Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Decizie

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
sah556

sah556

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.08.2003
Salut. Am nevoie de parerea unui cunoscator.

In momentul de fata am un sistem audio alcatuit dintr-o placa de sunet Audigy 1, si boxe 321 de la Altec Lansing.

Ma gandesc sa imi iau alte boxe insa nu stiu la care sa ma opresc intre Altec Lansing 641 E si CREATIVE - Cambridge MegaWorks 5.1 550 THX.

Amandoua sunt tari insa, la altec am observat ca satelitii au o putere semnificativ mai mica decat la celalalt sistem.

Sunt fan altec insa nu pot face comparatia din lipsa de experienta creativa.

Insa creative nu da bine cu telecomanda pe fir..nu ca ar deranja prea mult - sunt interesat de claritate a sunetului la un volum ceva mai ridicat
Voi ce ziceti

#2
sah556

sah556

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 25.08.2003
Vreau sa mai mentionez ca ceea ce doresc sa imi iau este pentru auditie nu filme sau jocuri asa incat accept si alte variante tip Sony ss-mf 600 dar nu stiu exact cum s-ar auzi si ce amplificare imi trebuie la ele

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate