Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masini pe benzina usor pretabile ...

Am primit facturi dupa ce am renu...

Camere video, supraveghere curte....

Epilator care nu smulge puful
 Realizare comanda pompa submersib...

Covorase scari/trepte

Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit
 Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 

Probleme cu placa video sau driver-ul ei

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
klaudiu84

klaudiu84

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.03.2007
Salut! Am si eu probleme cu calc., poate ma putezi ajuta..
Am instalat windows`ul si am putut folosi calculatorul f bine pana in momentul in care am instalat placa video. D`atunci se blocheaza si trebuie sa ii dau restart. Nici nu ma lasa sa mai intru in windows ...cand imi apare chestia aia cu log on sau cum ii zice se blocheaza.
E posibil sa fie de la placa video ...sau de la driver`ul ei? ...sau de la ce altceva?
PS: Placa video e Ati Radeon 9550. :nonobad:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate