Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt
 Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra
 

ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
marzone

marzone

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.04.2007
acum o saptamana am sters tot ce era in  temporary internet files si din histori.
dupa ce le-am sters mergea sa accesz paginile de net.
alaltaieri am putut accesa torents.hertza.ro , dar de ieri nu am mai putut accesa.
asa ca am cautat pe google si sub primul link imi scria asta...
HertZa TracKer :: LoginNote: You need cookies enabled to log in. [20] failed logins in a row will result in banning your ip! If you enable cookies and are still unable to log in, ...
torrents.hertza.ro/ - 13k - 25 Apr 2007 - În Cache - Pagini similare

eu la inceput am crezut k ce am sters din temporary internet files erau cookiurile dar un baiat mi-a zis ca nu sunt astea.

cand am rugat pe cineva sa trimita un mp la staff le-am zis k am sters cookiurile pt. ca asa am crezut iar de la ei am primit urmatorul mesaj

sa ma duc  in mozzila la tools->options->privancy->si bifeaza allow cookies
dar era deja bifat.
vreau sa precizez ca am si mozzila Firefox si IE si nu pot intra de pe nici unul din ele pe site.
se poate face ceva.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate