Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 

Biserica si colectivitatea

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
450 replies to this topic

#451
Paco_ste1

Paco_ste1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,490
  • Înscris: 19.03.2022

 Elihu_66, on 15 decembrie 2023 - 19:20, said:

Corect. Tu ai ce ai doar cu Isaac si cu urmașii lui, pentru ca el a fost fertilizat in vitro, si este fiul lui Dracu'... Iar Ismael care este fiul mostenitor si ales de Dumnezeu, a fost si este nedreptățit până in ziua de astăzi.
Am nefericitul obicei sa mai zgandar spiritele.  Posted Image
Am spus  acele cuvinte ca sa va observ reactia , nu ca as crede in asa ceva.
In urma cu multi ani am vizitat Turcia, si in doua randuri am fost talharit.
Am spus in multe randuri ca musulmanii sunt cei mai rai "credinciosi"  de pe pamant. Acestia sunt fii Satanei . Bineinteles ca nu toti sunt la fel .Asa si printre crestini intalnesti tot felul de javre. Si  cred ca nici evreii nu duc lipsa de asemenea specimene.
Fii si fiicele lui Dumnezeu sunt cei ce iubesc si implinesc neprihanirea.
Un prieten navigator  a vizitat  intr-o vara Israelul , si spunea ca a intalnit evrei care ii urau pe barbosii cu palarii si carlionti. Cam cum prin Romania oamenii ii cam urasc pe preotii ortodocsi. Acesti asa zisi preoti ai lui dumnezeu in realitate sunt slujitorii Satanei, ii recunosti dupa caracter.
Si isus ii cam lua la rost pe aia din timpul lui, ii considera fatzarnici, vicleni, ucigasi . Oare din acest motiv isus e rejectat de acesti inselatori ?
In ortodoxie e slavita Fecioara Maria , Maica Domnului, findca ea nu a adus nici o injurie la adresa acestor fatzarnici, iar isus e facut mic mic mic . . . pruncul isus e  slavit, nu isus  cel matur care ia la rost pe fatzarnicii care isi zic slujitorii lui Dumnezeu .

Edited by Paco_ste1, 16 December 2023 - 09:10.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate