Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Ce-atzi facut de rev fratzilor?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#1
{blue^boy

{blue^boy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.12.2003
eu de exemplu eu am tzinut revu la o cabana la munte :De pe 31 pana pe 2 la pranz m-am spart in fizuri non stop, eram varza da nu aveam nici o problema,furam din gardu' vecinului ca sa facem focul shi cam atat,voi? :drac:  :yeah baby

#2
cipone

cipone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 717
  • Înscris: 28.10.2003
Ce sa fac? Cautam la al` betziv de mi-a rupt gardu` de la cabana.
Tu erai?


:yeah baby  :yeah baby  :yeah baby  :yeah baby  :yeah baby  :yeah baby  :yeah baby

#3
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
io am fost bosumflat si trist si enervat si inca mai sunt un pic. vreau sa uit de tot cat mai repede.

#4
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
{blue^boy

Admirabil. Destept ramaneai de nu te si laudai cu retardismu tau de 3 lei. Un proces ai merita....fain ar fi sa il si iei

:vomiton:

:cya:

#5
{blue^boy

{blue^boy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 01.12.2003
nu m-am laudat in primul rand ,da cred ca tzie tzi-a fost ciuda ca ai facut revu cu parintzi shi nu ai facut nik interesant shi la 12 :30 pt tine venea ora Colgate,nu-i asha?:))P

#6
DjAdi

DjAdi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,535
  • Înscris: 17.03.2003
Eu am fost invitat la o cineva acasa  :D  , nu am stiut ce o sa fie acolo, a fost o petrecere de rokeri 'Blah' , si acuma mai aud muzica in cap :band:

In rest a fost OK, s-a spart numai o usa si sper ca la anu sa fie mai bine :Jump:

La multi ani tuturor   :yeah baby

#7
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
blue, peste 10-15 ani, cand vei fi si tu matur, vei intelege ce a vrut sa spuna driverx

#8
miteani

miteani

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 08.10.2003
Ma baieti fiecare a avut gardul lui la vremea lui. Acu' cu familia. De uitat la meci n-am voie, de baut cu baietii n-am voie...Nu vrea sa spun ca sunt nefericit cu familia. Ca nici asta n-am voie.

#9
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002

Quote

Originally posted by {blue^boy
nu m-am laudat in primul rand ,da cred ca tzie tzi-a fost ciuda ca ai facut revu cu parintzi shi nu ai facut nik interesant shi la 12 :30 pt tine venea ora Colgate,nu-i asha?:))P


Esti epava omule. Cati ani ai? Asteapta sa mai cresti si dupa aia reciteste threadu. Auzi...ciuda...dute mahh :Jump:

:cya:

#10
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
pe bune, nu pot pricepe ce e asa mare sarbatoare schimbarea anului... i mean, ok se schimba anul.. so what??? de ce nu se petrece cand se trece de pe August pe Septembrie? sau la alta schimbare de luna... whatever...

la carciun e altceva... e traditie, se dau cadouri... sunt cheltuieli serioase, cel putin asa e pt mine, in fiecare an... dar revelion???? se bea, ok.. se tipa la ora 12? sunt.... x ora 12 peste glob.. so care e revelionul.. ma suna un amic d ela nyc sa'mi ureze la multi ani.. si i'am zis.. man, thanx, dar la noi e ora 9.... stateam si fumam trabuce pe terasa cu 2 prieteni si vorbeam lucrurile care le vorbim oricum la office :)

teenagerii ca blue si altii e ok sa se sparga in figuri....  doar doar capata si ei niste pizdulice... asta daca le ia tata un p800 si gaseste si o tanatalaie care sa cada pe spate.... ca altfel, no way... oricum trebuie sa'i intelegem si sa'i privim cu simpatie. unii dintre noi am fost acolo si noi :)

#11
Zetics

Zetics

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 23.10.2003
Io am petrecut unul din cele mai faine revelioane (de cind m-am casatorit... ca inainte nu se pune... ;) )

Am stat acasa (uite un punct de atacat pt cîrcotashi :degetele: ...), m-am uitat pe ici pe colo la tembelizor, ca nu prea aveam ce vedea, si am asteptat cu nerabdare momentul 0.
De ce? Pt ca la mine (m-am mutat de 2 ani aici) in cartier, fiind mai multe blocuri inalte si destul de apropiate, e o super atmosfera cu petarde si artificii. Si intotdeauna se gasesc vreo 2-3 meseriasi care au artificii pro, nu pishatoare d-alea de la tigani, desi fac si alea atmosfera, fiind in cantitati mari.
Si asa am stat fro patruj' de minute belind ochii pe geam cu nevasta si copilul, nu stiam la care balcon sa mergem mai intii. Si cum am prostul obicei si nu beau alcool, decit in cantitati infime (o juma de pahar de vin) (hai cîrcotashi :degetele: ...), nu am darimat nimic, nu m-am batut cu nimeni, si pe la 2 m-am culcat. Asa ca a doua zi am fost suficient de fresh sa urmaresc tona de filme faine care au fost difuzate. (Comentarii? :degetele: )

Sa aveti parte de un an bun sau cum vi-l doriti voi! :cya:

#12
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@Zetics

Asa mai Zetics. Arata prostimii ca se poate si altfel. Same for me, doar ca nu am copil :drac:. Oricum, anu asta in Bucuresti a fost ceata si nu prea am vazut mare lucru. Dar de auzit, se auzea fain :P

:cya:

#13
dondo

dondo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.04.2003
Si eu tot acasa la Cabana Paturica si a fost OK  :))

#14
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by arty
pe bune, nu pot pricepe ce e asa mare sarbatoare schimbarea anului... i mean, ok se schimba anul.. so what??? de ce nu se petrece cand se trece de pe August pe Septembrie? sau la alta schimbare de luna... whatever...

Yep... nici eu nu vad de ce e nevoie de atat circ si NU in ultimul rand ATATEA ZILE LIBERE date la oameni  :rolleyes:

Pur si simplu paralizeaza toata tara din cauza unor "sarbatori" .... and this SUCKS !

De revelion, singura chestie care s-a incetatenit la mine e sa iau un brat de artificii,petarde...etc. si la 12 sa beau o sticla de sampanie cu un trabuc cat mai mare pe balcon cu nevasta.

Din cand in cand mai arunc ceva care bubuie jos si mai trag un fum din trabuc  ;)

Daca se poate numai noi 2 cu atat mai bine.. asa cum a a fost anul asta :D:D

#15
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Ehh..ce "tare" ii blueboy pe langa noi.

BlueBoy, daca la tine asta inseamna viata si distractie (chiar daca ai avea 14-17 ani) atunci este tu VARZA (ca sa ma exprim ca tine) rau de tot.

Daca era gardu tau si eu eram copt ca tine si iti terminam gardu...ce ziceai? ce faceai? Tot proprietaru era ala RAU daca iti scapa vreo doi pumni in capu ala prost a tau....NU?

Tara asta ii plina de gunoaie ca tine, care nu au respect pentru valorile lor si ale altora, nu au respect pentru proprietate. Ma mir ca ai tupeu sa te lauzi aici pe forum, si dupa aia sa te mai si dai balena aici.

:cya:

#16
dondo

dondo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.04.2003
@Cãtãlin

..Eh..daca astea e problemele..
..va aduc GOOD NEWS...
Anul 2004 va fi un an exceptional !!! :)

  La multi ani!
   Anul 2004 va fi un an exceptional din multe puncte de vedere
si anume...

Stiai ca 2004 e an bisect?
  1 zi in plus de serviciu :-)

Stiai ca in 2004, 1 mai e intr-o sambata?
  1 zi in plus de serviciu :-)

Stiai ca in 2004 25 si 26 decembrie sunt sambata si duminica?
2 in plus de serviciu :-)  

Stiai ca 1 si 2 ianuarie 2005
sunt, la fel, sambata si duminica?  din nou, 2 zile in plus de serviciu :-)

Asadar anul 2004 va fi un an mai productiv cu cateva procente... :-)
In consecinta, fiti optimisti si  urati-va un AN NOU cat mai bun !!!

#17
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@dondo

Coool....doar ca eu nu vad ca se va lucra pe data de 1 si 2 ian 2005. Se va da liber. In rest e super...

:cya:

#18
dondo

dondo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 24.04.2003
...si tu acum.. era o comparatie cu anul asta de tocmai trecu' cand zilele libere s-au legat armonios de week-end-uri..asa cum stim noi..in sinergia faptelor care este ele de compunerea lor....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate