Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robotul martian european, revigor...

Geoana: „Sistemul de vot es...

Imprimare mai multe pagini intr-o...

trebuie sa depun declaratie unica...
 Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 Smart Switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 

Nora pentru mama Kanal D

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
206 răspunsuri în acest subiect

#55
_Crisuletz_

_Crisuletz_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 121
  • Înscris: 30.04.2007

View Postdella1986me, on May 21 2007, 21:06, said:

P.S: cea mai tare dintre fetele care au iesit mi se pare cristina, super de treaba :P frumusica, inteligenta, hotarata si funny :P
  Asa e...cea mai tare e Cristina!

#56
_Crisuletz_

_Crisuletz_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 121
  • Înscris: 30.04.2007

View Postparisienne_1, on May 21 2007, 15:55, said:

ce panarama e monica aia!!! :lol:  acuma ca cik il vrea inapoi pe briscal! da' ce fata cu capul pe umeri parea si ce desteapta!!! de unde? e o panarama!!
si lacrima aia e o curva! eu sunt din orasu din care e ea si stiu mai bine ce om este si ce familie are! parinti divortati iar mama ei a fost sau mai este amanta unuia de la PSD important !!! ce sa mai zici? ce iese din pisica soarece mananca!!! :naughty:
  Da...si s-a mai vazut si din ipostazele in care a fost surprinsa in poze :camera: ! Fata " buna buna"  :thumbup:  :thumbdown:

#57
_Crisuletz_

_Crisuletz_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 121
  • Înscris: 30.04.2007

View Postdella1986me, on May 21 2007, 14:51, said:

buna,sunt noua pe forum  :P
ma numesc daniela, sunt din timisoara,
vroram sa imi dau si eu cu parerea despre concurentii din casa Nora pentru mama,
parerea mea, :P cum ziceam este ca Lacramioara, Dragos, Monica, bla bla, nu au alta treaba decat sa vorbeasca toata ziua despre Razvan si d-na Maria, ete na, ce sa iti spun, nu inteleg de ce se tot leaga de ei 2, trebuie fiecare sa isi vada de "oaia" lui.Am inceput sa nu o mai suport pe Lacrima, la fiecare cuvant al d-nei Maria sau al lui Razvan comenteaza, se vede clar (cel putin asa vad eu) ca dintre fete, ea este cea care conduce si face jocul acolo in casa. Sa nu mai zic de d-na Georgeta care pur si simplu se lega de d-na Maria la orice zicea dansa. IN fine, sunt multe lucruri de zis da nu vreau sa ma lungesc :P
E si parerea mea   B)   :D

#58
della1986me

della1986me

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 16.05.2007
ioi doamne k nu mai iasa lacrima aia o data afara din casa k ma dispera, are un talent fata aia sa se prefaca, ceva extraordinar :cursing:

#59
iulian33

iulian33

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 24.05.2005
Ce spuneti, Lacrima il cheama pe Cristi? Si daca da, care sa fie motivul adevarat? 1. Spera ca el va ramine fidel Roxanei si atunci nu risca sa il cheme pe Bris, care ar putea face (eventual reface) un cuplu cu potential cistigator (de ce nu, chiar cu Liliana), asa incit ea cu Dragos sa cistige nestingheriti ? sau
2. Vrea sa cistige cu el concursul?
Totodata, dovada prieteniei fata de Monica va fi... sublima, dar inexistenta...
Sigur, nu trebuie subestimat nici cuplul Mihaela-Ionut, ei fiind cei mai cumintei ramin in plan secund, altii au parte de cele mai multe comentarii si de cea mai mare atentie, dar s-ar putea sa avem o surpriza frumoasa din partea lor.
Dar apropo, voi stiti care este conditia cistigatoare? Cine primeste premiu? Cine e votat, cine se insoara, cine ...ce? Multumesc de lamuriri.

#60
della1986me

della1986me

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 16.05.2007
tare doamna elena din timisoara care a dat telefon  :coolspeak:
bineinteles k lacrima nu recunoaste niciodata nimic :))))
sunt curioasa sa vad cine intra in casa sambata, dar pot sa bag mana in foc ca va reintra cristi cu d-na georgeta si iar o sa fie scandal  <_<

#61
_Crisuletz_

_Crisuletz_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 121
  • Înscris: 30.04.2007

View Postiulian33, on May 22 2007, 14:01, said:

Ce spuneti, Lacrima il cheama pe Cristi? Si daca da, care sa fie motivul adevarat? 1. Spera ca el va ramine fidel Roxanei si atunci nu risca sa il cheme pe Bris, care ar putea face (eventual reface) un cuplu cu potential cistigator (de ce nu, chiar cu Liliana), asa incit ea cu Dragos sa cistige nestingheriti ? sau
2. Vrea sa cistige cu el concursul?
Totodata, dovada prieteniei fata de Monica va fi... sublima, dar inexistenta...
Sigur, nu trebuie subestimat nici cuplul Mihaela-Ionut, ei fiind cei mai cumintei ramin in plan secund, altii au parte de cele mai multe comentarii si de cea mai mare atentie, dar s-ar putea sa avem o surpriza frumoasa din partea lor.
Dar apropo, voi stiti care este conditia cistigatoare? Cine primeste premiu? Cine e votat, cine se insoara, cine ...ce? Multumesc de lamuriri.
  Pai...cred ca il cheama ca e disperata dupa el! Si-ar omora si mama! :rolleyes:

#62
_Crisuletz_

_Crisuletz_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 121
  • Înscris: 30.04.2007

View Postdella1986me, on May 21 2007, 21:41, said:

ioi doamne k nu mai iasa lacrima aia o data afara din casa k ma dispera, are un talent fata aia sa se prefaca, ceva extraordinar :cursing:
  Din cate se pare...tot ea va si castiga concursul :frust:  :argue:

#63
yamira

yamira

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 15.05.2007
intr-adevar,cristina e cea mai tare dintre toate!
in alta ordine de idei eu cred ca lacramioara il mai iubeste pe cristi,ceea ce nu e deloc nefiresc,avand in vedere trecutul lor....totusi e vorba de 2 ani de stat impreuna...si cred ca el e cel care va intra sambata...stiti ce se spune nu?in dragoste si in razboi totul e permis...
iar pentru cei care il sustin pe razvan si pe mama lui,o intrebare..sapt trecuta a afirmat ca e indragostit de monica,iar acum cand a intrat liliana(pe care nu o suport,dar asta-i treaba mea) cocheteaza cu ea...cum va explicati?si cum va explicati ca intr-o zi zicea ca nu poate sa o controleze pe mama lui,iar alta zi zicea ca el e cel care conduce totul?si asa mai departe..eu ii cred ca sunt foarte prefacuti si foarte mincinosi si rai

#64
andreeafilip

andreeafilip

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 15.05.2007

View Postyamira, on May 22 2007, 14:38, said:

intr-adevar,cristina e cea mai tare dintre toate!
in alta ordine de idei eu cred ca lacramioara il mai iubeste pe cristi,ceea ce nu e deloc nefiresc,avand in vedere trecutul lor....totusi e vorba de 2 ani de stat impreuna...si cred ca el e cel care va intra sambata...stiti ce se spune nu?in dragoste si in razboi totul e permis...
iar pentru cei care il sustin pe razvan si pe mama lui,o intrebare..sapt trecuta a afirmat ca e indragostit de monica,iar acum cand a intrat liliana(pe care nu o suport,dar asta-i treaba mea) cocheteaza cu ea...cum va explicati?si cum va explicati ca intr-o zi zicea ca nu poate sa o controleze pe mama lui,iar alta zi zicea ca el e cel care conduce totul?si asa mai departe..eu ii cred ca sunt foarte prefacuti si foarte mincinosi si rai



Cat de naiva si de proasta e Liliana. Cum poate sa creada tot ce ii spune Maria si RAzvan. Asta chiar nu s-a uitat la emisiune.

#65
gabeatza22

gabeatza22

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 22.05.2007

View Postandreeafilip, on May 22 2007, 15:24, said:

Cat de naiva si de proasta e Liliana. Cum poate sa creada tot ce ii spune Maria si RAzvan. Asta chiar nu s-a uitat la emisiune.
saluti
toti vor sa cistige.......eu cred ca Lacrima vrea sa-l cheme pe Cristi doar sa nu aiba un alt cuplu de invins...

#66
della1986me

della1986me

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 16.05.2007

View Postyamira, on May 22 2007, 14:38, said:

intr-adevar,cristina e cea mai tare dintre toate!
in alta ordine de idei eu cred ca lacramioara il mai iubeste pe cristi,ceea ce nu e deloc nefiresc,avand in vedere trecutul lor....totusi e vorba de 2 ani de stat impreuna...si cred ca el e cel care va intra sambata...stiti ce se spune nu?in dragoste si in razboi totul e permis...
iar pentru cei care il sustin pe razvan si pe mama lui,o intrebare..sapt trecuta a afirmat ca e indragostit de monica,iar acum cand a intrat liliana(pe care nu o suport,dar asta-i treaba mea) cocheteaza cu ea...cum va explicati?si cum va explicati ca intr-o zi zicea ca nu poate sa o controleze pe mama lui,iar alta zi zicea ca el e cel care conduce totul?si asa mai departe..eu ii cred ca sunt foarte prefacuti si foarte mincinosi si rai



salu
e adevarat ce zici, 2 ani e destul de mult, insa dak nu a putut sa il recupereze in afara casei Nora pentru mama, nu vad cum ar putea sa o faca in casa, + cine stie dak se vor impaca dupa ce se termina emiusiunea, dak cristi ar fi vrut s-ar fi cuplat sau s-ar fi impacat cu lacrima
in legatura cu razvan, si el este in concurs, si el poate lupta cu ce poate si cum poate sa ramana in concurs, la fel cum face si lacrima, si pana la urma toti concurentii.
nu stiu dak razvan e sau nu indragostit de monica sau a fost, poate a zis doar asa, poate ii doar place (sau ii placea) si altceva..........e dreptul lui (parerea mea) sa faca un parteneriat sau cuplu cu liliana, din moment ce cu monica nu mai are sens , eu cred k oricine ar fi facut la fel ca el dak era in locul lui. sa nu uitam ca s-a vb la un moment dat dupa ce a iesit roxana, ca monica si cristi sa faca un parteneriat sau un cuplu (chiar d-na georgeta zis) , atunci ce c-ar si intamplat, sau cum s-ar fi comentat toata situatia?

asta e, vom trai si vom vedea :P

#67
parisienne_1

parisienne_1

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 21.05.2007

View Postiulian33, on May 22 2007, 11:31, said:

Ce spuneti, Lacrima il cheama pe Cristi? Si daca da, care sa fie motivul adevarat? 1. Spera ca el va ramine fidel Roxanei si atunci nu risca sa il cheme pe Bris, care ar putea face (eventual reface) un cuplu cu potential cistigator (de ce nu, chiar cu Liliana), asa incit ea cu Dragos sa cistige nestingheriti ? sau
2. Vrea sa cistige cu el concursul?
Totodata, dovada prieteniei fata de Monica va fi... sublima, dar inexistenta...
Sigur, nu trebuie subestimat nici cuplul Mihaela-Ionut, ei fiind cei mai cumintei ramin in plan secund, altii au parte de cele mai multe comentarii si de cea mai mare atentie, dar s-ar putea sa avem o surpriza frumoasa din partea lor.
Dar apropo, voi stiti care este conditia cistigatoare? Cine primeste premiu? Cine e votat, cine se insoara, cine ...ce? Multumesc de lamuriri.
  
Lacrima sunt absolut sigura ca vrea sa ii cheme pe dna Georgeta si pe Cristi dar va dati seama ca dak iar chema pe ei ce motive ar avea? e clar ca ea il vrea mult mai mult pe cristi decat pe dragos dar nu poate sa mai faca nimic acum. Daca lar chema pe cristi eu nu prea cred ca el ar vrea-o si chiar dak ar fi asa, ei doi o sa piarda multa credibilitate in fata publicului si risca destul de mult sa ii mai voteze. Lacrima deja a inc sa faca greseli si sa se faca de ras, va dati seama dak lar trada pe dragos care zice k tine la ea? oamenii o sa foe dezamagiti si nu stiu dak ea o sa mai fie preferata....

#68
parisienne_1

parisienne_1

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 21.05.2007
poate o sa-l cheme pe bris pt monica... dar cine stie?
oricum dak il cheama pe cristi o sa trebuiasca sa dea muuuulte explicatii, dar la cat de bine se pricepe ea sa minta si sa iasa nevinovata din poveste... se descurca ea. Chiar dak ar fi cristi in casa, greu ar face cuplu cu el acolo, poate se impaca afara, dar in casa nu prea cred....
cred ca mihaela cu ionut au sanse de castig
batalia e intre ei 2 si lacrima cu dragos. Liliana e cam nou venita si nu stiu daca are asa mult timp sa castige simpatia publicului, dar cine mai stie?
oricum nu se potriveste cu mincinosul si pampalaul acela de razvan, jucarioara lui mami lui.
eu tin cu mihaela, in loc de altceva... decat pacatoasa de lacrima care avorteaza copii... nu cred ca merita recompensa pentru asa ceva, voi ce ziceti? :rolleyes:

#69
Dultzica

Dultzica

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 22.05.2007
Mai stie cineva daca site`ul nora pentru mama are forum ?ca toata lumea vb de acel forum dar eu nu l`am gasit nici cum...:(..Despre emisiune nu mai zic nimic..nu are rost ..:)..oricum daca stie cineva linku sa mi`l trimita ...ms mult

#70
gabeatza22

gabeatza22

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 22.05.2007
:huh:

View PostDultzica, on May 22 2007, 19:29, said:

Mai stie cineva daca site`ul nora pentru mama are forum ?ca toata lumea vb de acel forum dar eu nu l`am gasit nici cum...:(..Despre emisiune nu mai zic nimic..nu are rost ..:)..oricum daca stie cineva linku sa mi`l trimita ...ms mult
:huh:
care e acel forum?
vreau si eu linkul
plzzzzzzzz

#71
MuSiCmiX

MuSiCmiX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 58
  • Înscris: 01.07.2005
Cautati pe Google Ro "Nora pentru mama" si veti gasi forumul emisiunii la pozitia a 3-a  :rolleyes:

#72
Tuvene

Tuvene

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 580
  • Înscris: 29.12.2006
am avut ghinionul sa cunosc pana in momentul de fata multe fete de o inteligenta indoielnica, dar fata asta care a intrat acum mi se pare dea dreptul proasta , e foarte naiva pacat de tineretea ei .

Editat de Tuvene, 22 mai 2007 - 21:41.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate