Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Macroeconomie

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Incestino

Incestino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.04.2007
Sunt student ASE, la facultatea Economie Generala, anul I. Problema care o am este la economie; daca in primul semestru cand s-a predat micro nu prea am avut probleme deoarece erau chestii pe care le stiam de la pregatirea pentru admitere, acum ca se preda macro nu ma mai descurc deloc, e mult mai complicat decat ce stiam eu. As vrea daca puteti sa-mi sugerati si mie o carte(editura si autorii) dupa care sa invat ca profa la inceput ne-a insirat la titluri pe tabla de nici nu mai avea loc si n-am de unde sa stiu care e mai buna. Va multumesc anticipat!

#2
Rhadoo824

Rhadoo824

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 03.03.2006
Cea mai buna carte de cele mai multe ori e suportul de curs. Nu aveti asa ceva?

#3
Incestino

Incestino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.04.2007
B)

View PostRhadoo824, on Apr 19 2007, 17:15, said:

Cea mai buna carte de cele mai multe ori e suportul de curs. Nu aveti asa ceva?

Ba da, dar e nu stiu ce carte scrisa de un profesor de la Harvard care e aproape imposibil de gasit. Vreau una care sa nu ma coste milioane si s-o gasesc la orice librarie.

#4
Incestino

Incestino

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 02.04.2007
Chiar nu a facut nimeni de pe forum macroeconomie?

#5
mynamehere

mynamehere

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.04.2007
ba da....fac eu...   <_< ...dar e scrisa de profii mei de curs -  nu stiu cat te-ar ajuta pe tine...daca te intereseaza lasa un id mess si iti spun despre ce e vorba

Edited by mynamehere, 23 April 2007 - 19:12.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate