Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Upgrade la versiunea 2.2.1

- - - - -
  • Please log in to reply
380 replies to this topic

#379
Jacques

Jacques

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 08.08.2005
Am observat si eu o mica problema (nu ma deranjeaza in mod deosebit), pe care doresc sa o aduc la cunostinta dvs.: dupa ce un prieten (persoana din lista de prieteni de pe SP) imi scrie un mesaj pe pagina de profil, eu nu-i mai pot vedea numarul de posturi si data ultimei logari (respectiv trebuie sa intru pe pagina cu profilul respectivului prieten pentru a putea vedea aceste detalii). Daca s-a mai discutat si problema se cunoaste imi cer scuze pentru acest mesaj.

Edited by Jacques, 25 June 2007 - 21:19.


#380
RaduG

RaduG

    Tech support

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,027
  • Înscris: 11.10.2006

View Postvesperala, on Jun 25 2007, 21:26, said:

o problemă în plus...de ce  văd postarea dacă am acest user pe ignore?
ignore-ul e numai la PM :P

#381
vesperala

vesperala

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 318
  • Înscris: 18.01.2007

View PostRaduG, on Jun 26 2007, 09:33, said:

ignore-ul e numai la PM :P
fals...ignore e la postări... doar că uneori aceste postări care au ignore se pot totuși citi.


pentru alte mesaje și comentarii există ....block... minunea pe care o vezi scrisă lângă numele userului ce ți-a trimis pm.


breaking news: mesajul amintit în titlul topicului a dispărut în sfârșit...pare că acum funcționează respectiva "procedură". :)

Edited by vesperala, 26 June 2007 - 09:27.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate