Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 

wrestling in romania?

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
bianca_maria

bianca_maria

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 27.11.2006
stie cineva dc la noi in bucuresti poti practica wrestlingul, mai ales daca esti fata?
m-ar interesa foarte mult pt. ca mi-ar place sa practic si sunt un fan impatimit.
astept opiniile voastre si informatii utile :worthy:

Attached Files



#2
Robert_yo

Robert_yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 18.11.2006
se poate si k fata dak ai destula vointa sa rezisti pan' la capat dar in romania ink nu se stie altceva in afara de fotbal ....suntem km inapoiati sincer...poti sa te apuci si dak ai noroc si talent poate ajungi in afara  B)  :coolspeak: si ink cva nu prea se scot bani din asta in rom :P

Edited by Robert_yo, 30 November 2006 - 17:57.


#3
bianca_maria

bianca_maria

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 27.11.2006

 Robert_yo, on Nov 30 2006, 17:56, said:

se poate si k fata dak ai destula vointa sa rezisti pan' la capat dar in romania ink nu se stie altceva in afara de fotbal ....suntem km inapoiati sincer...poti sa te apuci si dak ai noroc si talent poate ajungi in afara  B)  :coolspeak: si ink cva nu prea se scot bani din asta in rom :P


pai eu asta vreau sa ma antrenez k lumea aici si dupa aia vad eu ce fac :D  dar nu gasesc unde :confuzzled:

#4
Robert_yo

Robert_yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 18.11.2006

 bianca_maria, on Nov 30 2006, 16:37, said:

pai eu asta vreau sa ma antrenez k lumea aici si dupa aia vad eu ce fac :D  dar nu gasesc unde :confuzzled:
  cati ani ai ?si dak vrei dami add la mess:reb3l_you si poate te pot ajuta yo :P
k si yo as vrea sa ma apuc de box/wrestling ....

#5
s3by89

s3by89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 01.06.2007
Bianca, te si vad urmatoarea Mickie James :P Deci.... care ziceai ca e nr tau de telefon? :naughty: :D

Edited by s3by89, 03 June 2007 - 13:29.


#6
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Wrestling-ul nu este un sport. Este un circ, un balet, o piesa de teatru dar nu un sport. Si daca nu ai relatii cu organizatorii nu te baga nimeni pe sticla. Si cum multi pe lumea asta nici nu au auzit de romania nu prea ai sanse sa faci nimic...

#7
MDV071

MDV071

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 21.07.2007
dak gasiti ceva, un antrenor in bucuresti de wrestling, orice , VA ROG postati ca sunt tare interesat :bigwhitegrin:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate