Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cat este salariul in politie ?

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#127
eu_alex_vip

eu_alex_vip

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 15.04.2010
numai intrebari proaste ai? daca ti-a spus baiatul mai sus ca sunt confidentiale , ce nu intelegi si insisti atat? sau nu stii ce inseamna termenul de "confidential"?si o sa zici ca vrei sa aflii de la cunostiinte, prieteni...asa ca...nimeni nu o sa  te informeze corect. Si cine te-a informat ca iti da si casa si masina, te asigur ca te-a informat gresit rau.
Si ca sa vezi ca nu sunt baiat rau, iti zic eu cat este salariul unui subofiter. Iti dau exemplul meu: 2 ani vechime, subofiter operativ principal --> 930 lei( salariu baza ) + sporuri  :peacefingers:

#128
Fontane

Fontane

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 26.06.2011
Nici o intrebare nu este proasta pe un forum public, omule. Extrem de multe firme au clauza de confidentialitate cand e vorba de salariu si, ghici ce, tot se afla intr-un fel sau altul.
Acum, ca ai vechime in functie si etc...in ce constau acele sporuri si CAT inseamna ele in bani?

#129
matriux26

matriux26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.10.2010
Am o nelamurire! Din motive personale nu pot sa muncesc Sambata. Exista vreo specializare pe care as putea sa dau astfel incat sa am aceasta zi libera? Mentionez ca intentinez sa dau in aceasta vara probele pentru Academia de Politie , respectiv Scoala de Politie! multumesc anticipat si va rog sa imi dati un raspuns cat mai concret si concludent! multumesc!

#130
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
Aici esti in slujba cetateanului asa ca nu merge cu povesti. Cauta-ti alta meserie.

#131
matriux26

matriux26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.10.2010
Cineva zicea ca daca esti ofiter ai program de L-V, 8 ore pe zi! in ideea asta intrebam. Dar daca asa ziceti...asa o fi...

#132
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
Exista programul asta dar asta nu inseamna ca nu vei avea exceptii, garzi, dezastre si alte nebunii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate