Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Recomandare multidunctional laser

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
vidi

vidi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 26.02.2006
Salut ! Vreau sa imi cumpar o imprimanta multifunctionala laser si nu stiu ce sa aleg , sunt dispus sa cheltuiesc aprox 600 ron . Ce imi recomandati ?

Edited by vidi, 05 March 2007 - 17:50.


#2
copiatoare_imprimante

copiatoare_imprimante

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 05.03.2007

View Postvidi, on Mar 5 2007, 17:49, said:

Salut ! Vreau sa imi cumpar o imprimanta multifunctionala laser si nu stiu ce sa aleg , sunt dispus sa cheltuiesc aprox 600 ron . Ce imi recomandati ?
Eu ma ocup de intretinere unul samsung 4216 si merge foarte bine dar cred ca este un pic mai scumpa. ID  copiatoare_imprimante
0724912923

#3
vidi

vidi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 26.02.2006
Am gasit niste imprimante. As vrea sa va rog sa va uitati putin si sa imi spuneti ce parere aveti luand in considerare incarcarea cartusului si fiabilitataea integrului ansamblu

-Multifunctional Konica Minolta PagePro 1380MF  aici

-Multifunctional HP LJ M1005  aici

-Multifunctional Lexmark X340 aici

-Multifunctional Samsung SCX4521F aici

Cam atat nu stiu daca stiti altceva mai misto si mai bun postati. Mai am o intrebare am vazut ca HP are majoritatea multifunctionalelor cu jet nu cu laser , se merita sa iei una cu jet in detrimentul uneia cu laser ? Un HP cu jet este mai bun decat un CANON cu laser ?

#4
vidi

vidi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 375
  • Înscris: 26.02.2006

View Postvidi, on Mar 6 2007, 02:54, said:

Am gasit niste imprimante. As vrea sa va rog sa va uitati putin si sa imi spuneti ce parere aveti luand in considerare incarcarea cartusului si fiabilitataea integrului ansamblu

-Multifunctional Konica Minolta PagePro 1380MF  aici

-Multifunctional HP LJ M1005  aici

-Multifunctional Lexmark X340 aici

-Multifunctional Samsung SCX4521F aici

Cam atat nu stiu daca stiti altceva mai misto si mai bun postati. Mai am o intrebare am vazut ca HP are majoritatea multifunctionalelor cu jet nu cu laser , se merita sa iei una cu jet in detrimentul uneia cu laser ? Un HP cu jet este mai bun decat un CANON cu laser ?


Am mai gasit una - Multifunctional cu laser HP LaserJet 3050 All-in-One Q6504A  aici?   Ce parere aveti?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate