Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Uefa Champions League 06-07

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005
Salutare! Cum vi se pare noul joc Champins League ?? Mie nu prea-mi place deoarece seamana foarte mult cu Fifa 07..si pana la urma urmei tot fotbal ramane..Mai nou joc Max Payne 1  chiar daca le-am mai jucat.Grafica mi se pare putin imbunatatita dar atat ..Am auzit ca va aparea alta versiune ..sau cel putin asa zicea unu de pe mess.Astept parerile voastre.

#2
binaryboy

binaryboy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 24.03.2006
E super naspa jocul. Prima chestie care am remarcat-o a fost ca de Steaua si-au batut joc rau de tot, echipamentul e pus asa ros-albastru dar n-are nici o treaba cu echipamentul adevarat al Stelei, numele jucatorilor sunt inventate (lol mai rau ca la Fifa 96), gameplay-ul mi s-a parut f f putin modificat fata de Fifa 07 (poate doar mi s-a parut), iar nu in ultimul rand scena de final, atunci cand castigi cupa, e neschimbat fata de celelalte serii Fifa. De ce nu fac si ei un final misto cand castigi o cupa, cu podium de premiere cu artificii (astea erau la WC06)etc. Probabil  vor mai trece multi ani pana cand cei de la EA SPORTS vor scoate o versiune satisfacatoare a acestui joc. Pana atunci, spor la Fifa 07, ca deocamdata e cel mai reusit dupa parerea mea.

#3
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

View Postbinaryboy, on Mar 17 2007, 01:37, said:

E super naspa jocul. Prima chestie care am remarcat-o a fost ca de Steaua si-au batut joc rau de tot, echipamentul e pus asa ros-albastru dar n-are nici o treaba cu echipamentul adevarat al Stelei, numele jucatorilor sunt inventate (lol mai rau ca la Fifa 96), gameplay-ul mi s-a parut f f putin modificat fata de Fifa 07 (poate doar mi s-a parut), iar nu in ultimul rand scena de final, atunci cand castigi cupa, e neschimbat fata de celelalte serii Fifa. De ce nu fac si ei un final misto cand castigi o cupa, cu podium de premiere cu artificii (astea erau la WC06)etc. Probabil  vor mai trece multi ani pana cand cei de la EA SPORTS vor scoate o versiune satisfacatoare a acestui joc. Pana atunci, spor la Fifa 07, ca deocamdata e cel mai reusit dupa parerea mea.
Si pe mine ma deranjeaza ca si-au batut joc pur si simplu de STEAUA!! Si vorba ta,numele jucatorilor sunt inventate...dar asta e daca suntem refuzati in continuare de EA SPORTS...Au bagat cambionatele poloniei si turciei si la noi nici macar Steaua nu au pus,cu o versiune corecta...

#4
Farul

Farul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.03.2007

View PostNvs681, on Mar 17 2007, 11:56, said:

Si pe mine ma deranjeaza ca si-au batut joc pur si simplu de STEAUA!! Si vorba ta,numele jucatorilor sunt inventate...dar asta e daca suntem refuzati in continuare de EA SPORTS...Au bagat cambionatele poloniei si turciei si la noi nici macar Steaua nu au pus,cu o versiune corecta...

Mi-e imi place :D ... Acei jucatori ca Bumbescu, Lucescu au fost in trecut la Steaua  :P !

#5
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
nu au avut licenta pentru Steaua de aceea si-au "batut joc" de ea.. oricum jocu e praf..

#6
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,060
  • Înscris: 10.04.2006
Uefa CL 2005 e cel mai reusit :)

#7
Nike_2

Nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 01.02.2007
Ti se pare ca este praf deoarece se aseamana 90% cu fifa07, este la fel, ma asteptam sa fie altceva, am asteptat degeaba ma plictisesc cu el vreo 2-3 zile si gata, tot la fifa07 trec....nu?

#8
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Stilul de joc e putin, putin inbunatatit fata de FIFA07, portarii ies mai bine putin , centrarile sunt putin mai realiste si chiar grafica un pic mai buna , dar slab de tot si plictisitor joc si mai vor sa mai dai si 1milion sau cat o fi pe original si apoi sa te plictisesti in cateva zile de el. Ma asteptatam la mai mult de la CL 06-07 , e aceasi reteta de CL , la fel ca 04-05 , nimic nou. Jucatorii sunt identici cu cei din fifa 07 nici o fata noua in plus , ce sa mai vorbim e slab , ma asteptam la mai mult de la EA.

#9
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Să le fie rușine că și-au bătut joc în acest hal de echipa noastră. Ajungem și noi după 10 ani în CL și ăștia nu sunt în stare să ia nici măcar o licență pentru Steaua.

Și când o să scoată versiunea Next Gen și pentru PC ? Deocamdată numai CHIXBOX360 se bucură de grafică îmbunătățită și moduri suplimentare. Versiunea pentru PC a rămas aceeași ca și cea de PS2. Bătaie de joc. EA are impresia că un PC din ziua de azi e la nivelul unei console din anul 2001 ?

După cum zicea cineva mai sus, au băgat liga poloneză cu echipe de care n-a auzit nimeni și nu sunt în stare să pună și Liga I română cu echipe care au ajuns până în semifinala cupei UEFA anul trecut și ne-a clasat țara pe locul întâi din punct de vedere al coeficientului UEFA în sezonul trecut.

#10
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View PostCodename, on Mar 19 2007, 11:41, said:

Să le fie rușine că și-au bătut joc în acest hal de echipa noastră. Ajungem și noi după 10 ani în CL și ăștia nu sunt în stare să ia nici măcar o licență pentru Steaua.

Și când o să scoată versiunea Next Gen și pentru PC ? Deocamdată numai CHIXBOX360 se bucură de grafică îmbunătățită și moduri suplimentare. Versiunea pentru PC a rămas aceeași ca și cea de PS2. Bătaie de joc. EA are impresia că un PC din ziua de azi e la nivelul unei console din anul 2001 ?

După cum zicea cineva mai sus, au băgat liga poloneză cu echipe de care n-a auzit nimeni și nu sunt în stare să pună și Liga I română cu echipe care au ajuns până în semifinala cupei UEFA anul trecut și ne-a clasat țara pe locul întâi din punct de vedere al coeficientului UEFA în sezonul trecut.

Campionatele gen Polonia , Austria.... eu nu stiu de ce le mai baga in joc.  :puke:  
Eu de cand joc fifa la greu (de prin 2002) nu am jucat nici macar un amical cu o formatie din tarile astea "subdezvoltate" la capitolul fotbal. Dar de sunt cumparatori si prin tarile alea si fani ai jocului , de unde sa-si mai rotunjeasca conturile si EA.

#11
dannydanct

dannydanct

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 28.09.2006
ce zice ti merita sa imi descarc eufa cl 06-07
sau mai bine raman la fifa 07
daca tot ziceti ca e cam la fel
si mai ales dc si-au batut joc de steaua (rusine EA era greu sa faca si treaba ca lumea)

#12
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Mie mi se pare un esec total UCL 06-07 . Pana la urma tot pro evolution soccer e baza :D

#13
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postdannydanct, on Mar 19 2007, 16:18, said:

ce zice ti merita sa imi descarc eufa cl 06-07
sau mai bine raman la fifa 07
daca tot ziceti ca e cam la fel
si mai ales dc si-au batut joc de steaua (rusine EA era greu sa faca si treaba ca lumea)

Merita, e putin mai bine realizat si la grafica si ca stil de joc . Portarii sar mai bine putin si nu mai e asa usor sa marchezi cum era la fifa.
Dar in rest e la fel ca CL 04-05 , acelasi gameplay.
Uite niste screenshot-uri :
http://i17.tinypic.com/343lsfb.jpg
http://i18.tinypic.com/482kgpk.jpg
http://i19.tinypic.com/46y3pxv.jpg
http://i19.tinypic.com/40g06lu.jpg
http://i17.tinypic.com/33esuf7.jpg
http://i19.tinypic.com/34qp9ck.jpg
si un video:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Z4qL-_FFwXg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#14
Nike_2

Nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 01.02.2007
deja se gaseste peste tot.........eu nu reusesc sa dau goluri din penalty dau tot timpu pe mijloc,,pe ce butoate trebe sa apas? adica Left.right,down, up care sunt combinatiile?

#15
babitzy

babitzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 09.02.2007
Sal. Vreau sa aflu si eu mai multe despre cum se misca in LAN pt k fifa 07 e dezastru la capitolul asta, sper k UCL sa fie mai imbunatatit la acest capitol. Ciao

#16
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postbabitzy, on Mar 22 2007, 01:00, said:

Sal. Vreau sa aflu si eu mai multe despre cum se misca in LAN pt k fifa 07 e dezastru la capitolul asta, sper k UCL sa fie mai imbunatatit la acest capitol. Ciao

Eu joc prin Direct Ip si se misca putin mai bine decat Fifa'07.

#17
D3nyS

D3nyS

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 28.01.2006
Citat din gsp :

De ce nu e Steaua reprezentată corect în CL
Steaua este prezentă în varianta originală a jocului UEFA Champions League 2006-2007, însă nu are sigla, echipamentele sau numele jucătorilor conforme cu realitatea. De ce? Se pare că cei de la EA Sports au negociat cu formația din Ghencea, însă nu au ajuns la un numitor comun, astfel neobținînd licența pentru a reprezenta corect Steaua în joc.

Patch-ul pentru UEFA Champions League 2006-2007 ce adaugă lotul corect, echipamentele Stelei, arena din Ghencea și fețele realiste ale jucatorilor poate fi downloadat:
                    http://www.fifaroman...7-steaua-update

#18
senzatie6

senzatie6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 28.10.2006
Mie nu mi se pare asa prost jocul... meniurile imi plac, filmuletele s.a.m.d

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate