Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 

Voice in YMess

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Situatia in care ma aflu nici nu mai stiu daca e de ras sau de plans:
Pe vremea cand eram pe dial-up, foloseam la YMess, voice-ul; eu nu am microfon, dar persoana cu care vorbeam, da. Nu se auzea continuu, dar pauzele erau foarte rare. Acum sunt pe cablu si, culmea bizareriilor!, nu pot folosi voice-ul, adica nu se aude nimc, ci doar fractiunea de secunda inainte sa inchida voice-ul persoana cu care vorbesc.
Am crezut ca e din cauza la ZA, am dat pe Firewall with no proxies, dar nici o imbunatatire! De la KAV nu cred si sper sa nu fie, pentru ca nu imi permit sa il opresc!

Care sa fie cauza?  :confused:

#2
Pest

Pest

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 10.11.2002
Problema asta o am si eu. Culmea cateodata merge, cateodata nu. Un amic cu care vorbeam mi-a spus ca e din cauza ISP-ului si ca nu prea am ce face. Aceeasi chestie mai mi-a spus-o un amic.
Totusi .... ma gandesc ca daca era din cauza ISP-ului nu imi mergea deloc, dar dupa cum am spus cateodata merge, cateodata nu.
Asta mi se intampla cat timp am vorbit in .ro; adica intre ISP-isit romani, intre mine si altii din afara tarii nu am avut probleme.

nozavi din pacate nu am un raspuns concret sa iti dau la aceasta problema, ... dar sunt coleg de suferinta cu tine.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate