Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Magazin online

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
costi_carip

costi_carip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.01.2007
Va salut.

As vrea sa fac un magazin online de incaltaminte, pentru inceput. Ideea e ca ca preturile vor fi cu mult mai mici decat ce este acum pe piata la noi. Ma uitam la o pereche de Timberlanduri pe siteul lor oficial, costa 78$ iar la noi in magazin 200$. Astia nu sunt sanatosi, ganditi-va, este vorba de 200%. Iar de cumparat online de la ei, LOGIC, la noi nu trimit.
Stiu ca o sa ma coste si siteul o gramada de bani, apoi stocul, dar as vrea sa stiu daca lumea e interesata de asa ceva. Cel putin, sincer, daca ar exista chestia asta in Romania, eu as fi un cumparator fidel.
Toate produsele vor fi aduse din SUA, sigilate si cu garantie.
Daca aveti sfaturi bune, nu ezitati sa ma contactati. Va las si mailul personal [email protected]
Mersi mult.
Toate bune

#2
XtraVagAnT

XtraVagAnT

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 26.06.2005
Hmm, eu personal si ca mine cred ca sunt multi, nu mi-as lua haine/incaltaminte de pe net pentru ca astea sunt lucruri ce trebuie sa le probezi sa vezi cum sta pe tine haina, cum te simti in papuci etc.
Alte produse se preteaza bine la vanzarea on-line insa astea nu prea.
Chiar si mancarea se poate vinde cu succes pt ca nu e diferenta intre a te uita la un borcan de castraveti sigilat pe raftul magazinului si a vedea poza pe net si specificatiile de pe eticheta. ;)
Bafta in bizniz!

#3
costi_carip

costi_carip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.01.2007
Da, e parerea ta si trebuie respectata. In schimb sunt si multi oameni care vor sa-si cumpere diverse online si nu prea au de unde.
Mersi frumos.
Toate bune.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate