Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

5.2MB ,97.6kbps(8.9kbps)

- - - - -
  • Please log in to reply
658 replies to this topic

#19
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
parerea mea e ca yo stau intr_un sat izolat in care tre sa astepti o viata ca sa iti bage aia netu,asa ca de aia stau yo pe orange mah daca alta solutie n_am :crying:

#20
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Ai zapp.

#21
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
o fi zapp ...da nici nu stiu ce viteza are ,de ce am nevoie...

#22
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,085
  • Înscris: 04.10.2005
mai...cum se configureaza your-freedom

Edited by khristian78, 13 March 2007 - 23:20.


#23
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006

View PostSpiritul, on Mar 13 2007, 00:00, said:

nu pot sa spun decat ca ... imi e rusine ca fac parte din aceeasi natie cu tine ...
"hai ca abuzez eu cat pot ... ca oricum nu ma intereseaza ce se intampla cu voi " :puke: :death:  

sau acel maimu vine de la faptul ca inca nu te-ai tras bine din maimuta

parerea mea ...

Perfect de acord cu tine !

View Postmaimu_21, on Mar 13 2007, 21:16, said:

parerea mea e ca yo stau intr_un sat izolat in care tre sa astepti o viata ca sa iti bage aia netu,asa ca de aia stau yo pe orange mah daca alta solutie n_am :crying:

Asta nu e scuza ! Peste tot trebuie sa existe alternative, implicit unde merge apn wap, merge si apn internet, sa nu mai zic si de alti provideri.

Bleah, macar de ati intra de pe laptop, dar de pe PC ...

@khristian78  Iti zic eu si cu Spiritul: Dezintalandul, astfel nu mai ocupa si o gramada de memorie in calculator si punand la setari apn internet. E cel mai bine.

#24
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
mda 1mb acolo are si ala,d c sa_l dezinstalati :D ,mai ales cand aveti si hard de 250gb/daca puneam apn net ,pay ca in februarie am facut trafic de 2.8gb pay calculati voi cate mii de eoro se fac :death:

#25
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
2580.48€ mai exact :fear:

#26
dumy1dumy

dumy1dumy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.08.2004
la voi mai merge your freeedom...la mine nu mai gaseste niciun server care sa aiba yes ...toate au no...la conection...

yahooo messenger merge dar nu trimite , nu primeste nimic uneori, e din cauza cookies, la fel si mailu de la yahoo...imi tot cere sa pun parola...

situl ala de web messenger www.meebo.com nu mai merge , nu se conecteaza si cand reusesti sa il conectezi la messenger iti tot da network interuption si pana la urma te deconecteaza...

altele de mesenger ca www.iloveim.com <<<nu pot sa trimit mesaje celor care sunt offline sau sa adaug prieteni, www.koolim.com <<<se tot deconecteaza...


cam asta stiu eu, parca imi placea mai mult inainte, cand era limita de download si mergea webmessengerul pe www.meebo.com

#27
Andrescu Mihai

Andrescu Mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 23.08.2006

View Postdumy1dumy, on Mar 15 2007, 23:52, said:

la voi mai merge your freeedom...la mine nu mai gaseste niciun server care sa aiba yes ...toate au no...la conection...

yahooo messenger merge dar nu trimite , nu primeste nimic uneori, e din cauza cookies, la fel si mailu de la yahoo...imi tot cere sa pun parola...

situl ala de web messenger www.meebo.com nu mai merge , nu se conecteaza si cand reusesti sa il conectezi la messenger iti tot da network interuption si pana la urma te deconecteaza...


aceleasi probleme le am si eu.. nu stiu de ce naiba imi tot cere parola de la mailul yahoo

#28
dumy1dumy

dumy1dumy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.08.2004

View PostAndrescu Mihai, on Mar 16 2007, 11:12, said:

aceleasi probleme le am si eu.. nu stiu de ce naiba imi tot cere parola de la mailul yahoo

din cauza cookies,

pt mail folosesc un browser separat , pe internet explorer, caruia ui pun proxy si port de hopster sau your freedom: proxy: 127.0.0.1, port: 1080(your freedom acu nu mai merge, nu mai merge sa te conectezi, la search for servers nu gaseste niciunul care sa aiba yes la vreun protocol si nu merge, degeaba alegi unul din lista cu cele gasite ca daca nu are yes la vreun protocol nu merge , nu creeaza tunel intre tine si serverul your freedom), in schimb folosesc hopster... asta merge...nu stiu pt cat timp...poate pana il blocheaza portocalii si pe asta...

pacat de web messengerul www.meeebo.com ca nu mai merge...

#29
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
mie imi merge tot,bravo orange,asa ar trebui sa arate your freedom/in afara de hopster(nu merge la mine) ce mai este?

Attached Files



#30
roșu

roșu

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 622
  • Înscris: 29.12.2006
La cum am auzit că merge Orange, sigur vor face ceva pt. a nu pierde clienții busuness. Cel mai probabil vor pune o limită de trafic.

#31
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
pay daca vor pune limita de trafic vor pierde si mai multi clienti pt ca personal yo voi pleca :D :D

#32
dumy1dumy

dumy1dumy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.08.2004
merge your freedom la tine???

in afara de hopster si your freedom nu mai merge nimic...

#33
dumy1dumy

dumy1dumy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.08.2004

View Postdumy1dumy, on Mar 16 2007, 17:57, said:

merge your freedom la tine???

in afara de hopster si your freedom nu mai merge nimic...

gata l-am facut, trebuia sa schimb din http in https pe la protocol...ce usor era...


eu am dat jos cu your freedom si 200 de mega...

Edited by dumy1dumy, 16 March 2007 - 18:42.


#34
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
pay yo de cand am instalat your freedom ap pus https ca altfel nu merge :D  pt ca toate serverele pe care le_am vazut aveau yes doar la https

#35
maimu_21

maimu_21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 572
  • Înscris: 10.03.2007
pay nu stiu cum ati facut voi da la mine hopster nu merge,las`k imi ajunge your freedom :D

#36
dumy1dumy

dumy1dumy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 21.08.2004

View Postmaimu_21, on Mar 16 2007, 19:18, said:

pay nu stiu cum ati facut voi da la mine hopster nu merge,las`k imi ajunge your freedom :D

uite in poza cum pui , decat proxy de orange si port

in aplicatii pui proxy: 127.0.0.1 si port: 1080

dar e mai bun your freedom....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate