Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

W710 sau W810

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
10 răspunsuri în acest subiect

#1
djlove

djlove

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 654
  • Înscris: 09.11.2005
sal.ma intereseaza un telefon cu radio fm,camera foto,si cu memorie suficienta(ajunge 512mb)

am vazut ca s-a tot discutat despre w810,dar despre w710 nimic.

de unde il cumpar eu w710 este 209euro,iar w810 este 275euro.

merita sa dau un ban in plus pe w810?

astept sfaturi.ms

Editat de djlove, 19 ianuarie 2007 - 20:42.


#2
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.404
  • Înscris: 14.12.2003
Eu am W810 si e un telefon foarte bun mai ales la baterie care tine foarte mult cand ascult la radio sau walkman.Oricum nu e asa mare diferenta dar cred ca e mai frumos W810 si cred ca daca vrei format clasic mai bine alegi W810.

#3
blacksun77

blacksun77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.263
  • Înscris: 12.04.2006
Sal!

Pot doar sa-ti spun ca eu am W810 si sunt foarte multumit de el! W710 banuiesc ca e cam aceeasi treaba doar cu alt design! Asa ca sfatul meu e sa ti-l iei pe cel al carui design iti place mai mult (mie personale imi place w710), tinand cont si de diferenta de pret! Vezi ca W810 e 6 mil cu conectare la Orange!

Succes!

#4
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.404
  • Înscris: 14.12.2003
Da e cam acelasi lucru W710 si e vorba doar de design.

#5
fat_gsm

fat_gsm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 194
  • Înscris: 05.01.2007
w710 il fce la sunet pe w810 imediat.la camera are un minus dar ca si sunet e de belea. zic asta pt. ca l-am avut.W710 RULLZ

#6
djlove

djlove

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 654
  • Înscris: 09.11.2005
cred ca am sa merg pe w710 ca il iau mai ieftin si in caz ca nu am sa ma obisnuiesc cu el am sa-l vand si am sa iau w810 care dupa parerea mea arata mai bine.

in caz ca as vrea sa-l decodez stie cineva care ar fi pretul?

#7
djlove

djlove

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 654
  • Înscris: 09.11.2005

View Postfat_gsm, on Jan 23 2007, 15:29, said:

w710 il fce la sunet pe w810 imediat.la camera are un minus dar ca si sunet e de belea. zic asta pt. ca l-am avut.W710 RULLZ
spui ca w710 il face pe w810 la sunet?
in site-ul de mai jos spune ca nu are o calitate prea buna(la apeluri) si de aceea nu este prea cautat.este adevarat?
Conclusion w710

#8
yeu

yeu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.404
  • Înscris: 14.12.2003
Mie mi se pare ca se sunetul in convorbiri de la W810 e foarte bun si e mai clar decat la D600 care are o optiune de claritate a vocii si la care ar trebui sa se auda mai bine din cauza asta.In casti se aude destul de clar.

Editat de yeu, 29 ianuarie 2007 - 20:21.


#9
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.641
  • Înscris: 07.10.2005

View Postdjlove, on Jan 25 2007, 13:29, said:

cred ca am sa merg pe w710 ca il iau mai ieftin si in caz ca nu am sa ma obisnuiesc cu el am sa-l vand si am sa iau w810 care dupa parerea mea arata mai bine.
Daca vrei sa-l iei la abonament atunci nu mai ezita si alege W810i!Este la super oferta la Orange si este incredibil de ieftin(400 la abonament pe 24 de luni). ;)

Chiar si fara aceasta super oferta as recomanda tot W810i pentru ca la telefoanele cu clapeta S.E. ca si Nokia sunt inca in urma celor de la Samsung in ceea ce priveste designul,calitatea executiei si a detaliilor.

#10
djlove

djlove

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 654
  • Înscris: 09.11.2005

View Postcatalinmariescu, on Feb 4 2007, 16:57, said:

Daca vrei sa-l iei la abonament atunci nu mai ezita si alege W810i!Este la super oferta la Orange si este incredibil de ieftin(400 la abonament pe 24 de luni). ;)

Chiar si fara aceasta super oferta as recomanda tot W810i pentru ca la telefoanele cu clapeta S.E. ca si Nokia sunt inca in urma celor de la Samsung in ceea ce priveste designul,calitatea executiei si a detaliilor.
asa am si facut(l-am luat la fideloizare)

acum problema este cu decodatul ca as vrea sa-l folosesc in alta  retea.stie cineva cat costa decodarea?

#11
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 10.641
  • Înscris: 07.10.2005
Sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de el!

Intre 30 si 50 de lei depinde de locul in care gasesti sa-l decodezi.

Editat de catalinmariescu, 09 februarie 2007 - 21:11.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate