Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar
 Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day
 Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 

La multi ani, Teoctist Arapasu

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
48 replies to this topic

#37
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

View PostS.F., on Feb 10 2007, 00:12, said:

Cititi linkul, e vorba de Teoctist.

so what?
aici nu e vorba de Teoctist. aici niste oameni ii ureaza "La multi ani!". nu comenteaza viata lui. daca vrei sa ii urezi la multi ani, foarte bine, daca nu... du-te cu Dumnezeu...  :kisstogether:

#38
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

View PostPollux, on Feb 10 2007, 08:44, said:

so what?
aici nu e vorba de Teoctist. aici niste oameni ii ureaza "La multi ani!". nu comenteaza viata lui. daca vrei sa ii urezi la multi ani, foarte bine, daca nu... du-te cu Dumnezeu...  :kisstogether:
Ma gandesc ca la timpurile pe care le traim acum, nu prea avem noi sanse sa ajungem la aceasta varsta onorabila! Daca trec pragul de 80 de ani, pot sa ma declar multumit  :peacefingers: Spunea un preot ca preacuviosul se hraneste frugal mai mult, iar ceapa si usturoiul nu-i lipsesc din farfurie aproape deloc! Ii urez sa ajunga asemenea celor din Insula Okinawa, peste pragul de 100! Sau macar sa-l intreaca in scaunul ortodoxiei pe patriarhul Iustinian care a condus B.O.R vreme de 29 de ani! :coolspeak:

#39
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View PostPollux, on Feb 9 2007, 23:32, said:

pai normal ca nu ti l-a adus. nu-l meriti. esti un copil rau.  <_<
Asa e...mai prins..

Pana la urma de ce e Preafericit ??
Oricine ajunge la 92 ani e preafericit ?

#40
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005

View Postduculeana, on Feb 10 2007, 09:11, said:

Spunea un preot ca preacuviosul se hraneste frugal mai mult, iar ceapa si usturoiul nu-i lipsesc din farfurie aproape deloc!
Vezi sa nu faci la fel, ca adio femei. Preacuviosul n-are nevoie de femei. Staretii de la Cernica stiu de ce.  :naughty:

#41
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

View Postlandscape10, on Feb 10 2007, 14:06, said:

Vezi sa nu faci la fel, ca adio femei. Preacuviosul n-are nevoie de femei. Staretii de la Cernica stiu de ce.  :naughty:
Nu stiu ce fac sau ce nu staretii de la Cernica, dar mi-a picat fisa: oare patriarhul este nascut pe 7 februarie data de stil vechi sau cea de stil nou, stiut fiind ca la 1 aprilie 1919 tara noastra a trecut la calendarul gregorian? Adica datele de dinainte s-au actualizat automat cu 13 zile sau nu? Deci e 7 februarie sau 20 februarie?

#42
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

View PostValy1, on Feb 10 2007, 14:03, said:

Asa e...mai prins..

Pana la urma de ce e Preafericit ??
Oricine ajunge la 92 ani e preafericit ?

nu stiu de ce... intreaba si tu un preot... asta e "jargonul" lor pe care noi cei care nu avem nicio treaba cu Biserica nu prea il intelegem...

#43
Strict

Strict

    Custom member title

  • Grup: Members
  • Posts: 5,226
  • Înscris: 07.08.2006

View PostValy1, on Feb 10 2007, 14:03, said:

Asa e...mai prins..

Pana la urma de ce e Preafericit ??
Oricine ajunge la 92 ani e preafericit ?
Ia renunță la femei, să vezi ce preafericit o să fii dup-aia :lol:

#44
Cimpoacă

Cimpoacă

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,722
  • Înscris: 17.07.2006

View Postduculeana, on Feb 10 2007, 09:11, said:

pot sa ma declar multumit
Acuma, că ne-ai pus tot cartieru’ pe jar, elaborăm tot felul de teorii cu privire la genul/sexul tău, adică id-ul e duculeana, poza din avatar e de android himenocefal, dar de ce te declari mulțumit?

#45
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

View PostCimp0aca, on Feb 10 2007, 16:15, said:

Acuma, că ne-ai pus tot cartieru’ pe jar, elaborăm tot felul de teorii cu privire la genul/sexul tău, adică id-ul e duculeana, poza din avatar e de android himenocefal, dar de ce te declari mulțumit?
Mi se pare ca sunteti off-topic, stimate domn! Cat despre prezenta mea pe acest forum, prin numarul si importanta posturilor mele, cred ca sunt indreptatit sa sustin o idee cu fermitate si seriozitate, lucru care nu-i caracterizeaza pe multi din utilizatorii acestui forum! Personal, cred ca intr-o discutie de asemenea seriozitate si nivel, nu sunt admise referiri rasiale privitoare la initiatorul topicului! La urmatoarea abatere, voi fi obligat sa raportez persoanelor care se ocupa cu disciplina de pe acest forum, care este, totusi, cel mai mare din Romania! ;)

#46
iozefini

iozefini

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 30.11.2003

View Postduculeana, on Feb 10 2007, 16:51, said:

Mi se pare ca sunteti off-topic, stimate domn! Cat despre prezenta mea pe acest forum, prin numarul si importanta posturilor mele, cred ca sunt indreptatit sa sustin o idee cu fermitate si seriozitate, lucru care nu-i caracterizeaza pe multi din utilizatorii acestui forum! Personal, cred ca intr-o discutie de asemenea seriozitate si nivel, nu sunt admise referiri rasiale privitoare la initiatorul topicului! La urmatoarea abatere, voi fi obligat sa raportez persoanelor care se ocupa cu disciplina de pe acest forum, care este, totusi, cel mai mare din Romania! ;)
OFF TOPIC

muhahaaa,ete unde era userul model!!si ce limbaj are "La urmatoarea abatere, voi fi obligat sa raportez ".se vede educatia militieneasca primita.muhahaha!!

#47
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,515
  • Înscris: 26.09.2006

View Postduculeana, on Feb 10 2007, 16:51, said:

La urmatoarea abatere, voi fi obligat sa raportez persoanelor care se ocupa cu disciplina de pe acest forum, care este, totusi, cel mai mare din Romania! ;)
am luat la cunostinta... la fel si offtopicurie tale anterioare :D

#48
alex.dumitrascu

alex.dumitrascu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 664
  • Înscris: 01.01.2007

View Postduculeana, on Feb 7 2007, 14:42, said:

"Nu exista om fara de pacat! Cel ce se considera fara de pacat sa arunce primul piatra" (vorbele lui Iisus la lapidarea lui Stefan)

????????????????????????????????????????????????????

Bai asta!  Isus murise si inviase cand l-au lapidat aia pe Stefan.
Lumina a teologiei ce esti.

#49
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005

View PostCimp0aca, on Feb 10 2007, 16:15, said:

Acuma, că ne-ai pus tot cartieru’ pe jar, elaborăm tot felul de teorii cu privire la genul/sexul tău, adică id-ul e duculeana, poza din avatar e de android himenocefal, dar de ce te declari mulțumit?
Iarta-l, aia e poza din carnetul de elev. Oricum, prostia, chiar si sincera nu are scuza, mai ales cand e strigata in public si ridicata la rang de convingere.
Si in plus, cat ii urati la multi ani lui teoctist? Ziua lui a trecut de mult, ce a fost de spus s-a spus, acum topicul nu isi are rostul. Prin urmare se inchide.

Edited by landscape10, 10 February 2007 - 21:07.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate