Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 

tastatura cu butoane iluminate gen cea de la mobil

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
vjnookie

vjnookie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 29.02.2004
avand ca mai lucrez seara la calc as vrea sa imi cumpar o tastatura iluminata cu leduri precum sunt cele la telefonul mobil. Ideea e ca nu prea am gasit ceva calumea. Cei de la flamingo comercializeaza Sole care arata infect. Vreau sa fie iluminate doar literele si cifrele de pe tastatura nu toata ca un bar de tigani. Cunoasteti vreun model?

#2
mobb

mobb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.02.2007

 vjnookie, on Feb 24 2007, 12:38, said:

avand ca mai lucrez seara la calc as vrea sa imi cumpar o tastatura iluminata cu leduri precum sunt cele la telefonul mobil. Ideea e ca nu prea am gasit ceva calumea. Cei de la flamingo comercializeaza Sole care arata infect. Vreau sa fie iluminate doar literele si cifrele de pe tastatura nu toata ca un bar de tigani. Cunoasteti vreun model?
Eu recomand gama de modele de la Dialog:
KF-L1SP
KF-L2SP
KF-L3SP
KF-L4SU
Un cunoscut are așa ceva .... Știu ca e muțumit de dânsa... Și prețul în jurul a 15-25 euro....

#3
vjnookie

vjnookie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 29.02.2004

 mobb, on Feb 25 2007, 09:54, said:

Eu recomand gama de modele de la Dialog:
KF-L1SP
KF-L2SP
KF-L3SP
KF-L4SU
Un cunoscut are așa ceva .... Știu ca e muțumit de dânsa... Și prețul în jurul a 15-25 euro....

link ceva? nu am gasit nicaieri

#4
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006
am gasit pe ceva situri rusesti (google), dar dupa poza nu are doar literele luminate ci toata tastatura...

#5
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
Ce mult mi-ar place si mie asa ceva. Ma mir ca nu s-au gandit mai multi producatori sa faca asa ceva. Am vazut si eu porcaria aia la care se aprind toate tastele nu doar literele.

#6
Berti

Berti

    233SP09

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,068
  • Înscris: 02.03.2006
Logitech G11
[ http://www.logitech.com/lang/images/0/13430.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Berti, 27 February 2007 - 22:08.


#7
ozzyboy

ozzyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,377
  • Înscris: 16.01.2007
microsoft din pacate sunt mai multe inconveniente :P...este un kit(maus tastatura), nu stiu daca a aparut la noi in tara si sigur costa o gramada de bani...merita totusi s-o vezi. vezi "Tour-ul"

#8
worker

worker

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 117
  • Înscris: 26.02.2007
Ieftin si bun: Gembird. Butoane albe luminte albastru deschis.

#9
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006

 Berti, on Feb 27 2007, 22:07, said:

Logitech G11
[ http://www.logitech.com/lang/images/0/13430.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

asta e scumpa frate.......si totusi pana la urma merita banii pentru ca e logitech.....dar totusi.....daca ai putea sa o incerci inainte sa o cumperi

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate