Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Contacts Backup

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005
Cum pot face pe Windows Mobile 5.0 un backup la Agenda telefonica (Backup) ca dupa o formatare sa le am iarasi !!!

#2
chitza

chitza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 22.11.2005
Daca-ti sincronizezi smartphone-ul cu Outlook, apoi formatezi, apoi iar sincronizezi o sa ai din nou toate contactele.

#3
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005

View Postchitza, on Jan 27 2007, 19:01, said:

Daca-ti sincronizezi smartphone-ul cu Outlook, apoi formatezi, apoi iar sincronizezi o sa ai din nou toate contactele.

pana acum nu am reusit sa fac sincronizare cu outlook! :( si imi arata blocate casutele de bifare ale contactelor si mai multe altele ce sunt folosite impreuna cu outlook, tre sa instalez outlook-ul si nu gasesc un link, cica ar fi implementat in iexplorer 6.0 sau nush, eh am facut o treaba de back-ul cu un programel pt ppc, si a facut-o destul de bine, cu tot cu poze etc etc! ;)


ASADAR s-a rezolvat! :)))

#4
mihai.dge

mihai.dge

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.02.2007
Hello there!!
Ajutatzi-ma va rog sa scap din impas.
Incerc sa-mi sincronizez pda-phone. Adica incerc sa imi import un fishier html, txt sau csv din laptop (fishiere create in prealabil cu BizOrg) in pda sa imi refac baza de date cu contactele mele shi nu reushesc deloc. Mentzionez ca BizOrg nu prea ma ajuta.
Va multzumesc anticipat.

#5
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005

View Postchitza, on Jan 27 2007, 19:01, said:

Daca-ti sincronizezi smartphone-ul cu Outlook, apoi formatezi, apoi iar sincronizezi o sa ai din nou toate contactele.

Sal explica-mi si mie cum fac setarile sau cum naiba realizez aceasta sincronizare cu outlook ca nu mi-a iesit deloc!!!

#6
uzi_speed

uzi_speed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 13.11.2003
Cauti pe net programelul asta: ppcbckpcontacts.exe, il copiezi pe PocketPC si cu asta poti face backup&restore la agenda telefonica.

#7
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005
hai ca am sa il caut, dar sper sa nu imi ceara .net frame-ul ala instalat! :( ca ..... e mai nasphet

#8
uzi_speed

uzi_speed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 13.11.2003

View Postpickone, on Feb 19 2007, 10:18, said:

hai ca am sa il caut, dar sper sa nu imi ceara .net frame-ul ala instalat! :( ca ..... e mai nasphet

Vezi ca e comprimat cu Totalcmd, il decomprimi si-l copiezi pe card. By default, iti face back-up in memoria PocketPC, va trebui sa muti tu fisierul pe card ca sa-l ai de siguranta.

Attached Files



#9
pickone

pickone

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,636
  • Înscris: 20.09.2005
Mersi mult, hai ca diseara am ce face...


dar totushi, stii cum sa pot face chestia cu outlook-ul?! sincronizarea?!

#10
uzi_speed

uzi_speed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 13.11.2003

View Postpickone, on Feb 19 2007, 10:40, said:

Mersi mult, hai ca diseara am ce face...
dar totushi, stii cum sa pot face chestia cu outlook-ul?! sincronizarea?!

Trebuie sa bifezi cand se face pairing-ul cu Activesync sa-ti faca back-up si dupa contacte sau sa le actualizeze de pe PC.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate