Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Striptisul in videclipuri

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1
stalin

stalin

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 268
  • Înscris: 08.11.2003
:hmm:  :degetele:  :drac:
   Este chiar asa de necesar "strip-teas-ul" ieftin din videoclipuri
(ma refer aici la cei/cele de genul: Christina Aquirela, Delia (Ex- N&D), Justin Timberlake-care dintr-o data isi da aere de macho).
Io cand am vazut-o prima data pe In-Grid (cea care canta "Tu Es Foutu") mi s-a parut chiar foarte sexy, desi era imbracata.

#2
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
Da, e necesar.

#3
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
foarte necesar cand e muzica COMERCIALA... incepem discutia despre.. "ce vrea publicu...?"

#4
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
mmm.. sa vedem... cand e un clip mai... asa... abia astept sa-l "prind" din nou pentru a ma asigura c-am vazut bine "faza aia" si nu ca mi s-a parut. cu cat mai uit mai des, cu atat imi ramane "melodia" in cap. pana aici, totul bine. daaaaaaar, avem o mare problema. NU imi cumpar caseta/cd. pentru ca nu mi-am cumparat niciodata asa ceva cu "muzica" romaneasca postdecembrista.

concluzie: nu este necesar

#5
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Da! E la fel de necesar ca butonul de Mute de la telecmoanda! :drac:

#6
device

device

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 306
  • Înscris: 19.01.2004
Stalin are dreptate, nu trebuie sa te dezbraci ca sa fii sexy! Daca vrei sex, potzi sa vezi un film xxx si te linistesti. Se pare ca target-ul acestor videoclipuri sunt pustanii, la ei tzine faza... cel putzin asa cred. Dar la noi "vedetele" sunt disperate sa-si vanda marfa, deci ar face si pe dreaq ca sa incaseza ceva bani. In principiu daca au succes, bravo lor.... DAR, inca astept sa vad ceva adevart pe piatza. Deocamdata, multzi nu prea au ce sa caute in muzica. Inclusiv producatorii!:)

p.s. Apropo de In-Grid, videoclipul e super adevarat. Se vede clar ce inseamna sa fii vedeta.

#7
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Ce farmec ar mai fi avut videoclipurle lui Snoop si Dr. Dre fara "accesorii"? Acum pe bune!

#8
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
pai cum vad eu lucrurile:
1-unii canta cu versuri obscene
2-altele se strip-tease + alte chestii nasoale
3-unii canta versuri (mai mult sau mai putin)obscene si aduc langa ei si holes machiate bine care misca orice accesoriu (natural sau modificat medical)

intre cele 3 tipuri de sus se observa PROSTITUTIA verbala sau PROSTITUTIA vizuala, sau PROSTITUTIA combinata ... oricum e vorba de (un fel de)prostitutie (cei care mai asculta hip-hop RO-stiu cam despre ce e vorba) si publicul e mare consumator de asa ceva

deci pt mine, ori ca ascult cheloo cu versuri obscene,ori ca ma uit la Britney&Madonna&Aguilera sau multe alte ho(prescurtarea de la un cuvant de mai sus) tot aia e!

oricum un fel de muzica trebuie sa asculti ... si banuiesc ca nu ascultati simfonica all the time ... asta e ce e pe strazi e si-n muzica

#9
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@sepguy

Corect....dar daca eu acum as zice ce infect ii Snoop si Dr. Dre ar sari lumea pe mine.....lumea confunda muzica si calitatea cu presiunea din pantaloni...

:cya:

#10
stalin

stalin

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 268
  • Înscris: 08.11.2003
Faza cu verurile asta e ca te tampesc.

#11
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
@driverx  Fata de altii nu-s de loc infecti. Nu ma omor dupa ei, insa cand il vad pe 50 cent sau nelly sau alti penali imi dau seama ca cei doi au fost (si inca mai sunt) intr-adevar tatici (si alegeau si fetitele mai bine parca).

#12
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
eu ma gandeam la fetele care dau din fund pe langa fritz, daca e dezbracata cea care canta nu e mare lucru, credeam ca alta e discutia. scuze de deranj.

#13
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by c6t9
eu ma gandeam la fetele care dau din fund pe langa fritz, daca e dezbracata cea care canta nu e mare lucru, credeam ca alta e discutia. scuze de deranj.


alea fac parte din categoria

Quote

by BIGphAntom  

3-unii canta versuri (mai mult sau mai putin)obscene si aduc langa ei si holes machiate bine care misca orice accesoriu (natural sau modificat medical)


#14
stalin

stalin

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 268
  • Înscris: 08.11.2003
Una-s fetele accesoriu si alta-s alea care fac stript-ase ieftin (gen Christina Aquirela, Delia (ex N&D). Eu la alea le-as da m*i* cu pXXa sculata non-stop.

#15
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Adica dupa cum spunea nenea Iancu: Sa nu se schimbe nimica, accept! Dar sa se mai revizuiasca pe ici, pe colo! Sau sa se schimbe, accept! Dar sa ramana toate la fel! Vezi, mey Stalin, ca nu numai ca esti penibil cu limbajul ala, dar nici tu nu stii ce vrei! Aici e vorba de stripteaseul din videoclipe, fie ca e al "Xtinei", al fetelor de pe langa Fritz, sau al lui Fritz (bleah!)! Toate au acelasi scop! Iar scopul ala nu mai se stie exact daca e muzica sau hormoneii!

#16
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Iar scopul ala nu mai se stie exact daca e muzica sau hormoneii!

iti zic eu, e pt hormonei, care te fac sa cumperi albumu ca sa vizionezi videoclipu gratis de pe cd :drac:

#17
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
nici daca rulează un film xXx nu  poți asculta asemenea aberații de muzici.

#18
DanyBoss

DanyBoss

    Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,110
  • Înscris: 28.01.2004
Ideea e ca sexul se vinde super bine, asa ca de ce sa nu il exploateze cei care vor sa scoata bani

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate