Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Alta pacaleala....

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
mmariuss

mmariuss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 23.06.2008
Incredibil frate , dupa aproape 2 ani(de cautari disperate)  gasesc un post in care se discuta despre o teapa trasa la fff multa lume ( Cam si eu mi-am luat aceiasi teapa , bineinteles!)

Rog un avocat (din oficiu) sa ne lumineze calea ,cum am putea baga in jail un asa tepar...

#92
mardarg3

mardarg3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 25.10.2006
Ia uitati ce am primit acum pe mail:

"
Microsoft Corporations:
Customer Service
Your Reference No.PEK-L/200-26937
Your Batch No:2005SEPTL#22

         OFFICIAL WINNING NOTIFICATION.

We are pleased to inform you of the release of the long awaited results of Sweepstakes promotion organized by Microsoft, in conjunction with the foundation for the promotion of software products, (F.P.S..) held this JUNE 2008,in The Netherlands. Where in your email address emerged as one of the online Winning emails in the 2nd category and therefore attracted a cash award of 250,000.00 (Two Hundred and Fifty Thousand Euros) and a Dell laptop.


To begin your claim, do file for the release of your winning by contacting our Foreign Transfer Manager:

Mr. Smith Van Henrik
Tel:+31-647-205-377
Fax:31 847-300-758
Email:[email protected]

The Microsoft Internet E-mail lottery Awards is sponsored by our CEO/Chairman, Bill Gates and a consortium of software promotion companies. The Intel Group, Toshiba, Dell Computers and other International Companies. The Microsoft internet E-mail draw is held periodically and is organized to encourage the use of the Internet and promote computer literacy worldwide.

Congratulations!!

Sincerely,
Mrs.Hillary Vanderpool
Promotions Manager.
"

Daca nu ma prindeam ca Microsoft si-ar fi permis sa trimita de pe o adresa cu @microsoft.com si nu una de pe @gmail.com poate ca muscam si eu momeala.

#93
mihaelanca

mihaelanca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.01.2014
buna! nu stiu unde sa includ noua mea patanie cu premiul de la rds. au fost buni, iar pe mine m-au prins pe picior gresit.
au cerut sa alimentez contul in trei transe si apoi au disparut. prin western union nu au nevoie de buletin pentru a ridica banii. dar eu nu stiam.
a fost un proces foarte sofisticat si, mai ales "confidential".

#94
blue_wings

blue_wings

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 24.05.2007
Da mai multe detalii ca sa stim sa ne ferim...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate