Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...
 Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 

server Hamachi Diablo2 lod

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
antrax_beta23

antrax_beta23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,465
  • Înscris: 28.01.2007
Mam candit sa fac un server d2lod asa sa mai jucam intre noi , astept raspunsuri si sugesti

#2
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Da ar fi o idee excelenta !!Io am LOD(diablo 2) dar vrei sal faci pe un ip si sa ti calc permanent aprins???Sau cum?Oricum e o idee buna

Edited by aiptek, 01 May 2007 - 06:24.


#3
antrax_beta23

antrax_beta23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,465
  • Înscris: 28.01.2007
Ma gandeam sa ne intalnim mai multi la o anumita ora si sa caftim niste monstri  :huh:  , eu unu zic ca nu e o ideie rea, stil  nfs u2 pe Hamachi. B) . DECI. MAI BINE LA GRAMADA :P

Sau mai bine sa scrii in limba romana corect!

Edited by aiptek, 25 April 2007 - 13:46.


#4
Drunkie66

Drunkie66

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.04.2007
Am un server pe Hamachi dedicat pt diablo 2 lod ... pt cei care vor sa intre reteaua e "Diablo2LoD-Romania" parola "1234" ...  conectarea la un server se face prin ip ( mai precis Meniul principal diablo lod > other multyplayer > TCP/IP Game > Join/Host Game, cand dai join trebuie sa scrii ipul serverului pe care il gasesti in lista din hamachi (click dreapta pe numele lui si coppy adress dupa care o introduci unde ti-o cere) inchid paranteza cam lunga) Sunt cateva reguli pt server ca serverul de hamachi sa fie cat mai eficient "1: Vom folosi statusuri "Server" pentru cel care a facut server si "Playing" pt cei care joaca." "2:Serverul trebuie facut de cel care are cel mai mare level (daca face cineva de level mic questurile de la nivele mai mari nu vor fi valabile)" si ultima "3:Toata lumea incepe ori de la 0 ori cu un caracter sub lvl 8" Got it ? good, now join  ^_^  daca mai aveti nevoie de ajutor scrieti "[email protected]"

#5
DeathCom233

DeathCom233

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 24.01.2006
Am sa intru si eu diseara dupa 7 30... :)

#6
cata008

cata008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 08.06.2007
joc si eu Diablo2 dar lasatimi un id de mess sa vbim..sa stabilim o ora cand intram mai multi am si eu Barbar lvl 64 si Sorcere 60 si mam  plictisit pe single ca battlnet nu ma lasa ca nam original si doar pe join ip pot :D
Dati-mi si mie un ip de conectare.ca altfel nustiu :)

Edited by cata008, 08 June 2007 - 20:46.


#7
MoToR12

MoToR12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.10.2007
imi poate lasa cineva vreun ID sa mah ajute pls?

#8
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Ma bag :), am un sorc minunat  de 94 care se plictiseste

#9
MoToR12

MoToR12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.10.2007
dar severu de Hamachi este full

#10
slay3r04

slay3r04

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 23.03.2007
aaah , de ce nu mi-am pastrat caracterul ... :( aveam un necro de 92 armura set full.


again ... :(

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate