Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra
 Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...
 La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete
 

C100, EasyGPRS si cablu de date

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Raccoon

Raccoon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 18.12.2002
C100 are doua minusuri mari (pe care le-ai sesizat si tu):
- bateria .... un stand-by destul de mic .... (dar nici M55 nu este chiar un super-as la categoria asta ... bateria tine uzual cam 3 zile) ...
- faptul ca nu poti transfera aplicatii java prin cablu ....
(iar la capitolul asta M55 exceleaza pentru ca, daca ai un cablu, poti vedea toata structura directoarelor si fisierelor din memorie si le poti gestiona ca si pe oricare alt drive de pe PC .... iar memoria este destul de mare (1.8M) .... poti transfera ce vrei tu: java, pictures, sounds(orice midi de dimensiune maxima 64k), color-schemes (fisiere care-ti modifica theme-ul telefonului) ...)

#20
urban

urban

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,622
  • Înscris: 25.07.2002
Azi i-am luat si eu unul prietenei .. deocamdata inca merge desi la butonat in prostie (cred ca am auzit toate melodiile alea de cateva ori pana acum) .. in fine .. am dl de pe site easy gprs .. acum intrebarea mea ar fi .. am nevoie de cablu de date pentru al conecta la comp sau e deajuns un port infra? daca am nevoie de cablu de date unde-l gasesc? daca merge si cu infra .. cam cat m-ar costa un ir pe usb (extern) si de unde?
De asemenea as vrea o husa transparenta cu tot cu snur d'ala si sa fie solid ca deja mie groaza sa ma gandesc prin cate va trece in mainile "fiarei" :))

#21
mentor

mentor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 17.11.2003
IR 1200k la ultra, 1850k la germanos, 1400k la best;
   pt cablu de date vezi la www.allgsm.ro cu comanda minima de 500k+transport 100k

#22
membrul1234

membrul1234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 11.10.2003
com.jbed.microedition.protocol.JbedConnectionNotFoundException

asta primesc eu cand incerc sa instalez jocuri chiar si de pe site de la samsung

am vazut pe net ca mai sunt nishte tantalai care se confrunta cu eroarea asta
sa fi gresit eu vreo setare (sper)?!

#23
sabin.e.cool

sabin.e.cool

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 05.12.2003
fratele meu are m55 si eu nul nu sunt satisfacut de ecran si de baterie.
un prieten de-al meu are c100 si la tel asta nu sunt satisfacut de faptul ca portul ala ir e cam de kko. nu poti baga jocuri, nu poti transfera cu alt mobil. in rest design, afisaj, sunet de nota 10

#24
andionutz

andionutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 15.01.2005
si eu suntun posesor al telefonului c 100 dar ma enerveaya la culme. in primul rand bateria slaba si mie mi se mai si deschide lumina asa de dorul ei fara sa il ating ca doar trebuie sa fie ceva care sa termine bateria. am incercat sa il conectez prin infrared dar nu are driver si degeaba am programul ala GPRS dar mil vede offline stie careva ce as putea face? plus ca telefonul este in garantie iar punctul de service e in bucuresti si la telefonul lor nu raspunde nimeni.
de fapt nici nu suna probabil este inexistent :nonobad:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate