Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Parfumuri originale ?

- - - - -
  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#55
terror84

terror84

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.10.2007
http://www.okazii.ro...inale-100-.html

#56
hamaloiu

hamaloiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 10.03.2012

View Postbadboy4e, on 5th April 2010, 19:52, said:

VA SPUN EU : PARFUMANIA= FAKE , am luat un parfum de pe parfufakemania si l-am comparat cu un parfum luat de la sephora(unde este cu vreo 40 de ron mai scump decat pe parfufakemania) , diferenta este enorma, nu are persistenta nici pe sfert fata de cel de la sephora, deci nu va caliciti pentru cativa zeci de ron si cumparati din magazin, la noi shoppingu on line este inca pagubos chiar si cel autorizat.

CONCLUZIA : NU cumparati DE PE PARFUMANIA !!!! VAND FAKE-URI
MARE DREPTATE AI CAND SPUI CA CEI DE LA PARFUMANIA.RO VAND FAKE-URI.MI-AM CUMPARAT RECENT O APA DE TOALETA ,CARE NU PERSISTA NICI 30 MIN.STICLA PREZINTA APARENTA DE ORIGINALITATE,DAR IN LOC SA AIBA STANTAT PE FUNDUL STICLEI CODUL PRODUSULUI, CA LA CELE ORIGINALE,ARE LIPIT UN ABTIBILD CU ACEST COD.REFERITOR LAPERSISTENTA,CUNOSC F BINE ACEST PARFUM,INTRUCAT FOLOSESC SI AFTER-SHAVE DIN ACEEASI GAMA ,IAR AFTERSHAVE-UL MIROASE MULT MAI PERSISTENT DECAT CEEA CE VAND CEI DE LA PARFUMANIA SUB DENUMIREA DE "APA DE TOALETA" ! CHIAR DACA OFERA FACTURA ,TOT FAKE-URI VAND.
ORICUM ,NU POTI RESTITUI PRODUSUL,PT CA SCRIE CLAR CA ACESTA POATE FI RETURNAT DOAR IN AMBALAJUL ORIGINAL,NEDISIGILAT,DESI NU VAD CUM AI PUTEA SA-TI FACI O PARERE DESPRE UN PARFUM,FARA SA-L FOLOSESTI MACAR O DATA....CEEA CE PRESUPUNE SA DESFACI AMBALAJUL.

#57
razvan_shop

razvan_shop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 13.02.2008
FragranciaShop.Ro

#58
junioradi

junioradi

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13
  • Înscris: 04.05.2007
o alternativa placuta si utila poate fi o apa de colonie. se gasesc destule produse faine aici: www.barbierit.ro

#59
lenocika

lenocika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 31.10.2012
  buna ziua,
vreau sa stiu  de unde pot cumpara online un parfum original,bineinteles,............am citit atatea si nu mai stiu ce sa fac...........oscilez intre : delight.ro
                                                    parfumeriamea.ro si
                                                    charm.ro  
va rog dati-mi un sfat cei care ati cumparat de la ei sau aveti cunostinte despre ei.                                                

#60
greierasul

greierasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 06.10.2006
Parfumuri nu mai exista demult, de mai bine de 10 ani. Acum 15 ani eram pasionat de domeniul asta, aveam cateva zeci de la diverse case. Inainte Parfumurile  erau naturale , erau suave si existau sute de arome, de nuante pe langa tonurile de baza. In ziua de azi eu nu mai pot sa cumpar nimic pentru mine, doar pentru cadouri. Toate au aceeasi substanta chimica de baza plus altele tot chimice care dau asa zisul miros. cateodata mai scapa si ceva bun in testere. Cumparati-va un parfum dintr-un magazin mare ca sa nu fie contrafacut si dati-va pe mana stanga cu el si pe dreapta cu testerul sa vedeti diferenta. Am inca 5..6 Parfumuri vechi, doua din 1997 si miros inca exceptional si cu mult peste gunoaiele originale din magazine. Despre Parfumurile de pe net nu pot sa spun decat abtineti-va, vreti sa va intoxicati a la long ?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate