Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

5.2MB ,97.6kbps(8.9kbps)

- - - - -
  • Please log in to reply
658 replies to this topic

#649
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006
Pentru ca merge extrem de prost si iti mananci mai mult nervii decat sa te bucuri de internet.

#650
interwap

interwap

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.02.2010
Mai sunt persoane pe aici care folosesc wap unlimited pe PC?

#651
broucker

broucker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.12.2005

View Postinterwap, on 11th February 2010, 19:52, said:

Mai sunt persoane pe aici care folosesc wap unlimited pe PC?
poate ne explici si 9 de ce imi da "proxyfier" eroarea asta cand am kis 2010 activat!!!!

"Warning : Unexpected connection on system port.
Error : WSAAccept failed with error 10061"

#652
interwap

interwap

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.02.2010
Incearca sa il adaugi la exceptii.. Probabil KIS e setat sa iti blocheze orice program care incearca sa deschida port de listen pe sistem. Nu stiu exact ce se intampla la tine in PC. Oricum virus nu e in soft. Uite aici dovada: http://www.softpedia...AP-Tunnel.shtml  :rolleyes:

#653
theszxxx

theszxxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.01.2010
Solutia aici: http://rotunneling.f...il-100-t169.htm E gratis :)

#654
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
mai exista optiunea wap unlimited pt. orange prepay?

#655
Lopatar

Lopatar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,372
  • Înscris: 21.11.2008
Nu, s-a scos de vreo Luna si ceva, doar la cate unul a mai ramas, din vreo Eroare Tehnica.

#656
lucian75

lucian75

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 20.08.2005
Pai si acum wapul e mok?pt k de luna trecuta am vazut k imi merge mok,am crezut k e o eroare de la ei da abia acum am vazut k nu mai exista optiunea.

#657
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006
Nu e moka.

#658
dj_yry

dj_yry

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 18.09.2007
Eu am wap nelimitat prin orage pe un v360 prin edge, insa folosesc softul diabolic53. Merge perfect am descarcat chiar filme de cativa mb pe cardul telefonului.
Insa nu reusesc sa fac sa prind netul si pe pc, adica sa folosesc telefonul ca modem.
Am incercat cu dialup si cu *99# insa nu pare sa se conecteze am facut chiar si setarile de proxy pt. browser de pe siteul orange.
Daca-mi poate da cineva mai multe detalii cum se fac setarile corecte daca trebuie folosit username, parola?

Edited by dj_yry, 29 May 2011 - 22:27.


#659
tehnicul2011

tehnicul2011

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 448
  • Înscris: 11.05.2011

View Postdj_yry, on 29th May 2011, 23:26, said:

Eu am wap nelimitat prin orage pe un v360 prin edge, insa folosesc softul diabolic53. Merge perfect am descarcat chiar filme de cativa mb pe cardul telefonului.
Insa nu reusesc sa fac sa prind netul si pe pc, adica sa folosesc telefonul ca modem.
Am incercat cu dialup si cu *99# insa nu pare sa se conecteze am facut chiar si setarile de proxy pt. browser de pe siteul orange.
Daca-mi poate da cineva mai multe detalii cum se fac setarile corecte daca trebuie folosit username, parola?
"Diabolic 53"... altu' care si-a facut praf telefonul cu patch-urile unui cretin ce se dadea mare modder in 2005!
Stiu ca sunt off-topic,stiu ca o sa enervez multi "fani" ai acestui "geniu" intr-ale telefoniei! Diabolic... auzi! Cate meciuri am avut eu cu acest "element" dar si cati bani am facut de pe urma lui cu depanari de telefoane Motorola V360,in urma cu 6 ani! Isi busea cate unul telefonul,venea la mine sa-l repar! Stati linistiti,reparatiile erau facute numai cu soft-ul din fabrica!
Revenind on-topic,verifica APN-ul! Asta te impiedica sa te conectezi... vezi ca vei avea viteza GPRS! V360,nu stie altceva! Scrie in cartea lui ca este modem EDGE,vezi ca NU o sa-ti functioneze EDGE ci numai GPRS... fiindca ai Diabolic ca software!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate