Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Cea mai urata masina

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
281 replies to this topic

#19
Quantum

Quantum

    verklarung

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,543
  • Înscris: 24.05.2005
ford ka, ssang yong, multipla

#20
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View Postcosmin_miu, on May 6 2007, 23:45, said:

multipla , rodius , scorpio ,vel satis si inca vreo 2 au 5 pungi....adica cele mai urate  :deadtongue:

scorpio-ului i-a fost fatala uritenia, a fost stopata productia... :death:

#21
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
fiat multipla

#22
test_driver

test_driver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,714
  • Înscris: 30.01.2006
Renault VelSatis, Megane2, Clio simbol, Fiat Multipla, Rodius&co., Nissan Primera (in special bordul), Mercedes SLR B klasse, A-Klasse, noul S, BMW X3, Z3, Seria 1 coupe, Matiz, C1.......C5(toate), Logan si ar mai fi chinezariile alea care copiaza BMW X5. Lexusurile si infinitiurile in general mai putin seria IS de la lexus, Ford Ka, Smart toate, Mini, mai zic? multe nu-mi plac dar mult mai multe imi plac.

edit: era sa uit Lancia, toate in afara de ypsilon. mai ales Thesis.

Edited by test_driver, 06 May 2007 - 23:26.


#23
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
audi 100 c3, VW crafter, E-Class(W124), Hyundai avante (viitorul elantra), hyundai lavitta (matrix), hyundai veracruz, noul Subaru Impreza hatch, hyundai atos (oh my god, that thing is ugly), hyundai sonata mk2 facelift , hyundai coupe mk1 facelift (ala cu 4 faruri rotunde, doamne ... ) , Honda acty, honda fcx, honda mobilio,honda element, honda civic mk7 hatch cu 5 usi, skoda favorit, Fiat doblo antefacelift,fiat seicento, seat cordoba, BMW e21, bmw e65 si mai sunt

#24
mr_know_it_all

mr_know_it_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 14.09.2006
nu mai vorbiti de rau de rodius. sunt sigur ca daca ne-am deschide casa funerara ne-ar placea foarte mult pentru transportul "clientilor". Insa nici o masina nu m-a uimit / scarbit mai mult ca multipla, imediat dupa aparitie cand am vazut-o in italia taxi

#25
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,986
  • Înscris: 03.12.2005
bump. azi am avut socul de a vedea un ssang yong pick up. nu stiu ce model era ca eram prea ocupat sa ma inchin.

piei, drace

#26
longroad

longroad

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 521
  • Înscris: 17.03.2006
Alfa Romeo 166. Pare ca a inceput designul din spate, plictisit...si cind a ajuns la partea din fata chiar nu a mai avut chef si a lasat treaba neterminata a.i. atunci cind a ajuns la linia de productie inginerii aia au tb sa o termine cum s-au priceput.

#27
pro-e

pro-e

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 04.09.2006
O masina foarte urata este dupa parerea mea Citroen C6.

[ http://auto-presse.de/newssys/galerie/10283/10283_report_w486.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://static.kolesa.ru/uploads/92/92_pre_citroen_top.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28
amandigi

amandigi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,114
  • Înscris: 13.12.2006

View Postromaximusro, on May 7 2007, 01:00, said:

audi 100 c3

Mie Audi100 C3 mi se pare o masina reusita. Chiar daca a fost creat in 1982 si este putin patrat, arata decent si astazi.
[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/04/Audi_100_III_silver_vl.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Oricand as lua un 200 20V Turbo in stare buna. :) Motor de 200+ HP, Cw 0.30, Quattro, ce-ti mai trebuie?
[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7f/Audi_200_quattro_vl_black.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Multipla si Rodiusul chiar ca-s urate.

Edited by amandigi, 08 May 2007 - 16:22.


#29
adid22

adid22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 28.12.2005
citroen c6 e mi se pare dragut ,iese din tiparul berlinelor de clasa mare un pic..De acord cu Ssang-Yong,ultimele aparitii sunt de-a dreptul hidoase.Cand a aparut Rodius,m-am dus la reprezentanta Auto Italia si i-am intrebat ce masina camuflata era aia.Agentul a zambit si el si mi-a zis ca e deja modelul final,disponibil la vanzare... :lol:

#30
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View Postcosmin_miu, on May 6 2007, 23:45, said:

http://www.uglycars.co.uk/uglylist.asp  (ce e misto , e ca uratenia masinilor e masurata in pungi de hartie cu ochi  :lol: )

Nu sint de acord cu (toate) masinile trecute acolo. De exemplu Citroen DS este una din cele mai reusite masini...


View Postpro-e, on May 8 2007, 15:57, said:

O masina foarte urata este dupa parerea mea Citroen C6.

[ http://auto-presse.de/newssys/galerie/10283/10283_report_w486.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://static.kolesa.ru/uploads/92/92_pre_citroen_top.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

are influente de citroen cx, dar cx a fost mult mai reusit...
Nu inteleg cum nu pot face o masina mai reusita decit Citroen XM, model lansat in 1989...

#31
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007
Multipla este ceva care face si loganul sa arate bine(chiar f. bine).Ar mai fi Reno Modus, oribil cu farurile alea belite un jeg de design(daca zici ceva Maxi chiar ca ne certam!) parca este desenata de un oligofren ciumg....Ar mai fi monovolume care s-ar incadra aici dar ca Multipla si Modus.....
Si Smart-ul este urat cu spume.

Ce nu mai suport sunt variantele break(touring, variant, etc) de la Mercedes, BMW(seria3 face exceptie) si Audi(A4-penultimul model face exceptie si Allroad-ul bien sur) zici ca sunt dricuri :puke: .

#32
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Renault Vel Satis

#33
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Poststupidcow, on May 9 2007, 22:01, said:

Renault Vel Satis


subscriu. e uratica...

#34
Blu3

Blu3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,240
  • Înscris: 27.06.2006

View Postsanddy1964, on May 9 2007, 23:33, said:

subscriu. e uratica...

Dar nu poti sa zici ca e CEA mai urata.

on topic: uitasem de cutia aia........ cum naiba ii zicea......... MicroCar. Se pune, sau aia intra la scootere cu caroserie?

#35
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005

View PostBlu3, on May 9 2007, 23:37, said:

Dar nu poti sa zici ca e CEA mai urata.

on topic: uitasem de cutia aia........ cum naiba ii zicea......... MicroCar. Se pune, sau aia intra la scootere cu caroserie?


categoria mini-lastun...  :confuzzled:

#36
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
chiar nu face nimeni nici un POLL cu masinile enumerate aici?


Bagati frate si Loganul, pe bune..

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate