Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Impozitul pe avere

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Adonis

Adonis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 806
  • Înscris: 13.03.2004
Salutare,

As avea nevoie pentru o lucarare de facultate niste informatii despre Impozitul pe Avere

- istoric
- legislatie (efectiv litera legii unde se pomeneste de asta)
- clasificari
- detaliere clasificari impozit pe avere

etc

Nu ma trimiteti pls la google ca am stat pe google de 2 sapt si nu am gasit mare lucru. Plus ca afuristu de profu a zis ca daca vede pe google vreun cuvintel al proiectului pune 1. Sta-i-ar finantele in gat.

Please help

Sunt unele resurse pe net dar sunt parolate (gen: Legis -softul de legislatie sau biblioteci on-line... etc)

Am gasit ceva in regie: Impozitele Directe – Impozitul pe Avere de Profesor: Gheorghe Filip dar e parolat, facut cont dar tot nu am voie....

Mai are careva materiale electronice despre impozitele directe >>> impozitele pe avere?

Merci mult!

#2
Adonis

Adonis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 806
  • Înscris: 13.03.2004
sau daca aveti ceva biografie sau documentati edespre subiectele din attach.

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate