informatii (mai mult sau mai putin depline) inainte de anuntarea oficiala a ofertei :)... de regula cu 2-3 zile inainte :)... acu asteptam vre-un insider cu noua oferta de abonamente & pre-pay. cat despre site: uimi-te-ai, dar best dealul/oferta nu o sa apara pe 1 iunie la prima ora, ci pe parcursul zilei (dupa masa... mai spre seara, asa) sau chiar a doua zi dupa ce devine activa :) uite-asa james bond :)

#7
george126

george126

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 02.07.2004

View PostGabiBan, on May 30 2007, 16:34, said:

Am si eu o intrebare. De unde ai scos tu acest best deal. Ca la orange pe site nu apare nimik. Si eu unul nici pe la televizor nu am vazut nimik.

se afla oferta cu cateva zile dinainte...astept de la cineva care are vreun pliant, sa-l puna aici, poate are si oferta de conectare care va intra de vineri!

#8
capuera

capuera

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 467
  • Înscris: 15.10.2006

View Postkecs, on May 30 2007, 16:13, said:

Nu chiar... Camera mai performanta (3.15 MP). Constructie mai stabila.

[ http://img.gsmarena.com/w/pics/samsung/samsung-d900i-00.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

daca aia de pe D900 tu o numesti camera mai performanta...mai bine lasa...macar 6288 filmeaza belea

in plus mie imi foloseste mult 3G-ul, iar pentru momentele de lipsa are si EDGE

#9
george126

george126

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 02.07.2004
d900i fata de d900 are radio FM !

#10
kecs

kecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 18.03.2006
O sa pun si niste poze cu noile afise, in data ce voi avea un pic de timp.

#11
kecs

kecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 18.03.2006
am sa revin cu oferta completa la abonament si la PrePay...

ps. nu reusesc sa-mi editez postul anterior  :confuzzled:

#12
george126

george126

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 02.07.2004

View Postkecs, on May 30 2007, 21:01, said:

am sa revin cu oferta completa la abonament si la PrePay...

ps. nu reusesc sa-mi editez postul anterior  :confuzzled:


nu poti sa editezi posturi anterioare...asteptam oferta...

#13
kecs

kecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 18.03.2006

View Postgeorge126, on May 30 2007, 21:37, said:

nu poti sa editezi posturi anterioare...asteptam oferta...
PrePay:

Attached File  DSC00222.JPG   157.39K   337 downloads

Abonament:

Attached File  DSC00223.JPG   228.9K   404 downloads

Sa va fie de bine  ;)

#14
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Slabut telefonul de la best deal de data asta :(

Edited by Bobby_ro, 30 May 2007 - 22:23.


#15
vodafone_ro

vodafone_ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,944
  • Înscris: 22.08.2005
de aia isi face orange noi clienti datorita ofertelor agresive pe care le au
vodafone sta si paste bine ca a plouat si a dat iarba ca daca nu le murea vaca

#16
Rotter Ackland

Rotter Ackland

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 16.12.2006

View Postkecs, on May 30 2007, 22:55, said:

Sa va fie de bine  ;)

imi pare slabuta oferta asta, da oricum, ofertele de vara nu prea-mi amintesc sa fi fost cine stie ce deosebite nici anii trecuti.

aparent, oferta curenta de abonare, seamana foarte mult (prima impresie care mi-a venit mie cel putin...) cu optiunea Young (faza cu 180+180) insa aici nu se specifica daca sunt sau nu orange anytime... din formulare as crede mai degraba ca defapt le dubleaza pe alea de week end... si doar daca iei si a doua optiune de voce ai si minute anytime (si ma rog... fata de Young sunt valabile numa 6 luni la contract pe 2 ani... deci 3 luni la contract pe 1 an, ca doar asa ne-a obisnuit orange).

iar faza cu necesitatea de a activa optiune la abonare... sa zicem, cum era pana acum (activeaza doar una) mai mergea, acu deja activeaza doua... mi se pare cam naiv... maine ne trezim deja cu 3-4 optiuni la abonare... pai macar sa excludem formularea de "abonament de 3 euro" ca iese, in cea mai ieftina aritmetica, abonament de 3+2+1,5 = 6,5 (fara TVA)...

inca o precizare, defapt intrebare catre cel care a postat, este oferta nationala sau regionala!? cacii din cate stiu, in oferta trecuta (inca curenta pana in 31 :P) la nationala nu aveai minute nationale cadou, la student erau 200, iar la bucuresti 400.
ce ma face sa cred ca este nationala si nu regionala sunt cele 20 minute nat/luna... la regionala/bucuresti sunt de obicei 25

in alta ordine de idei... e o strategie foarte buna de a te axa pe muulte minute in retea, astfel motivand totusi un numar mai mare de clienti sa se aboneze la acest operator :) asta vis-a-vis de nemultumirile multora pt voda ca n-are optiuni de retea.

si da, chiar iese bine asa: stai sa te gandesti, cu 6,5e ai 360 minute anytime + 360 in we, un calcul usor da 6.5/720=0,009e pe minut... deci mai ieftin ca-n student :)) daca mai adaugi si-un young ar veni 360+180 (540) minute in retea anytime, si 360 w.e. => 8/900=0,008e minut... (super tare, decat sa faci - fara optiune - costuri suplimentare cu 0,11e minut in retea...)

nu ma leg de optiunea de date (1,5)... am comentat mai sus (paragraful 3 :p) dar marog... e totusi convenabil tariful :)...
sms-uri la tarif de click suna totusi atractiv, dar pe mine cel putin nu ma atrage. mie unu-mi fug ochii dupa minute nationale

la prepay... ce sa zic... suna interesanta faza cu credit dublu, bonusul dublu la fel (pt neavizati astazi, 31 mai, e ultima zi cand poti primi bonus triplu :p... asta asa ca sa stric un pic din frumusetea ofertei)... iar tariful de retea la conv nationale, personal mi se pare una din cele mai bune strategii adoptate de orange pentru pre-pay, inca de cand au luat decizia asta (prin iarna).

cam atat: o analiza din perspectiva proprie nu stiu daca prinde bine cuiva, daca nu - sorry :) e totusi noapte, poate aberez

ps: la abon. cateodata (vezi oferta de iarna) oferta se modifica nitel :) daca mai baga min nationale promo chiar e de 10+ :)

pps: iar la prepay, ca sa fiu nesimtit, si sa zic asa... de ce naiba sa reincarci cartela pt bonus dublu, mai simplu iti iei alta cartela cu credit dublu si doar faci transfer credit... ca deh... iese cu 4e ai 8e credit, poti trasfera a cate 3e, deci din 3 trasferuri :p...

Edited by Rotter Ackland, 31 May 2007 - 00:17.


#17
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006
Oare SPV-uri nu vor pune ca Best Deal nicioadata ?

#18
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004
Oare o sa vedem si noi oferte cu minute nationale seara la pret redus gen vodafone ore favorite?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate