Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

pt cei cu siemens c75

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
gal3y_02

gal3y_02

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 02.05.2007
Eu am gasit o modalitate sa ascult muzica pe telefon!!!...am aflat ce format audio recunoastew si am convertit din mp3 in wav biti/sec.: 16000kBit/s; biti: 16 bit ; canale: 1; frecventa: 44 kHz; audiofromat: ima adpcm
Intr'un fel sunt cat de cat multumit... se aude destul de clar :D ...da nu la fel de clar ca mp3'urile  :P
Eu am gasit un program....numai ca pot sa convertez numai 1 min...daca cineva poate sa ma ajute intrati pe idul gal3y_02 :D

Edited by gal3y_02, 02 May 2007 - 13:47.


#2
budurc

budurc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 26.09.2007
si cum introduci melodiile in telefon? ca pe mine ma intereseaza conectarea telefonului la calculator

#3
Ripensis

Ripensis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 28.05.2007
Budurc:

Pentru Siemens c75 ai doua modalitati:

1)Cea mai simpla: IrDa, daca ai un laptop sau un adaptor IrDa e destul sa activezi in windows serviciul si sa aproprii mobilul de receptor. Se recunosc imediat si poti transfera cam orice. Viteza nu este foarte mare dar pentru cativa mega merge destul de ok. Ai grija cand faci conexiunea sa nu misti mobilul sau receptorul ca risti sa intrerupi conexiunea(sau sa pui ceva intre ele).

2) Prin cablu. Aici e putin mai complicat deoarece trebuie sa instalezi driverele si un program de managment dar merge si asa destul de bine. Cablul costa aproximativ  50 Ron  din cate tin minte.

Sper ca te ajuta :)

gal3_03:

Pentru convertit fisiere in wav exista un program destul de bun, freeware chiar pe softpedia.com si se numeste: "MeowMultiSound 1.01".  Poti seta bitrate si cam tot ce te intereseaza.

Edited by Ripensis, 12 April 2008 - 13:16.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate