Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 

General Things (pretty useful)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#19
dondo

dondo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.04.2003
..SE APROBA...

(imi pare rau nu stiu cum se zice asta si in mircomana)
(mai rau e ca nici n-am de gand sa invat asa ceva)

#20
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
mai rau...sau mai bine ? :confused:

:cya:

#21
T14Dlivings

T14Dlivings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.01.2004
Bah sa mor yo daca am crezut ca o sa atrag atatea critici...
         Mergeti si luativa doza de prozan ca acilea e mai rau decat la balamuc.
da las` ca o sa-mi treca...shi pentru un domn dragutz >>> wei driverx, chiar asa de istet te crezi ?
     (pai altceva decat sa criticati mai stiti ?)
                  I'll be back...with new posts ...pentru curiosi :)

#22
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Presupun ca inainte de a te inscrie pe forum, ai citit cate ceva pe aici.
Daca vrei doar sa faci o nota discordanta, folosete in continuare acest limbaj. In functie de atitudine obtii ceea ce ceri. Aici este fun si mai merge cu glume din astea, dar acolo unde ceri detalii tehnice (cai cerut si in threadul despre bios) incearca sa ai un alt limbaj. Nu esti cu nimic mai cool daca scrii yo, plz, cu sh si tz. Nu asta e moda pe aici.

Tu crezi ca forumistii de aici au "sarit" asa pe fiecare nou user?
Poate gresesti pe undeva.

YO, :D
Mtz

#23
T14Dlivings

T14Dlivings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.01.2004
Bine mah Mtz..Toata stima pentru ce-ai spus..dar sa stii ca la partea cu scrisul corect...adica corect ...fara mici modificari nu o sa-ti dau dreptate..pai tu ai vazut cum scriu ceilalti ?!

#24
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
S-au aliniat si ei la "standardul" impus de tine cel putin pe aria fun.
La threadul despre bios vad ca nu a facut nimeni misto si ai primit deja un raspuns de la o persoana care chiar se pricepe.

Avand in vedere discutiile de aici, acum nu trebuie ca in finalul fiecarui post sa scrii "PLZ DO NOT MAKE FUN OF ME".

enjoy,
Mtz

#25
T14Dlivings

T14Dlivings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.01.2004
Lasa standardul ca eu nu-s p-aici de nush cat timp...
      Studiaza mai cu atentie gramatica lor...

#26
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Si unde e partea amuzanta?

#27
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Din pacate nu e nimic amuzant :( Asta e nivelu unora.......tara asta se duce de rapa.....cu mircaleti ca T14Dlivings...cu Gigi Becali politician....nu e nimic de ras...e de plans

@T14Dlivings...din pacate am avut eu preteni mircaleti ca tine, am vazut ce le poate capu si credema ca ma scarbeau pe zii ce trece si m-am scapat repede de ei. Tot ce aveti in cap e limbajul de 2 lei, agatat proaste pe IRC, cum sa mai faceti o frauda, cum sa mai flooodati pe cineva. Nu zic ca toate se aplica persoanei tale...dar las ca stim noi cum sunt lucrurile. Habar nu ai cat are de suferit Romania de pe urma voastra...asta pe langa cersetori, hoti, scamatoristi prin UE..

Asa ca tot ce poti tu sa imi provoci este un mare :vomiton:

:cya:

#28
azertiti

azertiti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 03.08.2003

Quote

Originally posted by LoveDemon
Si unde e partea amuzanta?


Initial thread-ul a fost creat in alta parte. Din anumite motive a fost mutat la fun :)

#29
T14Dlivings

T14Dlivings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.01.2004
Hai lasa poantele driverx ca mai am putin si-mi curg lacrimile...Apropo.sigur asta e sec Fun--ca din cate te vad ca scrii nu prea tine a Fun.
Have fun.  :)

#30
dondo

dondo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.04.2003
auzi.... conu' T14Dlivings vad ca la software (websurfin'included) te pricepi, la sociologie si tipare comportamentale la fel..
nu cumva iesti la fel da bun si la politica si probleme macro-geopolitice..
mai invatam si noi ceva naibii de la matale, ceva iexprimare, ceva despre legea a 8-a a dinamicii...
ne tavalim de nerabdare :drac:

#31
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@T14Dlivings

Initial nu la Fun a fost threadu.....ar trebui sa iti dea de gandit ca o chestie care la tine are pretentia de chestie serioasa...pentru noi restu maximum Fun poate sa fie....dar nu e. Din pacate nu avem Aria "De plans"....sau "Catastrofe"

:cya:

#32
dondo

dondo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.04.2003
@ driverx

cred ca mai corecta este formularea:
        "Cataclizme"

#33
T14Dlivings

T14Dlivings

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 06.01.2004
Salutare din nou. Ba- eu zic ca sa lasa-m animozitatile si sa mai radem un piculetz ca doar de asta sunteti pe sec. fun...
Asa ca vin cu ce vedeti mai jos..yo am ras cu lacrimi

Tipuri de •••••
---------------
1.Cacatul fantoma:
Stii cu siguranta ca l-ai facut. Urme ale sale sunt pe hârtia igienica dar în WC nu este nici urma de •••••. Mai poate fi numit si cacatul Torpedo atunci când a fost auzit cazând în apa din WC...

2.Cacatul teflon:
Vine matasos si moale ca nici nu îti dai seama. Pe hârtia igienica nu sunt urme de •••••. Pentru a fi sigur ca a fost facut trebuie sa te uiti în WC...

3.Cacatul caucuiucat: Are consistenta bitumului fierbinte si lasa urme gretoase pe faianta WC-ului. De stergi de cel putin 18 ori la ••• si acesta nu este înca curat. Trebuie sa îti bagi hârtie igienica în chiloti pentru a nu-i umple de •••••.

4.Cacatul cu aprindere întârziata: Tocmai te-ai sters la ••• si te-ai ridicat în picioare...când vine tura urmatoare...

5.Cacatul sarpe: Alunecos de grosimea degetuli mare si are o lungime de cel putin 50 de centimetrii. Are un potential ridicat (la fel ca si cacatul fantoma) de "••••• Torpedo"...

6.Ca catul pluta:
Mai este cunoscut si sub numele de "înotatorul". Desi ai tras apa de trei ori el pluteste înca în WC. Doamne! Cum te poti scapa de el? Nu se lasa nicidecum luat de apa. Apare de obicei peste tot, numai în propria locuinta nu...

7.Cacatul dorinta:
Parca ai avea furici în intestine. Transpiri, te basesti, faci totul... în afara de a te caca...apare de obicei la petreceri când te nevoieste sa ocupi WC-ul un timp îndelungat.

8.Cacatul buci-umede:
Aceasta specie derivata loveste apa din WC cu o viteza ridicata si la un unghi înclinat astfel încât îti umezeste bucile curului...Cel mai rau la aceasta specie de ••••• este
ca nu ai niciodata certitudinea daca umezeala de pe bucile tale este apa sau •••••...

9.Cacatul "bloc de ciment":
Ma este denumit si cacatul "Doamne-Dumnezeule!". Imediat dupa ce ai început sa-l faci îti doresti din tot sufletul sa îti fi facut în prealabil o anestezie locala.

10.Cacatul King Kong:
Mai este cunoscut si sub numele de "••••• elefant". Este asa de mare încât re f uza sa dispara în canalizare înainte de a fi maruntit(se recomanda folosirea unui umeras de haine). La fel ca si "cacatul pluta" nu apre decât atunci când te aflii într-un WC strain.

11.Cacatul hemoragie-craniana-interna:
Aceasta forma de ••••• l-a ucis pe Elvis. El vine de abia dupa eforturi îndelungate ai schimbat culori de la rosu la verde si apoi albastru.

12.Cacatul bere:
Una din cele mai rele dar si una din cele mai raspândite forme de •••••. Apare în ziua urmatoare noptii de dinainte. ÃŽn mod obisnuit nici nu miroase asa de rau, dar aparentele
înseala. WC-ul este stropit cu el de sus pâna jos de parca ai fi tras cu o flinta cu alice. Te si miri ca din gaura curului tau cacatul poate fi împrastiat în atâtea directii. Dupa aceea observi ca hârtia igienica s-a terminat si closetul nu este prevazut cu o perie. Apare la fel ca si alte forme numai în WC-uri straine.

[ nush daca recunoasteti creatia asta, dar sper sa nu fiu banat ]

    I Just want to bring some tears of joy with this article :)

#34
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
... hehe... cand e articulat, nu mai este banat c*catul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate