Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

probleme war3 (dota)

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
myezu

myezu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 20.08.2007
la patch-urile 1.21b si 1.22 nu iti mai cere cd-ul in cd-rom merge fara cd deci daca instalezi unul din ele n-ar trebui sa ai probleme iti recomand 1.21b pt ca 1.22 abia a aparut si are probleme

#20
AdCrys20

AdCrys20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 01.05.2007
Salut ... am instalat de la Eurobattle.net patchul 1.22 insa mi-a disparut din lista de la conectare Adresa. Acum nu le mai am decat pe cele 4 (Europa, Asia, Est USA, Vest USA) Ce sa fac?

#21
koltzu

koltzu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 445
  • Înscris: 16.07.2006
instaleaza din nou patch-ul oferit de ei...

Edited by koltzu, 15 September 2008 - 18:56.


#22
myezu

myezu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 20.08.2007
sau cauti pe google gateway editor si iti introduci tu ce servere vrei.

Link AICI

Informatii despre cum introduci serverele  gasesti AICI

#23
AdCrys20

AdCrys20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 01.05.2007
Ms de info ...
1. Link-ul care mi l-ai dat cu Gateaway Editor este ok, insa programul nu funcioneaza.
2. Am mai scos inca 4 versiuni de Gateaway Editor de pe net, insa unu imi spunea ca nu este versiune de Windows (?!), unu imi dadea erori, ca nu e compatibil (ca este vechi), etc
3. Am gasit pana la urma unul care nu facea nazuri, insa cand salvez, ma intreaba ce nume da la registru si unde il salveaza.

#24
AdCrys20

AdCrys20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 01.05.2007
Am gasit pana la urma unul OK ...

#25
emanuelc

emanuelc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2009
sal. am si eu o problema destul de mare
de 2 luni am internet de la clicknet  de 2 Mb si de atunci nu mai prea pot juca dota pe garena (pe altceva nu am incercat). dupa 10-20 de minute sau mai mult imi scrie chesti cu you were disconnected dar mess-ul nu imi pica asa ca nu cred ca este de la internet. uneori mai pot juca si cate o partida pana la capat dar foarte foarte rar. va rog sa ma ajutati ca nu stiu de la ce poate fi. multumesc anticipat

#26
myezu

myezu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 20.08.2007
Schimba providerul de internet la 2MB ce vrei? ia-ti net , alta solutie nu vad sa ai.

Edited by myezu, 26 March 2009 - 16:44.


#27
emanuelc

emanuelc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2009
Nu cred k este din cauza asta pentru ca mai am prieteni care au exact acelas abonament si le merge perfect.Multumesc pentru parere dar cred ce este de la joc sau de la calculator habar nu am, de fapt

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate