Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

Febra hi5

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#37
w3bmaster

w3bmaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 454
  • Înscris: 29.03.2006
Mirc Hi5 Myspace tot prostie reprezinta

Si de oameni bolnavi care vad femei numa pe net is satul sau de fete (care se dau vampe si nu au vazut penis in viatza lor)

Da asta e Romania si lumea asta moderna prostia e o calitate tre sa ne mandrim ... ca are tate termopan mertan vila imi da bani si eu/ea e prost/poasta de bubuie

#38
prusu83

prusu83

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 27.08.2006
Rog pe cineva cu exp in web sa imi dea si mie un raspuns, un sfat daca merita sa incepi un site dinasta sau nu.
Am pus un post mai sus.
Mersi,

Paul

Bine, sunt deacord cu continutul. Dar daca ar face bani.. Asta vreau sa stiu. Mai ales exclusiv pe piata romaneasca.

Edited by darkangelbv, 17 March 2007 - 13:07.


#39
SirCrystiano

SirCrystiano

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 07.02.2007
De facut bani cred ca face, nu prea ma pricep. Da cred ca iti dai seama ca ai mult de munca...

#40
SirCrystiano

SirCrystiano

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 07.02.2007
In ultimul timp hi5ul s-a tampit de tot X( numai merg pozele la grupuri, au avut cateva zile probleme mari cu adaugarea de prieteni si de poze :| s-au dus draq de tot. noroc ca acuma au adaugat optiune de maxim 26 de poze pe cont ;)

#41
business_etiquette

business_etiquette

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 23.03.2007
Eu cred ca dintotdeauna hi5-ul a fost un site dedicat in special copiilor,pentru ca nu vad ce aduce folositor ca-ti afisezi pozele si ca iti mai da cineva comment sa-ti spuna cat de urat sau de frumos esti.Intradevar,vazusem si eu problemele tehnice care aparusera in ultimul timp,oricum si cu si fara acestea,hi5-ul tot mi se pare o mare pierdere de timp.

#42
unu-de-pe-aici

unu-de-pe-aici

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 404
  • Înscris: 06.12.2006
cine stie cum fac top 9 friends in loc de 6?

#43
SirCrystiano

SirCrystiano

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 07.02.2007
Nu stiu, si pe mine m-ar interesa, ca am vazut la destul de multa lume, dar in general useri mai noi de 1 luna

#44
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
In Romania  tine faza cu hi5 pentru ca avem prea multi l****i  :lol: vad si ei o fata pe hi5 si sar la ea cu "poop" si alte tampenii de genul asta poate o agatza si el dar  fata poate este la 300 km de el dar el incearca ! E bine pt ala de are hi5 scoate si el ceva bani de pe naspetzi :)) Parerea mea despre hailasane :))

Edited by demos, 27 March 2007 - 09:56.


#45
business_etiquette

business_etiquette

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 23.03.2007
Hi5-ul este o mare tampenie.Iti afisezi acolo pozele si astepti sa primesti commenturi de la cine stie cine,pe care oricum nu cunosti,sa-ti zica daca arati bine sau nu.Mi se pare o mare pierdere de timp si un site destinat adolescentilor si copiilor!!!!!

#46
lulu_lulita

lulu_lulita

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.08.2008
mie imi place hi5  :D  :)  .... si ieo am profil de hi5 :X .... dak vretzi putetzi sa intratzi ... gasitzi acolo si id-ul meu de mess si ma putetzi cunoaste mai bine ....... :) :*:*:*  http://lulu-loozie.hi5.com

#47
rvic77

rvic77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,129
  • Înscris: 03.12.2004

View Postbusiness_etiquette, on Mar 27 2007, 11:05, said:

Hi5-ul este o mare tampenie.Iti afisezi acolo pozele si astepti sa primesti commenturi de la cine stie cine,pe care oricum nu cunosti,sa-ti zica daca arati bine sau nu.Mi se pare o mare pierdere de timp si un site destinat adolescentilor si copiilor!!!!!
corect, cred ca media de varsta e sub 20 de ani... in schimb ce parere aveti de site-uri mai serioase de genul myspace.com - un mod usor de a-ti face o pagina personala ?

#48
apolodor_pinguinul

apolodor_pinguinul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 12.02.2007
Probabil și pe myspace e plin de panarame numai că de pe alte meleaguri

#49
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007

View Postlulu_lulita, on Aug 29 2008, 16:07, said:

mie imi place hi5  :D  :)  .... si ieo am profil de hi5 :X .... dak vretzi putetzi sa intratzi ... gasitzi acolo si id-ul meu de mess si ma putetzi cunoaste mai bine ....... :) :*:*:*  http://lulu-loozie.hi5.com
daca prima data ti-a mers,a doua oara chiar iti fac report.

#50
caScacios

caScacios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 02.08.2008

View Postunu-de-pe-aici, on Mar 25 2007, 10:35, said:

cine stie cum fac top 9 friends in loc de 6?
^ cel mai tare user ever \m/



apropo, hi5-ul e o pierdere de vreme in proporție de 98% restul e partea fun și ideea inițială a sitului

#51
twism007

twism007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 14.09.2007

View Postlulu_lulita, on Aug 29 2008, 15:07, said:

mie imi place hi5  :D  :)  .... si ieo am profil de hi5 :X .... dak vretzi putetzi sa intratzi ... gasitzi acolo si id-ul meu de mess si ma putetzi cunoaste mai bine ....... :) :*:*:*  http://lulu-loozie.hi5.com
"   What country do you want to Visit : hmm...-? Las vegas..New York ;x :P      "   :roflmaofast:

#52
LuKian23

LuKian23

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 445
  • Înscris: 22.11.2007
mda ...toti vb ca e aiurea hi5 ...e praf...etc. ...dar cand o sa ajungeti cu un site vreo data asa departe? cand o sa fiti pe locu 16 alexa ......inainte lu ebay ..etc ...sa nu mai ziceam de cati bani se fac acolo...trafic...etc .... daca ati avea un site de genul nu cred ca ar mai fi o prostie ..dar stiti cum e romanu cand nu e a lui nimic nu e bun;)

p.s daca e so lom pe "naivitate" in Ro ar mai ramane decat 100 site-uri care ar trebuie sa intre lumea... si restul sutelor de mii au trafic din cauza "naivilor" :)...

Hi5 e o prostie de succes.

Edited by LuKian23, 29 August 2008 - 15:32.


#53
caScacios

caScacios

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 02.08.2008

View Posttwism007, on Aug 29 2008, 16:11, said:

"   What country do you want to Visit : hmm...-? Las vegas..New York ;x :P      "   :roflmaofast:

OMG are dreptate :death:  :OK: :w00t: :worthy:   5 stele de la mine

#54
alice_in_wonderland

alice_in_wonderland

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 12.02.2008

View Postw3bmaster, on Mar 5 2007, 04:44, said:

Mirc Hi5 Myspace tot prostie reprezinta

Si de oameni bolnavi care vad femei numa pe net is satul sau de fete (care se dau vampe si nu au vazut penis in viatza lor)

Da asta e Romania si lumea asta moderna prostia e o calitate tre sa ne mandrim ... ca are tate termopan mertan vila imi da bani si eu/ea e prost/poasta de bubuie

Subscriu. Asta conteaza acum tate termopan mertan vila bani etc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate