Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Alta pacaleala....

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#73
Tibbyi

Tibbyi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 04.04.2007

View Postsoul4blade, on Feb 25 2008, 14:08, said:

cum sa reactioneze?!

1. ei sunt pasibili de pedeapsa pentru inselaciune
2. tu esti pasibil de pedeapsa pentru identitate falsa (care tot inselaciune e)

dragilor, lucrurile sunt mult mai simple: suni la cel mai apropiat centru pentru combaterea crimei organizate si sesizezi inselaciunea; trebuie sa ti se dea un numar al sesizarii iar daca ti se cere in scris, deasemenea, trebuie sa ti se returneze un numar la sesizarii; in 30 de zile de la sesizare TREBUIE sa ai un raspuns cu solutia aplicata.


Scopul scuza mijloacele. Asumandu-mi identitatea falsa nu incerc sa fac vreo inselatorie ci sa fac un bine internautilor incepatori care s-ar lasa convinsi de un asemenea mail.

Codul penal zice asa: Art. 181. - Fapta care nu prezinta pericolul social al unei infractiuni

Nu constituie infractiune fapta prevazuta de legea penala, daca prin atingerea minima adusa uneia din valorile aparate de lege si prin continutul ei concret, fiind lipsita în mod vadit de importanta, nu prezinta gradul de pericol social al unei infractiuni. La stabilirea în concret a gradului de pericol social se tine seama de modul si mijloacele de savârsire a faptei, de scopul urmarit, de împrejurarile în care fapta a fost comisa, de urmarea produsa sau care s-ar fi putut produce, precum si de persoana si conduita faptuitorului.

Edited by Tibbyi, 25 February 2008 - 14:09.


#74
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006

View PostTibbyi, on Feb 25 2008, 14:08, said:

Nu constituie infractiune fapta prevazuta de legea penala, daca prin atingerea minima adusa uneia din valorile aparate de lege si prin continutul ei concret, fiind lipsita în mod vadit de importanta, nu prezinta gradul de pericol social al unei infractiuni. La stabilirea în concret a gradului de pericol social se tine seama de modul si mijloacele de savârsire a faptei, de scopul urmarit, de împrejurarile în care fapta a fost comisa, de urmarea produsa sau care s-ar fi putut produce, precum si de persoana si conduita faptuitorului. [/i]
Uite-asa a scapat si sotia lui Paunescu... (dar asta e alta discutie) :)

Sunt de acord, numai ca organul de ancheta nu are niciun indiciu asupra bunavointei tale :)

#75
Tibbyi

Tibbyi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 04.04.2007

View Postsoul4blade, on Feb 26 2008, 13:33, said:

Uite-asa a scapat si sotia lui Paunescu... (dar asta e alta discutie) :)

Sunt de acord, numai ca organul de ancheta nu are niciun indiciu asupra bunavointei tale :)

Sa zicem ca am mers la risc  :P Dar respectivii s-au cam speriat si nu au mai raspuns. poate se lasa de fraude :D

#76
jencik

jencik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 28.01.2008
Si eu am primit un mesaj asemanator si tot google m-a ajutat sa descopar pacaleala. :) Multumesc.

A B <[email protected]>  
arată detaliile  16 Mar (acum 18 ore)  

Ciao,
Avem deosebita placere si onoare de a va anunta ca din luna martie lantul de magazine  http://www.elsureste.com/ (in curand si in limba romana), cu specific, comert pe internet , doreste sa se lanseze si pe piata romaneasca prin calitatea serviciilor si produselor oferite.
Eu, Arina Bodea, patroana acestui magazin va invit personal sa ne vizitati aceste superb magazin cu produse electronice si electrocasnice, telefoane mobile etc.
Doresc prin acest mail sa va anunt ca pentru inaugurarea noastra ce va avea loc in luna martie si pentru succesul pe piata romaneasca sa ofer premii constand in :
7 Laptopuri ASUS
Vreau sa va anunt ca sunteti FERICITUL CASTIGATOR al unuia dintre aceste superbe laptopuri , fiecare avand o valoare de 1337 de dolari($).
Adresa dumneavoastra de mail a fost aleasa aleatoriu din baza de date a providerului de internet.
Mai jos va trimit codul de validare pentru premiul castigat de dumnevoastra:

873-BLT-S9C45X-297-ZTG-269


(acest cod este unic si corespunde cu premiul castigat de dumneavoastra).
Atentie:
NU INSTRAINATI ACEST COD DE VALIDARE!
In acest moment ca si castigator, aveti de indeplinit doar cateva formalitati pentru a intra in posesia acestuia:
-va rugam sa completati campurile libere de mai jos cu datele dumneavoastra si sa ne trimiteti un nou email pentru a va putea trimite premiul in cel mai scurt timp posibil:
COD UNIC DE VALIDARE:
NUME:
PRENUME:
ADRESA COMPLETA:
VARSTA:
TELEFON :

( (Datele furnizate nu vor fi facute publice si NU vor fi folosite in scopuri publicitare fara acordul dumneavoastra) )


Stafful nostru este alcatut din:
Arina Bodea /Tudose V. / Bita B. Cosmin / Tarcau S. / "



Nu uitati sa vizitati situl nostru : http://www.elsureste.com/

#77
soul4blade

soul4blade

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 28.04.2006
Observam ca - in timp - valoarea laptopului scade :)

Eu zic sa ii facem un profil domnului Bita :)
Poate ne va cauta personal :)

darkangelBV, ar fi culmea sa-ti fie vecin :)

#78
Dan3

Dan3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 19.03.2008
haha super tare faza! Cum au spus multi cine siar face datele cardului atat de publice.

eu am cunoscut oameni care se ocupau cu asa ceva, (escrocherii pe internet) ei se considerau hackeri
tot ce iti trebuie pentru asa ceva este o imaginatie bogata restul vine de la sine.

Din cate am citit eu aici, si din punctul meu de vedere :

Nu stiu cati dintre voi au auzit de spy ware, sau trojan s.a. eh acesti virusi pot scana anumite directoare din IE sau alte browsere si asa se pot afla date despre carti de credit, parerea mea este ca acest hacker este unul anonim iar acest cont il foloseste doar pentru a il utiliza prin intermediul internetului iar cand acesta ramane fara fonduri, il foloseste prin astfel de metode pentru a aduce fonduri in el.

Sunt multe chestii care duc la aceasta ipoteza, nu cred ca cineva care incearca sa faca asa ceva isi da si numele sau mai ales datele din cardul de credit.

Eu folosesc cardul pe internet dar sunt atent si la ce cumpar, cand am facut prima tranzactie pe paypal.com adresa de e-mail folosita pe acest serviciu a fost invadata cu mesaje FALSE dar am acordat o atentie mai mare. Dupa ce mam decis sa folosesc mai des aceasta metoda de plata am discutat cu banca producatoare a cardului si am cerut informatii si sfaturi pentru a fii mai sigur. Am ramas uimit dupa ce am facut o tranzactie cu paypal.com in val de 80EU imediat ce am platit tranzactia in maxim 10 minute am fost sunat de catre un reprezentant paypal.com sa verifice daca sunt detinatorul cardului si ca sunt cel care a facut tranzactia.


Dar cum toti stiim ca hotii sunt inaintea tuturor ori cat sar chinuii bancile sau cei care ofera produse cu plati online tot se gasesc un procent de 10% care sa fie pacaliti, dupa si cum am spus nu ai nevoie decat de o imaginatie bogata iar restul vine de la sine.

#79
RazvanNicula

RazvanNicula

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 22.03.2008
Fratilor io la inceput am crezut chiar ma gandeam ca gata mi s-a spart ghinionul insa dupa aceea mi-am zis ma ia sa vad eu care-i treaba si am dat cautare sa vad Bita Cosmin asta care bineinteles ca este ceva fantomatic. Si m-a adus pe acest forum. Acum m-am lamurit . Eu i-am scris sa nu se mai oboseasca sa-mi trimite ceea ce v-a trimis si voua ca n-are rost. ideea este ca tipul asta trebuie oprit si asta cat se poate de repede pentru ca se pare ca el chiar castiga de purma fraierilor inconstienti. Mai ales cei care sunt incepatori ai internetului. 32 de lei nefiind o suma prea mare nimeni nu se obioseste sa faca plangere. asa ca daca mai primiti mailuri luati legatura si cu politia!
Mult succes!

#80
marcellr

marcellr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 15.04.2005
new
Bita Cosmin
loveste din nou


1.
    Avem deosebita placere si onoare de a va anunta ca din luna martie lantul de magazine  http://www.mysimon.com/ (in curand si in limba romana), cu specific, comert pe internet , doreste sa se lanseze si pe piata romaneasca prin calitatea serviciilor si produselor oferite.
    Eu, Teofil Alina , reprezentanta acestui magazin in  Romania, va invit personal sa ne vizitati aceste superb magazin cu produse electronice si electrocasnice, telefoane mobile etc.
    Doresc prin acest mail sa va anunt ca pentru inaugurarea noastra ce va avea loc in luna martie si pentru succesul pe piata romaneasca sa ofer premii constand in :  7 Laptopuri DELL XPS M1530
    Vreau sa va anunt ca sunteti FERICITUL CASTIGATOR al unuia dintre aceste superbe laptopuri , fiecare avand o valoare de $ 999 (dolari).
    Adresa dumneavoastra de mail a fost aleasa aleatoriu din baza de date a providerului de internet.
    Mai jos va trimit codul de validare pentru premiul castigat de dumnevoastra:

                        5668-SRR-A7338L-115-FLG-915


(acest cod este unic si corespunde cu premiul castigat de dumneavoastra).
Atentie:
NU INSTRAINATI ACEST COD DE VALIDARE!
    In acest moment ca si castigator, aveti de indeplinit doar cateva formalitati pentru a intra in posesia acestuia:
   -va rugam sa completati campurile libere de mai jos cu datele dumneavoastra si sa ne trimiteti un nou email pentru a va putea trimite premiul in cel mai scurt timp posibil:

NUME:
PRENUME:
VARSTA:
ADRESA COMPLETA:
TELEFON :
COD UNIC DE VALIDARE:

( (Datele furnizate nu vor fi facute publice si NU vor fi folosite in scopuri publicitare fara acordul dumneavoastra) )


Stafful nostru este alcatut din:
Teofil Alina / Bita B. Cosmin / Teodor S. / Sudeicu L.

Nu uitati sa vizitati situl nostru : http://www.mysimon.com/


dell-xps-m1530.jpg
8K   View   Download  




2.

Administrator MySimon
show details 6:09 PM (55 minutes ago) Reply


Ciao,
      Ne bucuram ca ne-ati trimis corect codul de validare pentru premiul care tocmai l-ati castigat si consta intr-un super LAPTOP DELL.
     Mai jos va trimitem instructiunile necesare care trebuie sa le urmati pentru a putea intra in cel mai scurt timp posibil in posesia acestui premiu.
     Datorita faptului ca suntem la inceput pe piata dumneavoastra, activitatea si inaugurarea o vom face in luna martie doar in judetul Arges, urmand ca pana la sfarsitul anului sa putem acoperi marile orase ,astfel toti castigatorii din afara acestui judet va trebui sa achite o taxa simbolica pentru a putea intra in posesia acestuia.
     Tot ceea ce trebuie sa faceti pentru a intra in posesia acestui premiu este sa achitati suma de 39 RON, aceasta suma reprezinta contravaloarea taxei de transport a premiului, taxa in care este inclusa si asigurarea produsului pe toata durata transportului pana cand acesta va intra in posesia dumenavoastra.
Cum procedati:
Va prezentati la una din sucursalele "BANC POST" din orasul dumnevoastra si achitati suma de 39 RON in contul nostru:
Date necesare:
Nume: Bita  Prenume: Cosmin   Numar card:  4406 6000 1398 0866    Data expirarii cardului: 2008 / luna 11
Banca Banc Post
Puteti sa facei confirmarea platii astfel:
- Trimiteti e-mail administratorului de castiguri Bita Cosmin –[email protected]  cu chitanta scanata ce face dovada platii.
- Ne trimiteti chitanta prin fax la numarul: 0348/815234
     Intr-un interval de maxim 48 de ore de la primirea chitantei, va vom contacta telefonic / prin e-mail pentru a va anunta pe ce data va ajunge Curierul Nostru cu premiul castigat.de dumneavoastra.
     *Ne cerem scuze pentru aceasta modalitatea de livrare a premiului cu taxa de transport anticipat, dar este o metoda de siguranta si garantie pentru noi ca adresa dumneavoastra este ceea corecta, iar Curierul trimis de noi va va putea acorda premiul in conditiile precizate mai sus. Va multumim pentru intelegere*
IMPORATANT:
Nerevendicarea premiului intr-un interval de 48 de ore duce la pierderea acestuia.Acesta va fi redistribuit unei alte persoane, presupunand ca acesta a fost refuzat.
La primirea coletului va rugam frumos semnati actele corespunzatoare.




Chiar nu putem sa-l dam pe mana politiei???




Stima,
M

#81
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004
vezi si tu macar ce ip are....

#82
Zubaida

Zubaida

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 19.05.2003
Draga Bita Cosmin,

Te anuntam pe aceasta cale ca ai castigat premiul I la concursul "Tineri antreprenori Romani". Concursul este sponsorizat de Google, Microsoft, eBay si inca vreo suta de firme mai mici din angroul Europa, iar premiul consta intr-o importanta suma in valuta forte. Vino la noapte sa ti-l dam in spatele blocurilor din Salajan.

Ca sa te recunoastem mai bine recomandam sa fii imbracat in culori deschise si sa tii la vedere in mana stanga cartea "Afaceri cu viteza gandului" de Bill Gates. Pe noi ne vei recunoaste repede dupa bocanci, sabii si lanturi.

Ne cerem scuze daca mesajul ajunge la Dvs. dintr-o eroare sau daca nu va aduce informatii utile. Daca doriti sa nu mai primiti comunicari din partea noastra, trimiteti un reply cu subiectul "unsubscribe" pentru dezabonare. Adresa Dvs. va fi automat scoasa din baza noastra de date.

#83
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Concursul este sponsorizat de Google, Microsoft, eBay si inca vreo suta de firme mai mici din angroul Europa

:roflmaofast:

#84
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006
te faci spion .. te imbraci altfel decat iti recomnda ei si vezi ce se intampla :)

#85
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Tocmai cand credeam ca am fost lipsit de noroc, am primit si eu unul:


   Compania noastra Dynamic Digital cu  sediul central in Canada, infiintata in anii 2000 producator si importator de gadgeturi si produse de ultima generatie & tehnologie are deschise reprezentante in cateva din complexele Mall, din orasele mari din Romania.
      Echipa noastra de profesionisti va sta intotdeauna la dispozitie cu noile oferte si produse importate direct de la distribuitori ce au o calitate superioara si in primul rand un design deosebit si original ce ofera unicitatea lor si sunt recunoscute in intreaga lume.
      In aceasta perioada dorim sa oferim cadouri dumneavoastra care sa va aduca bucurie si in ultimul rand un confort sporit familiei.
     Pentru succesul pe piata romaneasca dorim sa oferim pentru 10 utilizatori de internet de pe teritoriul Romaniei premii ce constau intr-un pachet compus din :
   - 1 TV LCD PANASONIC HIGH DEFINITION avand o valoare de  1.684 $                                                              +

-         1 FOTOLIU REAL PRO ELITE avand o valoare de  540 $-          

iar, dumneavoastra ati fost ales castigator de catre echipa noastra

***

Acest pachet promotional are un cod unic , acesta fiind:
6645-2883-91
(Pastrati acest cod si nu il instrainati, acesta fiind codul dumneavoastra de validare care il veti prezenta la primirea pachetului ce dovedeste ca sunteti castigator)
In acest moment ca si castigator va rugam sa completati urmatoarele date :
NUME :
PRENUME :
ADRESA COMPLETA :
TELEFON :
VARSTA :OCUPATIE :
Nu uitati sa vizitati situl nostru  www.dynami cdigital.ca

Edited by gumball3000, 28 March 2008 - 20:04.


#86
aluciant

aluciant

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.04.2008
Ai fost premiat de echipa Dynamic Digital !   Mesaje primite
  
Future Shop  Dynamic-Digital One step ahead Compania noastra Dynamic Digital cu sediul cen...
  4 Apr (acum 5 zile)  

    Răspundeți    
Răspundeți la toți
Redirecționați
Printați
Adăugați-l(o) pe Future la Agendă
Ștergeți acest mesaj
Raportați tentativă de phishing
Afișați originalul
Textul mesajului este deformat?
Future Shop  către mine
arată detaliile  6 Apr (acum 3 zile)  



>> Future SHOP

One step ahead



Compania noastra FutureShop va multumeste in primul rand pentru increderea oferita si se bucura pentru datele trimise, astfel in acest moment sunteti castigatorul cadoului nostru ce consta  intr-un TV LCD si un FOTOLIU REAL PRO ELITE.



Va trimitem mai jos instructiunile necesare pentru a putea intra in posesia acestui cadou

in

cel mai scurt timp :



Centrul Teritorial de Acordare a premiilor se afla in  judetul Constanta.

De aceea toti castigatorii din afara acestuia vor achita o taxa simbolica de transport si garantie .

Fiind produse fragile, pentru a ne asigura ca veti intra in posesia acestora, va vom trimite un Reprezentant  FutureShop ce vi le va inmana personal in conditii de siguranta dupa ce veti prezenta codul de validare prezentat in mailul anterior.

Tot ceea ce trebuie sa faceti pentru a intra in posesia acestui premiu este sa achitati suma

34 RON aceasta suma reprezinta contravaloarea taxei de transport a premiului, taxa in care este inclusa si asigurarea produsului pe toata durata transportului pana cand acesta va intra in posesia dumenavoastra.

Cum procedati:



Va prezentati la una din sucursalele "BANC POST"  din orasul dumnevoastra si

achitati suma de  34 RON in constul nostru :



Date necesare:

Nume                    Gherman

Prenume                Simion

Numar card           4406 6000 2326 8088

Data expirarii cardului     2011 / luna  10

Banca                    Banc Post



Puteti sa facei confirmarea platii astfel:



-  Trimiteti e-mail Coordonatorului de Promotie Ghe Simion: [email protected]

cu chitanta scanata ce face dovada platii.

-   Ne trimiteti chitanta prin fax la numarul :  0341/816493

Intr-un interval de maxim 48-72 de ore de la primirea chitantei, va vom contacta telefonic / prin e-mail  pentru a va anunta pe ce data va ajunge Reprezentantul nostru  cu premiul castigat.de dumneavoastra.

*Ne cerem scuze pentru aceasta modalitatea de livrare a premiului cu taxa de transport anticipat, dar este o metoda de siguranta si garantie pentru noi ca adresa dumneavoastra este ceea corecta iar dumneavoastra va veti bucura de cadoul oferit , iar Reprezentantul  FutureShop  trimis de noi va va putea acorda premiul in conditiile precizate mai sus. Va multumim pentru intelegere*


IMPORATANT:

Nerevendicarea premiului intr-un interval de 48 de ore duce la pierderea acestuia.Acesta va fi redistribuit unei alte persoane, presupunand ca acesta a fost refuzat

#87
radudd

radudd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,296
  • Înscris: 08.02.2007
Priviti aici !!! Au bagat la inaintare "enigma" Otiliei !!!

From: "Traian Otilia" <[email protected]>  Add Mobile Alert
Yahoo! DomainKeys has confirmed that this message was sent by gmail.com. Learn more
Subject: Avem vesti bune pentru tine....

Avem deosebita placere si onoare de a va anunta ca din luna martie lantul de magazine http://www.compusa.com/ (in curand si in limba romana), cu specific, comert pe internet , doreste sa se lanseze si pe piata romaneasca prin calitatea serviciilor si produselor oferite.
Eu, Traian Otilia , reprezentanta acestui magazin in Romania, va invit personal sa ne vizitati aceste superb magazin online  cu produse electronice si electrocasnice, telefoane mobile etc.
Doresc prin acest mail sa va anunt ca pentru inaugurarea noastra ce va avea loc in luna martie si pentru succesul pe piata romaneasca sa ofer premii constand in : 7 Laptopuri Toshiba Qosmio G45-AV680 Laptop Computer
Vreau sa va anunt ca sunteti FERICITUL CASTIGATOR al unuia dintre aceste superbe laptopuri , fiecare avand o valoare de $ 1.999,00 (dolari).
Adresa dumneavoastra de mail a fost aleasa aleatoriu din baza de date a providerului de internet.
Mai jos va trimit codul de validare pentru premiul castigat de dumnevoastra:

8455-LJHG-98754KJHH-9087AAA-KKG-097


(acest cod este unic si corespunde cu premiul castigat de dumneavoastra).
Atentie:
NU INSTRAINATI ACEST COD DE VALIDARE!
In acest moment ca si castigator, aveti de indeplinit doar cateva formalitati pentru a intra in posesia acestuia:
-va rugam sa completati campurile libere de mai jos cu datele dumneavoastra si sa ne trimiteti un nou email pentru a va putea trimite premiul in cel mai scurt timp posibil:

NUME:
PRENUME:
VARSTA:
ADRESA COMPLETA:
TELEFON :
COD UNIC DE VALIDARE:

( (Datele furnizate nu vor fi facute publice si NU vor fi folosite in scopuri publicitare fara acordul dumneavoastra) )


Stafful nostru este alcatut din:
Traian Otilia / Bita B. Cosmin /Balint N. / Varga U.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

I-am rugat sa ma sune, sa stam putin de vorba, nu de alta dar mai am nevoie de cateva minute sa iau bonusul pentru 100 de minute apeluri primite !!!

#88
cris_bostina

cris_bostina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 12.05.2007
Ce tareee....mai nou magazinul se numeste www.microcenter.ro ...asta e ultima basina care le-a dat prin cap...deci cea mai tare faza e ca magazinul nu ar enimic in limba romana...dar culmea e ca isi tot dau datele cartii de credit sau debit iar pentru asta eu stiu ca iti trebuie buletinul si aia verifica cat de cat datele inainte de a-ti elibera cardul...deci n-ar trebui sa fie asa greu de prins...pentur cine-si da interesul...

#89
linkeu

linkeu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.01.2008
Ce frumos! Acum sunt mai multi! Si mai buni! E un fel de "Bita's Angels", doar ca sunt si baieti! A, a venit sub titul "Avem vesti buna pentru tine!", de la Muresan Andrada <[email protected]>. M-as fi asteptat sa-si produca macar o adresa mai credibila de mail... Doar toata lumea poate avea un magazin SUPERB (cum o fi asta?) si adresa de gmail...Cititi si va minunati cum da provideru' de net adrese de mail ale clientilor la tot cartieru' !


[Avem deosebita placere si onoare de a va anunta ca din luna iunie a anului 2008 , lantul de magazine http://www.outletpc.com (in curand si in limba romana), cu specific, comert pe internet , doreste sa se lanseze si pe piata romaneasca prin calitatea serviciilor si produselor oferite.
Eu, Muresan Andrada , reprezentanta acestui magazin in Romania, va invit personal sa ne vizitati aceste superb magazin online cu produse electronice si electrocasnice, telefoane mobile etc.
Doresc prin acest mail sa va anunt ca pentru inaugurarea noastra ce va avea loc in luna iunie si pentru succesul pe piata romaneasca sa ofer premii constand in : 9 Laptopuri HP 530 15.4" Intel Celeron M440 Wide Screen


Pe aceasta cale va anunt ca sunteti FERICITUL CASTIGATOR al unuia dintre aceste superbe laptopuri , fiecare avand o valoare de 499.97 (dolari).
Adresa dumneavoastra de mail a fost aleasa aleatoriu din baza de date a providerului de internet.
Mai jos va trimit codul de validare pentru premiul castigat de dumnevoastra:

95721-6649L-999448-1

(acest cod este unic si corespunde cu premiul castigat de dumneavoastra).
Atentie:
NU INSTRAINATI ACEST COD DE VALIDARE!
In acest moment ca si castigator, aveti de indeplinit doar cateva formalitati pentru a intra in posesia acestuia:
-va rugam sa completati campurile libere de mai jos cu datele dumneavoastra si sa ne trimiteti un nou email pentru a va putea trimite premiul in cel mai scurt timp posibil:

NUME:
PRENUME:
VARSTA:
ADRESA COMPLETA:
TELEFON :
COD UNIC DE VALIDARE:

( (Datele furnizate nu vor fi facute publice si NU vor fi folosite in scopuri publicitare fara acordul dumneavoastra) )


Staff-ul nostru este alcatut din:
Muresan Andrada / Tomescu Alin/ Bita Cosmin / Borcutean Andrei]

#90
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006

Quote

ONLY 5 DAYS LEFT!  DON'T FORGET THIS IS ANYONES CONTEST!  All you need is $5 in offers (extremely easy) and 10 referrals (just as easy if you search the right places).  I will list the winners at the end of the contest in an email, good luck and hurry!

--This Contest Ends on June 15'th! Get A Move On It!!!--

To be eligible for this contest, you must have $5 done in cash offers.  After that, the top 10 members who bring in the most active referrals may choose one of the prizes below.  The #1 urmeazanumelemeudespammerprost will receive first pick, the #2 urmeazanumelemeudespammerprost will receive second pick and on and on until all 10 prizes have been claimed. An active referral is defined as a member who joins and completes at least $5 in offers. You must have a minimum of 10 active referrals in order to qualify for this contest.

1) Xbox360
2) $100 added to your account
3) Red Ipod Nano
4) Nintendo Wii
5) Chocolate gift basket from Godiva.
6) Ipod Touch
7) Playstation 3
8) $50 Mobil-Exxon Gas Card
9) Nintendo DS
10) Silver Cyber-shot® W170 Digital Camera DSC-W170


HURRY AND WORK HARD. GOOD LUCK!!


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate