Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune
 Roka Residence Doamna Ghica

Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.
 charger "laptop de muzeu"...

apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...
 Pret zugravit

Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.
 

Upgrade la versiunea 2.2.1

- - - - -
  • Please log in to reply
380 replies to this topic

#91
#andrei

#andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 31.03.2005
Cred ca e un bug la trimitea mailurile de notificare am primit unul cu subiectul "România" pentru topicul "Connex Vodafone România" in loc de "xxx has posted a reply in the topic titled "Connex Vodafone România" ( Softpedia Forum )"

Si inca o sugestie: "> Softpedia Forum > Feedback > Anunturi Administrative > Upgrade la versiunea 2.2.1" ar trebui mutat unde era inainte (pe aceesi linie cu fast reply, add reply.. ) nu cum e acum sub lista userilor activi

#92
Strict

Strict

    Custom member title

  • Grup: Members
  • Posts: 5,226
  • Înscris: 07.08.2006

View Postmufă, on Dec 27 2006, 16:13, said:

Adică lista dușmanilor? :D
:lol: Nu-s dușmani.  Sînt doar cei despre care consider că e o pierdere de timp să le citesc posturile.  Unii își trec lista aia în semnătură; nimic rău în asta, dar dacă-i ignor mi s-ar părea că le acord prea multă importanță cărîndu-le nickurile cu fiecare post...  Cel mai corect pentru toată lumea ar fi dacă în profilul fiecăruia ar apărea și informația asta.  Dacă vezi că un gagiu nu-ți răspunde la "provocări", arunci o privire în profilul lui să te lămurești dacă măcar te vede.  În fine, era doar o idee.  Poate într-o versiune viitoare, dacă va părea util.

View Postmianna, on Dec 27 2006, 16:16, said:

am patit si eu - nu cu fast reply, ca nu folosesc, ci cu un post citat. sa vad daca acum merge.
well, nu, nu merge decat daca dau reply la ultimul post (cel cu reclama). daca citez din alt post nu pot posta.
Dă-i un refresh (CTRL-R, F5, reload -- depinde de browser).  Bucăți din vechiul forum bîntuie prin cache dar nu-s compatibile cu versiunea nouă, de unde unele manifestări ciudate.  Browserul nu s-a simțit dator să dea full refresh, așa că forțează-l.  Majoritatea problemelor mi-au dispărut așa, inclusiv comportamentul anormal la quote, și e suficient să dai o singură dată, nu prea contează în ce pagină.

#93
whitewizard

whitewizard

    Softpedist pana la moarte!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,070
  • Înscris: 07.05.2006
Si se pare ca cei cu probleme de delogare si altele , incep de le firewall "private headers,banners ads,pop-up,cookies , animated ads", lista ar ma continua , asa ca mai vorbim , Softpedia traieste din reclama , nu din multi useri prezentii!Bafta voua!
:notangel:

Edited by whitewizard, 27 December 2006 - 21:24.


#94
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Parcă acum scriptul acela pentru reclame se încarcă și mai greu. Bănuiesc că el cauzează durata destul de îndelungată dintre momentul în care se încarcă pagina și momentul în care chiar poți să folosești forumul. Dacă nu acesta e cauza, vă rog să mă scuzați. Am dat și eu cu presupusu', n-am dat cu paru'.

#95
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
din ce cauza primesc mesaje de eroare in prostie cand vreau sa scriu un mesaj? am observat ca daca introduc in post bbcode imi da eroarea aia cu "authorization mismatch"...

#96
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
O chestie superfunny: Cand scrie mufa, notificarea din email are titlul "mufa" si atat  :mellow:  :w00t:
Nu e chestie de SM, pentru ca la endless nu face asa.

#97
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004

View Postdon_dannielo, on Dec 27 2006, 23:26, said:

O chestie superfunny: Cand scrie mufa, notificarea din email are titlul "mufa" si atat  :mellow:  :w00t:
Nu e chestie de SM, pentru ca la endless nu face asa.


#98
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
am apasat reply la postul lui don_dannielo si am scris test, apoi am incercat sa postez, dar nu apare textul. daca ii dau full edit si scriu din nou, la fel ramane - postul gol. daca dau quick edit, imi apare ce scriu. bottom line: nu pot scrie decat cu fast reply.

#99
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,804
  • Înscris: 13.01.2005

View Postmaxy, on Dec 28 2006, 01:01, said:

am apasat reply la postul lui don_dannielo si am scris test, apoi am incercat sa postez, dar nu apare textul. daca ii dau full edit si scriu din nou, la fel ramane - postul gol. daca dau quick edit, imi apare ce scriu. bottom line: nu pot scrie decat cu fast reply.
test

test full edit

test quick edit

fast reply

Edited by mufă, 28 December 2006 - 02:06.


#100
mianna

mianna

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 29.06.2005

View Postmufă, on Dec 28 2006, 02:05, said:

test

test full edit

test quick edit

fast reply

sper ca nu extrapolezi :)

ceea ce merge la un user nu-i obligatoriu sa mearga si la altul.

(in exemplul meu de mai sus s-a vazut si ca la acelasi user acu' merge, acu' nu)

#101
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
Spoiler
ahaha

mda...e misto ca idee insa mi se incarca putintel mai greu forumul acum...in fine, nu bag mana in foc ca e si de la conexiune.

ati facut totusi treaba buna, felicitari  :kisstogether:

ah, nu merge "Sizes" la text cand dau reply....sau e intentionat asa ? :P

Edit 2 : merge doar in Firefox, in IE nu prea...

Attached Files


Edited by angel, 28 December 2006 - 02:55.


#102
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,700
  • Înscris: 26.11.2001
Astia de la IPB au exagerat cu "noutatile" si ca de obicei sunt probleme, mai ales ca relativ de curand a aparut IE7, iar la versiunea 2.1x a forumului nu mai puteam sa intru in panoul de "Looke & Feel" pt ca erau layerele alandala...

Edited by Zamolxel, 28 December 2006 - 09:08.
Sorry, just test


#103
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Ce reprezintă ratingul acela din profil și în funcție de ce anume se modifică numărul de steluțe?

#104
pstdgt

pstdgt

    Monseurizat

  • Grup: Administrators
  • Posts: 5,849
  • Înscris: 06.02.2002

View Postdon_dannielo, on Dec 27 2006, 23:26, said:

O chestie superfunny: Cand scrie mufa, notificarea din email are titlul "mufa" si atat  :mellow:  :w00t:
Nu e chestie de SM, pentru ca la endless nu face asa.

A din cauza caracterului special din nick-ul lui... vom remedia si chestia asta asap.

#105
ciuly

ciuly

    dus cu pluta pe apa sambetei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,848
  • Înscris: 17.03.2004
http://forum.softped...howtopic=195446 click pe poza. la mine se deschide o pagina noua mica-mica-mica-mica :)

#106
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postciuly, on Dec 28 2006, 11:59, said:

http://forum.softped...howtopic=195446 click pe poza. la mine se deschide o pagina noua mica-mica-mica-mica :)


Da si tu maximize :D

#107
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 23.11.2005
Pufoase schimbarile.
Cu bugurile se rezolva in timp :D

#108
#andrei

#andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 31.03.2005
au aparut si primele mesaje cu "Server too busy" de dupa upgrade :(

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate