Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

Problema pixeli blocati!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Skiper

Skiper

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.10.2006
Salut,
De curand am achizitionat un monitor Benq FP202w si am o problema cu 2 pixeli/sub-pixeli (lamuriti-ma si pe mine care e diferenta) care sunt blocati. Unul e pe rosu iar celalalt pe verde sunt in partea dreapta jos a monitorului. Deranjeaza la jocuri si in special la filme. Bineinteles ca Benq nu schimba monitorul doar pentru 4 pixeli morti deci cei de la firma mi-au zis sa astept pana imi mor cel putin 4  :death:  ca sa poata face ceva. Chestia e ca nu se vad pe alb sau gri, am tot incercat diferite metode insa fara rezultat :mellow:
Sper sa aveti vre-o idee cum as putea rezolva problema sau sa ma lamuriti de ce nu apar pe alb. Sper sa vin maine si cu ceva poze.
Multumesc anticipat. :worthy:

#2
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ia baga un ochi aici sau daca vrei sa incerci si metoda "software" uitate aici, cel putin cu asta nu ai nimic de pierdut.

#3
Skiper

Skiper

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.10.2006
Am incercat ambele metote si tot felul de programe insa nici un rezultat. Din ce ai postat tu prima am incercat-o chiar acum o ora insa.....nimic :rolleyes:. Programelul il aveam si eu. Oricum merci. :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate