Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Management Economic ID...ASE si nu numai

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
andrusk

andrusk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 10.01.2007
Intentionez sa ma inscriu din toamna la o a 2-a facultate,la ID.M-am gandit in primul rand la ASE,sectia Management Economic...ar mai fi si varianat altor facultati particulare(Spiru Haret,Romano-Americana).Daca cineva dintre voi frecventeaza cursurile acestei sectii,la oricare din facultatile mentionate,il rog sa-mi dea si mie mai multe amanunte.Ma intereseaza prezenta la cursuri/seminarii,frecventa lor,examene si cat de dificile sunt acestea....si orice alte informatii pe care le considerati a-mi fi utile.
Va multumesc

#2
draz

draz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 17.07.2005

 andrusk, on Feb 18 2007, 06:22, said:

Intentionez sa ma inscriu din toamna la o a 2-a facultate,la ID.M-am gandit in primul rand la ASE,sectia Management Economic...ar mai fi si varianat altor facultati particulare(Spiru Haret,Romano-Americana).Daca cineva dintre voi frecventeaza cursurile acestei sectii,la oricare din facultatile mentionate,il rog sa-mi dea si mie mai multe amanunte.Ma intereseaza prezenta la cursuri/seminarii,frecventa lor,examene si cat de dificile sunt acestea....si orice alte informatii pe care le considerati a-mi fi utile.
Va multumesc

care a fost prima facultate? si cum de ai ales management ec? eu anu asta termin la zi ....nu te'as sfatui...regret ca am facut alegerea asta in anu1. :nonobad:

#3
em_em

em_em

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.02.2007

 draz, on Feb 18 2007, 16:20, said:

care a fost prima facultate? si cum de ai ales management ec? eu anu asta termin la zi ....nu te'as sfatui...regret ca am facut alegerea asta in anu1. :nonobad:

Si eu as vrea acelasi lucru...adik o a 2-a facultate la ID.Ma gandisem tot la Management fiindca am inteles k este o specializare utila in orice domeniu.Eu sunt in prezent studenta la Facultatea de Medicina.De ce spui k iti pare rau?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate